Facebook کارکنان مرحله مجازی اعتصاب در اعتراض به تهمت پست

بسیاری از کارکنان که گفت: آنها حاضر به کار به منظور نشان دادن حمایت خود را برای تظاهر کنندگان در سراسر کشور ارسال یک پیام خودکار به دیجیتال پروفایل و ایمیل پاسخ گفت که آنها در خارج از دفتر در نشان دادن اعتراض.

اعتراض گروهی — انجام مجازی “اعتصاب” از انواع زیرا اکثر Facebook کارکنان در حال کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — یکی از تعدادی از خوشه های کارکنان فشار Facebook مدیران به یک سخت تر ایستاده در مغلوب ساختن پیشی جستن پست.

در داخل شرکت کارکنان گردش دادخواست و تهدید به استعفا و تعدادی از کارکنان نوشت علنی در مورد ناخشنودی خود را در توییتر و جاهای دیگر. بیش از یک دوجین از کارمندان فعلی و سابق را تشریح ناآرامی ها به عنوان جدی ترین چالش به رهبری مارک زوکربرگ رئیس اجرایی از زمان تاسیس این شرکت 15 سال پیش.

“این نفرت شعارهای دفاع از خشونت علیه سیاه تظاهرکنندگان توسط رئیس جمهور ایالات متحده تضمین نمی کند دفاع تحت پوشش آزادی بیان” یکی Facebook کارمند نوشت: در یک پیام داخلی هیئت مدیره با توجه به یک کپی از متن مشاهده شده توسط نیویورک تایمز.

این کارمند افزود: “همراه با کارکنان این شرکت و همه افراد با وجدان اخلاقی من خواستار علامت بلافاصله پس از خراب کردن رئیس جمهور پس از دفاع از خشونت و قتل و تهدید قریب الوقوع علیه مردم سیاه و سفید.” این بار به توافق خودداری کارمند نام.

زوکربرگ استدلال در تعدادی از موارد است که Facebook را باید یک دست کردن رویکرد به آنچه که مردم پست از جمله نهفته است از مقامات منتخب و دیگران در قدرت است. او بارها و بارها گفت: باید اجازه داده شود به تصمیم می گیرید چه چیزی را باور کنم.

که ایستاده بود آزمایش هفته گذشته زمانی که توییتر اضافه شده واقعیت-بررسی و برچسب های هشدار دهنده به دو توییت از رئیس جمهور که شکست توییتر قوانین رای دهندگان در سراسر سرکوب و تجلیل از خشونت است. اما به عنوان توییتر در عمل مغلوب ساختن پیشی جستن, توییت, Facebook ترک پست خود در پلت فرم های خود را به تنهایی. زوکربرگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پست را نقض نمی کند, شبکه اجتماعی, قوانین.

“من شخصا یک احشایی واکنش منفی به این نوع از تفرقه و التهابی شعارهای” زوکربرگ گفت: در یک ارسال به Facebook صفحه: جمعه. “اما من مسئول واکنش نه فقط در ظرفیت شخصی بلکه به عنوان رهبر یک نهاد متعهد به آزادی بیان.”

زوکربرگ صحبت کرد و به طور خلاصه با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی روز شنبه با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع. تماس که قبلا گزارش شده توسط Axios شد به عنوان “مولد” هر چند مشخص نیست چه گفته شد. زوکربرگ توضیح داد و موقعیت خود را به کارکنان در یک livestreamed پرسش و پاسخ جلسه بعد از آن روز.

در یک تصویری از این جلسه بود که مورد بررسی این بار صدها نفر از کارکنان ابراز مخالفت با ارسال نظرات خود در کنار این جلسه برخی از سوال که آیا هر سیاه مردم درگیر شده بود در تصمیم گیری.

“عدم ستون فقرات و این ضعف رهبری خواهد بود قضاوت تاریخ است. سخنرانی نفرت هرگز نباید نسبت به آزادی بیان” یکی از کارکنان گفت. “رئیس جمهور (sic) است که به معنای واقعی کلمه تهدید برای گارد ملی به ساقه شهروندان است. شاید زمانی که ما در وسط یک مسابقه جنگ سیاست تغییر خواهد کرد.”

زوکربرگ گفت: پست ها متفاوت بود از کسانی که تهدید خشونت زیرا آنها در مورد استفاده از “دولت زور” است که در حال حاضر مجاز است.

در حالی که وجود دارد برخی از پشتیبانی برای ارشد اجرایی در طول livestream نتایج داخلی نظرسنجی انجام شده در طول جلسه و ارسال شده توسط یک عضو هیات نشان داد که بیش از 1000 Facebook کارکنان رای دادند در برابر زوکربرگ را انتخاب کنید. نوزده از پاسخ دهندگان گفته اند که موافقت با این تصمیم.

در پاسخ به اعتصاب دوشنبه زوکربرگ نقل مکان کرد و نشست هفتگی با کارکنان روز سه شنبه از پنج شنبه. در این نشست خواهد بود یک فرصت برای کارکنان به سوال زوکربرگ به طور مستقیم.

یک Facebook سخنگوی گفت: صبح روز دوشنبه که مدیران استقبال بازخورد از کارکنان.

“ما می دانیم که درد بسیاری از مردم ما احساس حال حاضر به خصوص سیاه و سفید ما جامعه گفت:” لیز بورژوایی که سخنگوی. “ما را تشویق کارکنان به صحبت می کنند آشکارا زمانی که آنها مخالفت با رهبری است.”

زوکربرگ پست هفته گذشته در توضیح تصمیم خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن پست های نا امید بسیاری در داخل شرکت. بیش از یک دوجین Facebook کارکنان توییتی که مخالفت آنها با زوکربرگ تصمیم از جمله سر از طراحی Facebook, پورتال محصول اندرو کلاغ.

یک مهندس برای پلت فرم لورن قهوهای مایل به زرد نوشته شده در مورد وضعیت جمعه. “Facebook را انفعال در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن پست تحریک به خشونت باعث می شود من شرمنده به کار در اینجا” قهوهای مایل به زرد نوشت: در یک صدای جیر جیر. “سکوت و همدستی.”

دو ارشد Facebook کارکنان نیویورک تایمز گفت که آنها تا به حال به اطلاع مدیران خود را که آنها خواهد استعفا اگر زوکربرگ نمی معکوس تصمیم خود را. فرد دیگری که قرار بود برای شروع کار در این شرکت در ماه آینده گفت: Facebook آنها دیگر حاضر به قبول یک موقعیت در این شرکت به دلیل زوکربرگ تصمیم.

بیش از آخر هفته چند دادخواست گردش در میان Facebook کارکنان خواستار شرکت به پرسنل تغییرات و برای تنوع بیشتر از صدای در میان زوکربرگ بالا lieutenants.

در خصوصی چت آنلاین, کارکنان خواستار استعفای Joel کاپلان Facebook معاون رئیس جمهور از سیاست جهانی. کاپلان دیده می شود به عنوان قوی محافظه کار صدا در داخل شرکت. در سال 2018 او ناراحت برخی از کارکنان هنگامی که او نشسته در ردیف جلو از تایید دادرسی از دیوان عدالت برت Kavanaugh بود که یک دوست نزدیک.

راجر McNamee یک سرمایه داری بود که در اوایل سرمایه گذار در Facebook اما در سال های اخیر تبدیل به یک مهاجم منتقد این شرکت گفت: Facebook تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن پست خود به تنهایی نمونه ای از یک دیرین الگوی رفتار در میان بزرگ رسانه های اجتماعی شرکت ها.

Mark Zuckerberg, left, the chief executive of Facebook, and Joel Kaplan, Facebook’s vice president of global public policy, arrive to testify at a senate hearing on Capitol Hill in Washington, April 10, 2018. The New York Times

مارک زوکربرگ سمت چپ اجرایی Facebook و جوئل کاپلان Facebook معاون رئيس جمهور از جامعه جهانی سیاست رسیدن به شهادت در مجلس سنا شنوایی در کاپیتول هیل در واشنگتن, مارس 10 سال 2018 است. نیویورک تایمز

“اینترنت سیستم عامل است که در حال فراگیر — به عنوان Facebook و گوگل در سطح جهان هستند — باید همیشه تراز با قدرت از جمله authoritarians. آن است که یک ماده از حفظ خود” McNamee گفت. “Facebook شده است یک ابزار کلیدی برای authoritarians در برزیل و فیلیپین و کامبوج و میانمار. در ایالات متحده, Facebook همواره نادیده گرفته شده و یا تغییر آن شرایط و ضوابط سرویس به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن. تا هفته گذشته توییتر همین بود.”

زوکربرگ و شریل سندبرگ شرکت افسر ارشد عامل, برنامه ریزی برای میزبانی یک تماس پنج شنبه شب با حقوق مدنی که رهبران شدت انتقاد کرد علنا در برابر Facebook حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن پست. تماس بود و انتظار می رود عبارتند از Vanita گوپتا از رهبری ملی, کنفرانس, Rashad رابینسون از رنگ تغییر و Sherrilyn Ifill از NAACP دفاع قانونی و آموزشی صندوق.

حقوق مدنی رهبران گفتند که فشار پشت در زوکربرگ موقعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن پست های که آنها را به عنوان نقض Facebook جامعه استاندارد است که اجازه نمی دهد که رای دهندگان سرکوب و یا به تحریک خشونت و حتی چهره های سیاسی.

“این واقعا مهم برای مارک زوکربرگ به رقابت با این واقعیت است که او prioritising آزادی بیان در حالی که ما دموکراسی به معنای واقعی کلمه سوزاندن گفت:” گوپتا که سازمان تماس با مدیران.

روز یکشنبه زوکربرگ نوشت که او خواهد بود اهدای 10 میلیون دلار به گروه کار بر روی نژادی عدالت است. این حرکت همراه با خود را زودتر ارسال ابراز همبستگی با تظاهرکنندگان را سرکوب داخلی اعتراض.

رابینسون, حقوق مدنی, گروه, رهبر, گفت زوکربرگ مالی تعهد بود “یکی از توهین آمیز ترین چیزهایی که من تا کنون دیده ام.” اهدای پول, او گفت:, نمی کند, تغییر Facebook سیاست حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات که حاوی دروغ و به نظر می رسد به نقض سیاست های شرکت.

Facebook مدیران بلند باید اذعان کرد که این شرکت موفق به جذب یک نیروی کار متنوع.

“وجود دارد یک سابقه طولانی در Facebook به عنوان یک شرکت دیدن نیست یا پاسخگو بودن به کارکنان گفت:” علامت گذاری Luckie که ترک این شرکت در سال 2018 و با انتشار یادداشتی با عنوان “Facebook شکست خورده است آن سیاه کارکنان و سیاه آن به کاربران است.”

مانند بسیاری از دره سیلیکون شرکت Facebook به حال کمبود شدید تنوع به ویژه در میان مدیران Luckie در مصاحبه ای گفت:. “هنگامی که شما لازم نیست که یک گروه متنوع از مردم در بالای شرکت شما را درک نمی کنند و این مسائل درگیر و یا چرا کارکنان خود ناراحت هستند.”

در سال 2014 2 درصد از Facebook کارکنان بودند ، در سال 2019 این تعداد افزایش یافته بود به 3.8 درصد به این شرکت تنوع گزارش.

در این پست به پیام های داخلی هیئت مدیره مخالف Facebook کارمند به پایان رسید و نظر خود را با یک نقل قول از مارتین لوتر کینگ جونیور کشته رهبر جنبش حقوق مدنی.

“زندگی ما شروع برای پایان دادن به روز ما تبدیل به سکوت در مورد چیزهایی که ماده” قول بخوانید.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de