هند راه اندازی $6.7 میلیارد دلار طرح برای افزایش, الکترونیک, تولید

دولت ارائه شده است یک تولید-ارتباط انگیزه (PLI) شامل پول نقد به ارزش 4 درصد به 6 درصد از فروش بیشتر کالاهای ساخته شده به صورت محلی بیش از پنج سال 2019-2020 به عنوان سال پایه فناوری وزیر راوی شانکار پراساد یک کنفرانس خبری گفت.

نام پنج شرکت که برای دیدار با سرمایه گذاری و خرید و فروش آستانه واجد شرایط بودند شد و در دو ماه آینده وزارت, مقامات گفت.

پنج شرکت هندی نیز می تواند انتخاب شود برای PLI طرح که همراه با دو تن دیگر از اقدامات مربوط می تواند کمک به هند تولید گوشی های هوشمند و قطعات به ارزش 10 تریلیون روپیه ($133 میلیارد دلار) توسط 2025, پراساد گفت.

صنعت گوشی های هوشمند را تبدیل به یک نمونه ممتاز ویژه نمایش برای نخست وزیر نارندرا مودی ” را در هند درایو. دولت در حال حاضر می خواهد به این کشور صادرات hub.

بازیکنان جهانی مانند سامسونگ و شرکت تایوانی Foxconn و Wistron که هر دو عرضه اپل در حال حاضر یافت محلی تولید هند را به خود جلب بازار بزرگ از 1.3 میلیارد نفر است.

طرح جدید همچنین شامل طرح به درایو تولید قطعات و ایجاد تولید خوشه های از پیش ساخته شده در کارخانه میریزد و امکانات مشترک برای شرکت ها به حرکت در بلافاصله.

“ما می خواهیم bridegrooms آمده اما ما همچنین می خواهم تمام صفوف عروسی. یک شرکت در آینده (به هندوستان) نیز باید همراه تمام صفوف آن ancillaries” پراساد گفت.

این طرح می آید که بیشتر شرکت ها به دنبال تولید در سایت های خارج از چین که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس مختل جهانی زنجیره تامین. هند ارائه می دهد که نیروی کار ارزان است بیش از 1 میلیارد تلفن همراه اتصالات اما کمتر از نیمی از این تعداد از گوشی های هوشمند ارائه به تولید کنندگان بزرگ بازار بالقوه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de