Uday Kotak به فروش تا 56 میلیون Kotak Mahindra سهام بانک

Kotak Mahindra Bank (KMB) promoter Uday Kotak is set to sell up to 56 million shares of the bank, equivalent to a 2.83% stake, in the secondary market on Tuesday, sources aware of the development said. روز دوشنبه سهام KMB به پایان رسید در Rs 1,249.25 تا 2.09% از قبلی خود را در BSE.

Kotak Mahindra Bank (KMB) پروموتر Uday Kotak تنظیم شده است به فروش تا 56 میلیون سهم بانک معادل 2.83% سهام در بازار ثانویه در روز سه شنبه منابع آگاه از توسعه گفت. اندازه این معامله این است که انتظار می رود در محدوده بین Rs 6,804 کرور و Rs 6,944 کرور و آن را کمک خواهد کرد که مطابق با هنجارهای قانونی با پایین آوردن پروموتر سهام این بانک به 26.1%.

روز دوشنبه سهام KMB به پایان رسید در Rs 1,249.25 تا 2.09% از قبلی خود را در BSE. یک ایمیل ارسال به KMB به دنبال نظر خود را برای این داستان بدون جواب باقی مانده.

اخبار مرتبط

“با این بلوک معامله Kotak سهام پایین خواهد آمد به حدود 26.1 درصد و هر چه کوچک سهام باقی مانده است به احتمال زیاد offloaded: در چند ماه آینده از” یک منبع گفت: FE. Kotak Securities مورگان استنلی هند و گلدمن ساکس (هند) اوراق بهادار قابل درک برای قرار دادن عوامل به صورت بلوک معامله شد.

حرکت به فروش سهام در بازار ثانویه است که در خط با پروموتر پیشنهاد برای کاهش سهام خود را در خط با دستورالعمل های نظارتی. هفته گذشته KMB مطرح شده حداقل Rs 7,442.5 کرور با صدور 65 میلیون سهام در یک واجد شرایط نهادی قرار دادن (QIP) که پایین آورده Kotak است سهام خود را در بانک به 28.93%. در میان بزرگترین مشترکین به QIP شد Invesco اوپنهایمر بازارهای در حال توسعه صندوق بود که اختصاص داده شده 8.02 درصد از کل مسئله اندازه و طرح بازنشستگی کانادا توسعه مدیره (7.12%) و ICICI Prudential صندوق (6.3%).

در فوریه 18, بانک مرکزی هند (RBI) اجازه داده بود KMB شش ماه جدول زمانی برای کاهش پروموتر سهم به 26 درصد است. در پایان ماه مارس پروموتر سهام در بانک بود و در 29.92%.

از اواخر سال KMB تبدیل به یک انتخاب برای سرمایه گذاران در هند بانکی فضا. کریستوفر چوب و جهانی سر از سهام استراتژی در بانک سرمایه گذاری Jefferies گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید که آن را از بین بردن HDFC بانک ICICI بانک از نمونه کارها خود را در حالی که افزایش KMB را وزنها.

“به دلایل احساسات بیش از منطق حرص و آز و ترس را حفظ کند یکی از بانک. اما این خواهد بود که بانک است که بهترین تاریخ رو به رشد از طریق گذشته اعتبار منفی چرخه و در یک حرکت جالب, افزایش سرمایه سهام … احتمالا برای آماده شدن برای بار مشکل پیش رو” چوب نوشت: در یک مرجع به KMB.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de