Covid-19: دهلی دولت می گوید خصوصی labs برای محدود کردن سطح تست

If citizens are worried they may have contacted the disease – while going to the office or to a market – they cannot just go and get a test done.اگر شهروندان نگران هستند آنها ممکن است تماس با این بیماری – در حالی که رفتن به دفتر و یا به یک بازار – آنها فقط می توانید بروید و یک آزمون انجام می شود. (تصویر نماینده)

در کمتر از چهار میلیون آزمون تا کنون – 2,708 در هر یک میلیون جمعیت در مقابل 51,168 در ایالات متحده – هند تست بسیار کم است اما اگر دولت دهلی نو است و آن راه این ممکن است سقوط و حتی بیشتر. دولت به چندین خصوصی آزمایشگاه های تست و به آنها گفت که آنها نیاز به جلو و عقب در سطوح تست.

به جای تست هر کسی که می خواهد برای تست ارائه شده آنها تجویز پزشک طبق قوانین – دولت دهلی نو گفته است که این آزمایشگاه که نمی توان آنها را تست بدون علامت نفر است. چگونه آزمايشگاههای خصوصی مطابق با این روشن نیست که پس از یک آزمایشگاه برای تست نه برای تعیین اینکه آیا بیمار نیاز به آزمون.

اخبار مرتبط

روشن نیست که چرا دولت دهلی نو باید آمد تا با چنین شرط پس در 10,772 آزمون در هر یک میلیون جمعیت در مقابل 15,432 در بمبئی و 60,000 در ایالت نیویورک – دهلی تست کاملا ناکافی است. بیشتر از هر 100 تست جدید در پایتخت پرتاب تا 22 جدید افراد آلوده – بر اساس داده های تست شده توسط دولت دهلی نو به دادگاه عالی دهلی – شما فرض دهلی نو می خواهم به سطح شیب دار تا تست به طور چشمگیری. در واقع ‘مثبت’ سطح – عفونت های جدید برای هر 100 تست جدید برای هند افزایش یافته است از 3.4 در پایان از مستند 2 تا 5.2 امروز و از 6.9 به 10.4 برای دهلی نو (بر اساس داده ها در پایتخت روزانه پزشکی bulletin). در هر صورت پس از این آزمون نه توسط دولت پرداخت می شود, این قانون جدید باعث می شود کمی احساس; همه که محدود آزمایش می کند تا اطمینان حاصل شود که کاهش عفونت سطح گزارش شده است.

همچنین این مشکل برای سرمایه شهروندان است. اگر شهروندان نگران هستند آنها ممکن است تماس با این بیماری – در حالی که رفتن به دفتر و یا به یک بازار – آنها فقط می توانید بروید و یک آزمون انجام می شود. آنها باید به توسعه علائم مانند تب اول و سپس پیدا کردن یک دکتر است که مایل به گواهی این است که یک جا مورد آزمون; اکثر پزشکان هر چند توصیه می کنم در حال انتظار برای یک هفته یا بیشتر قبل از تجویز یک آزمون.

و یا در مورد کسی که می خواهد برای رفتن به بیمارستان برای یک عمل; مگر اینکه فرد نمایشگاه Covid علائم بدون آزمون می تواند انجام شود; و بدون آزمون بیمارستان را نمی خواهد انجام دهد یک روش است. حتی اگر پدر و مادر است قرارداد این بیماری یک آزمایش نمی توان برای یک کودک بدون علامت; تنها گزینه است, دوستانه, دکتر, مایل به نوشتن نسخه و پس از آن یک آزمایشگاه خصوصی انجام خواهد شد آزمون.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر هنگامی که کیت در تامین کوتاه مدت این دستورالعمل هنوز هم حس ساخته شده اما هیچ گونه کمبود در حال حاضر و کیت هستند و حتی به صورت محلی ساخته شده. در هر صورت اگر دولت هر دو در دهلی نو و در مرکز است که جدی در مورد دستگیری گسترش عفونت را باید علاقه مند به آزمایش افراد بدون علامت. پس از چند هفته پیش ICMR گفته بود که حدود 70-80 ٪ از آلوده بدون علامت بودند; با توجه به این محدود کردن تست به علامتی کمی احساس می کند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de