Purvanchal بزرگراه: 10 چیز که در مورد هند طولانی ترین بزرگراه پروژه در اوتار پرادش

این Purvanchal بزرگراه 22,500 تومان کرور روپیه پروژه.

Purvanchal بزرگراه: هند طولانی ترین بزرگراه – این Purvanchal بزرگراه در اوتار پرادش است به احتمال زیاد در پایان سال! پس از یک تاخیر تقریبا دو ماه با توجه به COVID-19 ناشی از سراسر کشور مستند گیج کننده تلاش های در حال انجام برای تکمیل بزرگراه پروژه توسط این سال پایان ماه جلوتر از مهلت رسمی از مارس سال 2021 به عنوان گزارش شده توسط FE. سنگ تهداب Purvanchal بزرگراه پروژه گذاشته شد توسط نخست وزیر نارندرا مودی در اعظم گڑھ واقع در ایالت اوتار پرادش در جولای 2018. این Purvanchal بزرگراه 22,500 تومان کرور روپیه پروژه. در اینجا نگاهی به بالا 10 چیزهایی که در مورد آینده Purvanchal بزرگراه پروژه:

1) شش خط (قابل ارتقا تا هشت خط) دسترسی-کنترل Purvanchal بزرگراه است که 341 کیلومتر طولانی نشات گرفته از لکنو را Chand سرای به Haidaria در غازیپو منطقه در حال توسعه در یک EPC (مهندسی و ساخت) بر اساس.

اخبار مرتبط

2) Purvanchal بزرگراه را فراهم خواهد کرد بدون درز اتصال بین نه عمدتا کشاورزی مناطق شرقی اوتار پرادش و لکنو.

3) علاوه بر آن نیز اتصال آنها به دهلی نو از طریق 302 کیلومتر آگرا-لکنو بزرگراه و همچنین 165 کیلومتر آگرا-گریتر نیدا Yamuna بزرگراه.

4) Purvanchal بزرگراه را از طریق عقب مانده ترین مناطق از دولت از جمله, اکبرپور, بروت, امتی, سولتنپور, ایودیا, Ambedkarnagar, غازیپو و مائو.

5) نتیجه آن است که انتظار می رود که Purvanchal بزرگراه تبدیل خواهد شد کمتر توسعه یافته منطقه به عنوان به خوبی به عنوان طلیعه چیزی بودن در رفاه اقتصادی.

6) علاوه بر بالا بردن چشم انداز گردشگری در ایالت اوتار پرادش Purvanchal بزرگراه نیز به احتمال زیاد به افزایش کشاورزی صنعتی و تجاری فعالیت است.

7) آن نیز می شود گفت که این بزرگراه را جذب سرمایه گذاری در فرآوری مواد غذایی انبارداری handloom و همچنین لبنی بخش تقویت منطقه و دولت رشد داشته است.

8) Purvanchal بزرگراه نیز انتظار می رود به ارائه چندین مزایای دیگر مانند صرفه جویی در زمان و کنترل آلودگی از سطح سوخت-صرفه جویی در کاهش تصادفات و غیره.

9) Durgesh Upadhyay رسانه مشاور در UPEIDA به تازگی مطلع شده است که در برابر 10,000 کارگران قبل از مستند دوره تنها 5,500 کارگران در حال کار در محل در حال حاضر. اما شرکت های کار بر روی 8 بسته های خواسته شده است به کار در دریچه گاز کامل و تسریع در کار است.

10) او در ادامه اطلاع داد که بیش از 80 درصد از خاک انجام شده است و در حدود 48 درصد از این پروژه کار فیزیکی تکمیل شده است. با افزایش اندازه از نیروی کار باقی مانده 52 درصد کار انجام خواهد شد در هدف قرار گاهشمار, او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de