هند برنامه برجسته واکنش در برابر کسب و کار چینی

محبوبیت خود را در میان خواستار تحریم از برنامه های تلفن همراه در هند به عنوان یک مرزی هیمالیا اختلاف سوخت یک واکنش در برابر محصولات از چین است.

محبوب هندی گورو یوگا Baba Ramdev ارسال شده یک ویدیو در توییتر در روز یکشنبه نشان دادن گام به گام حذف چندین برنامه های چینی یک حرکت او به عنوان یک “خدمت ملی”.

شرکت های چینی مواجه شده اند گاه به گاه مخالفان برای سال در هند که در آن برخی از حامیان نخست وزیر نارندرا حزب مدافع اعتماد به نفس.

حذف چین برنامه های که لوگو شامل یک اژدها سر با دو جارو اسکن یک کاربر تلفن برای برنامه های مانند ByteDance را Infinite و Alibaba UC Browser. پس از حذف یک پیام بالا میآید گفت: “شما عالی هستند بدون چین نرم افزار یافت می شود.”

OneTouch AppLabs توسعه داده است این برنامه برای حذف چینی آنهایی که نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. این شرکت مستقر در غرب هند شهر جیپور توضیح برنامه به عنوان اولین ابتکار به سمت “متکی به خود هند”.

ByteDance و راهنمایی پاسخ نمی دهند به مهر درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این برنامه است. به سفارت چین در دهلی نو را بلافاصله پاسخ دهد.

اعتراض در برابر برنامه های چینی می آید پس از هند در ماه آوریل گفت سختگیرانه تر غربالگری قوانین اعمال خواهد شد به سرمایه گذاری مستقیم خارجی از چین و نگرانی سرمایه گذاران وجود دارد. چین گفته است که سیاست تبعیض آمیز است.

“قبلی تحریم تماس با تمرکز بر کالاهای چینی در حالی که این یکی به خصوص اهداف برنامه های چینی که می تواند تاثیر فن آوری های چینی شرکت های که دیده می شود در هند به عنوان یک مهم در بازار” گفت: Tanvi مادان یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز که از نزدیک آهنگ های هند و چین روابط.

ریسک بالا برای شرکت های مانند ByteDance که قصد دارد به سرمایه گذاری $1 میلیارد دلار در هند است و اخیرا ramped استخدام.

هند که دارای جمعیت 1.3 میلیارد دلار است که بزرگترین راننده تاسیسات ByteDance را Infinite که بازیگر بالیوود Milind Soman گفت: در هفته گذشته در توییتر که او دیگر با استفاده از.

Nupur Sharma سخنگوی مودی گوید آن را “بزرگ به شهروندان نگران تنظیم یک مثال”.

“ما باید به آنها رسید که در آن لطمه می زند بیشتر” شارما گفت: در توییتر با استفاده از هشتگ #BoycottChineseProducts.

یک مقام ارشد اجرایی کار برای یک شرکت مستقر در چین در هند سخن گفت که خواست نامش فاش نشود گفت: شرکت های چینی شد, کمک به اقتصاد به ویژه بخش تولید است.

او پیش بینی کرد این تظاهرات در کوتاه مدت خواهد بود: “آن لطمه می زند اما (تحریم تماس) در حال رفتن به محو شدن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de