Krishnendu Majumdar می شود اولین فرد از رنگ به منصوب بافتا صندلی

"Diversity and inclusion are crucial for the lifeblood of BAFTA, and we will continue to be a leader for real change across our industry," he added. (Reuters file image)“تنوع و شمول بسیار مهم برای حیاتی از بافتا و ما ادامه خواهد داد به یک رهبر برای تغییر واقعی در سراسر صنعت ما,” او اضافه شده است.
(انتخاب فایل تصویر)

برنده جایزه تهیه کننده تلویزیون Krishnendu Majumdar اولین کسی که به عنوان رئیس بافتا در آن 73 سال-سابقه ای طولانی در این آکادمی اعلام کرده است.

Majumdar که موفق Pippa هریس به پست, است, همچنین جوانترین منصوب شود به عنوان سر در 35 سال گذشته از British Academy of Film and Television Arts (بافتا).

اخبار مرتبط

با توجه به هالیوود خبرنگار Majumdar شده است معاون صندلی برای یک سال است و با توجه به باقی می ماند به عنوان صندلی برای سه سال آینده به تازگی تمدید مدت برای آینده بافتا صندلی.

هریس در حال حاضر همچنان به عنوان معاون رئیس.

Majumdar شده است از نزدیک کار با بافتا برای 14 سال در حال حاضر و گفته است که یک “فوق العاده ای افتخار” به انتخاب صندلی بافتا.

“من خوش شانس هستم که به زیر Pippa هریس’ برجسته تصدی و من می خواهم به پرداخت ادای احترام به انعطاف پذیر و پویا رهبری که Pippa نشان داده است.

“در این سال بوده است دشوار و آشفته زمان برای بسیاری از ما در صنعت کار با Pippa, بافتا را با استعداد و متعهد کارکنان و عضویت من می خواهم بافتا در قلب بازسازی صنعت پست-COVID و” امی و برنده و بافتا نامزد دریافت جایزه تهیه کننده و کارگردان گفت.

اذعان واردات از انتصاب خود گفت: Majumdar حیاتی است تا اطمینان حاصل شود که مردم در تمام زمینه های نژادها و جنس دریافت پشتیبانی می کند.

“تنوع و شمول بسیار مهم برای حیاتی از بافتا و ما ادامه خواهد داد به یک رهبر برای تغییر واقعی در سراسر صنعت ما,” او اضافه شده است.

Majumdar قبلا به عنوان صندلی از یادگیری و استعداد های جدید کمیته (2006-2010), رئیس کمیته تلویزیون (2015-2019) و عضو هیئت امنا برای نه سال.

او حمایت کرده است بافتا در طول سال برنامه یادگیری و استعداد های جدید طرح از جمله بافتا دستیابی به موفقیت و بافتا بالا است.

Majumdar نیز ریاست بافتا جایزه نقد و بررسی, مجلس در واکنش به عدم وجود تنوع در این سال جوایز فیلم نامزد.

انگلیسی آکادمی بود که به شدت مورد انتقاد قرار عدم نمایندگی و تنوع پس از نامزدی برای سال 2020 edition اعلام شد.

Majumdar, همراه با ریچارد یی تاسیس مستقل بنر من + شما Productions در سال 2012 که از طریق آنها تولید کرده اند تحسین منتقدان همجنس باز, وحشی, درام, سریال “من هستم” برای کانال 4 و بین المللی امی و برنده کمدی “Hoff رکورد”.

او اجرایی تولید دو فصل از کمدی درام “مریض” و مجموعه مستند “ناله از زندگی”. Majumdar نیز showrunner در بافتا نامزد آمار جهانی حق رای دادن “ادم سفیه و احمق در خارج از کشور”.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de