آن است که آیا شما در معرض ویروس. آن است که چقدر

چند ذرات ویروسی نمی تواند شما را بیمار — سیستم ایمنی بدن را پیروز مزاحمان قبل از آنها می تواند. اما چقدر ویروس مورد نیاز است برای عفونت به ریشه ؟ چه حداقل دوز موثر?

دقیق جواب غیر ممکن است چرا که آن را دشوار است برای گرفتن لحظه ای از عفونت است. دانشمندان در حال مطالعه موش خرماها همستر و موش برای سرنخ, اما, البته, آن را نمی خواهد اخلاقی برای دانشمندان به افشای مردم به دوزهای مختلف coronavirus به عنوان آنها را با خفیف سرماخوردگی ویروس ها.

“حقیقت این است که ما واقعا فقط نمی دانم” گفت: آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است. “من فکر نمی کنم ما می توانیم هر چیزی را بهتر از تحصیل حدس بزنید.”

شایع ویروس های تنفسی مانند آنفلوانزا و دیگر coronaviruses باید به ارائه برخی از بینش. اما محققان دریافته اند کمی قوام.

برای سندرم حاد تنفسی یا سارس نیز یک coronavirus برآورد دوز عفونی است که فقط چند صد ذرات. برای سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS های عفونی دوز بسیار بالاتر در دستور هزاران نفر از ذرات.

جدید کروناویروس SARS-CoV-2 بیشتر شبیه به ویروس سارس و بنابراین عفونی دوز ممکن است صدها نفر از ذرات راسموسن گفت.

اما این ویروس به یک عادت هجوم پیش بینی.

به طور کلی افرادی که بندر سطوح بالا از عوامل بیماری زا — که آیا از آنفولانزا HIV یا سارس — تمایل به علائم شدید هستند و بیشتر احتمال دارد به انتقال عوامل بیماری زا به دیگران است.

اما در مورد جدید coronavirus افرادی که هیچ علائم به نظر می رسد که ویروسی بارهای — است که میزان ویروس در بدن خود را — فقط به عنوان بالا به عنوان کسانی که به طور جدی بیمار با توجه به برخی از مطالعات.

و coronavirus بیماران عفونی بیشتر از دو تا سه روز قبل از شروع علائم کمتر پس از بیماری واقعا بازدید.

برخی از مردم سخاوتمندانه فرستنده از coronavirus; دیگران بخل میورزند. به اصطلاح superspreaders به نظر می رسد به خصوص با استعداد در انتقال آن اگر چه معلوم نیست که آیا به دلیل این که خود را در زیست شناسی و یا رفتار خود را.

در پایان دریافت که شکل یک فرد سوراخهای بینی و مقدار مو بینی و مخاط در حال حاضر — به عنوان به خوبی به عنوان توزیع برخی از گیرنده های سلولی در هوایی که این ویروس نیاز به چفت در را — همه می توانند تاثیر چقدر ویروس در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به آلوده.

دوز بالاتر است که به وضوح بدتر هر چند که ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از جوانان مراقبت های بهداشتی کارگران کاهش یافته است قربانی حتی اگر این ویروس معمولا اهداف افراد مسن است.

مهم دوز نیز ممکن است متفاوت باشد بسته به آن است که آیا بلع یا استنشاق.

مردم ممکن است در ویروس با لمس کردن سطح آلوده پخش شده و سپس با قرار دادن دست خود را در بینی یا دهان. اما “این فکر به راه اصلی گسترش ویروس” با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

که فرم انتقال ممکن است نیاز به میلیون ها نفر بیشتر نسخه هایی از این ویروس به علت یک عفونت در مقایسه با استنشاق.

سرفه, عطسه, آواز خواندن, صحبت کردن و حتی تنفس سنگین می تواند منجر به اخراج هزاران نفر از کوچک و بزرگ قطرات تنفسی حامل ویروس.

“این روشن است که یکی ندارد به بیمار و سرفه و عطسه انتقال رخ می دهد,” دکتر گفت: Dan Barouch یک ویروسی immunologist در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در بوستون.

بزرگتر قطرات سنگین و شناور پایین سرعت — مگر نسیم یا تهویه مطبوع انفجار — و نمی تواند نفوذ کند فولاد ماسک. اما قطرات کمتر از 5 میکرون در قطر به نام ذرات معلق در هوا می تواند معطل در هوا برای ساعت.

“آنها سفر دورتر دیگر گذشته و باید از این پتانسیل بیشتر گسترش از قطرات بزرگ,” Barouch گفت.

سه عامل به نظر می رسد که به ویژه مهم برای انتقال آئروسل: نزدیکی به فرد آلوده جریان هوا و زمان.

پنجره حمام عمومی بالا با پا ترافیک ریسک از حمام با یک پنجره و یا یک حمام است که به ندرت استفاده می شود. کوتاه, هوای آزاد, گفتگو با یک نقاب همسایه بسیار امن تر از هر کدام از این حالات.

اخیرا محققان هلندی با استفاده از یک ویژه نازل اسپری برای شبیه سازی اخراج از قطرات بزاق و سپس به دنبال جنبش خود را. دانشمندان دریافتند که فقط ترک خوردگی باز کردن درب و یا پنجره می تواند در کاهش ذرات معلق در هوا.

“حتی کوچکترین نسیم کاری انجام دهد و گفت:” دانیل بن یک فیزیکدان در دانشگاه آمستردام که چراغ مطالعه.

مشاهدات از دو بیمارستان در ووهان چین منتشر شده در ماه آوریل در مجله طبیعت تعیین می شود همان چیزی که بیشتر aerosolised ذرات پیدا شد در unventilated توالت مناطق از در airier بیمار اتاق شلوغ و یا مناطق عمومی.

این باعث می شود حس بصری ، اما آنها اشاره کرد که ذرات معلق در هوا چون آنها کوچکتر از 5 میکرون را نیز حاوی مقدار کمتر شاید میلیون ها برابر کمتر ویروس از قطرات 500 میکرون.

“این واقعا طول می کشد بسیاری از این تک رقمی اندازه قطرات به تغییر خطر برای شما,” دکتر گفت: Joshua رابینوویتز یک کمی زیست شناس در دانشگاه پرینستون.

به غیر از اجتناب از شلوغ فضاهای داخلی موثر ترین چیزی که مردم می توانند انجام دهند این است که پوشیدن ماسک های تمام کارشناسان گفت. حتی اگر ماسک را به طور کامل و سپر شما از قطرات حاوی ویروس آنها می تواند به کاهش مقدار دریافت می کنید و شاید آن را در زیر عفونی دوز.

“این یک ویروس نیست که برای شستن دست ها به نظر می رسد مانند آن خواهد شد به اندازه کافی” رابینوویتز گفت. “ما باید برای محدود کردن جمعیت ما را مجبور به پوشیدن ماسک.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de