چین برای ساخت 1,124 مگاواتی برق پروژه در PoK تحت CPEC

اسلام آباد ژوئن 2

چین تحت چند میلیارد دلار CPEC خواهد شد تا یک 1,124 مگاواتی برق پروژه در پاکستان-کشمیر تحت اشغال هند با وجود این اعتراض به آن با توجه به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه.

جزئیات Kohala برق آبی پروژه ارائه شد در 127 جلسه خصوصی قدرت و زیرساخت های هیئت مدیره (PPIB) به ریاست وزیر انرژی عمر ایوب در روز دوشنبه.

اکسپرس تریبون گزارش داد که در این جلسه مطلع شد که یک قرارداد سه جانبه نهایی شده میان چین سه دره شرکت مقامات در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (PoK) و PPIB برای اجرای 1,124 مگاواتی Kohala برق آبی پروژه تحت چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) چارچوب است.

این پروژه خواهد شد ساخته شده بر روی رودخانه جهلم و با هدف سالانه ارائه بیش از پنج میلیارد واحد تمیز و کم هزینه برق برای مصرف کنندگان در پاکستان است.

این مقاله بیشتر گزارش شده است که این نشانه یکی از بزرگترین سرمایه گذاری 2.4 میلیارد دلار به صورت مستقل تولید برق (IPP) در منطقه است.

3000 کيلومتر CEPC است که با هدف اتصال چین و پاکستان با راه آهن, جاده, خطوط لوله و کابل های نوری شبکه های فیبر. آن را متصل چین سین کیانگ استان با پاکستان بندر گوادر ارائه دسترسی به چین به دریای عرب است.

این CPEC عبور از PoK که بیش هند منتقل کرده است آن تظاهرات به چین است.

ماه گذشته هند, اعتراض به پاکستان, اعطای یک قرارداد برای ساخت یک سد در گلگت-بلتستان و گفت: انجام چنین پروژه هایی در مناطق تحت پاکستان را اشغال غیر قانونی بود و نه مناسب.

دولت پاکستان امضا کرده است عظیم تومان 442 میلیارد دلار قرارداد با سرمایه گذاری مشترک از چینی های دولتی و شرکت های تجاری بازوی نظامی قدرتمند پاکستان برای ساخت و ساز از Diamer-Bhasha سد است.

“موضع ما سازگار است و روشن است که تمام قلمرو سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ اند و ادامه خواهد داد تا جدایی ناپذیر و مسلم بخشی از هند” وزارت امور خارجی گفت: در دهلی نو در ماه گذشته.

“ما باید به طور مداوم به ما منتقل اعتراضات و نگرانی های مشترک با دو کشور پاکستان و چین در تمامی این پروژه ها در سرزمین های تحت پاکستان را اشغال غیر قانونی” آن گفت:.

ایوب یک نوه از حاکم نظامی سابق ایوب خان در سخنان خود مورد تحسین قرار گرفته زیرساخت های هیئت مدیره برای بازی در یک نقش بسیار مهم در بهینه سازی برق آبی تولید برق.

او گفت: دولت مصمم به اطمینان حاصل شود در دراز مدت انرژی پایداری و قابلیت اطمینان است که برای انرژی های تجدید پذیر, برق آبی و بومی مبتنی بر زغال سنگ پروژه های بودند که دارای اولویت. —PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de