افزایش تنش در شهرهای آمریکا بعد از پلیس; تهمت هل سرکوب

تظاهرکنندگان شکست پنجره ها و غارت فروشگاه ها در شهر نیویورک در اواخر روز دوشنبه از جمله لوکس خرده فروشان در خیابان پنجم و آتش به لس آنجلس مرکز نوار. چهار افسر به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در سنت لوئیس و یکی در لاس وگاس که به شدت زخمی شد, مقامات گفت.

تهمت و تهدید به استفاده از ارتش برای سرکوب ناآرامی ها در حال حاضر در هفته دوم و تمسخر مقامات محلی از جمله آمریکا فرمانداران خود را برای پاسخ به تظاهرات خشونت آمیز.

“نیویورک از دست داده بود به غارتگران اراذل و اوباش چپ رادیکال و دیگر اشکال Lowlife & مانده است. فرماندار حاضر به قبول پیشنهاد من یک مسلط گارد ملی. نیویورک شد پاره پاره به قطعات ایم” مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در یک مرجع به نیویورک دموکراتیک فرماندار اندرو کومو.

مغلوب ساختن پیشی جستن را فراهم کرده است هیچ مدرکی وجود ندارد که چپ پشت خشونت است که شهرهای ما را فرا گرفته.

کومو گفت: او خشم با خشونت و غارت در شهر نیویورک در روز دوشنبه و شهردار این شهرستان و نیروی انتظامی “انجام نداده و کار خود را از شب گذشته است.” او گفت که او معتقد شهردار, بیل د Blasio دست کم گرفت دامنه مشکل است.

فرماندار گفت که او تا به حال ارائه شده دولت شهرداران حمایت از دولت و پلیس و یا 13,000 گارد ملی که در حالت آماده به کار و گفت که با 38,000-قوی نیروی پلیس شهر نیویورک باید قادر به رسیدگی به آن ناآرامی در خود را دارد. او گفت: رئیس جمهور به دنبال محو خط بین معترضان با مشروع علت و غارتگران است.

Members of the Pennsylvania National Guard maintain control of the area near City Hall after violent protests in response to the death of George Floyd in Philadelphia, Pennsylvania, US, June 2, 2020. Reuters

اعضای گارد ملی پنسیلوانیا حفظ کنترل این منطقه در نزدیکی تالار شهر پس از تظاهرات خشونت آمیز در واکنش به مرگ جورج فلوید در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, ایالات متحده, ژوئن 2, 2020. ایسنا

د Blasio ریخته و آب سرد روی ایده آوردن گارد ملی به امریکا بزرگترین شهرستان. او گفت: زمانی که نیروهای آموزش دیده برای رسیدگی به نیویورک شهرستان, جمعیت مداخله “هنوز هم با لود سلاح و تحت استرس چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد.”

رئیس گارد ملی جنرال جوزف Lengyel گفت: خشونت کاهش یافته بود در سراسر ایالات متحده در روز دوشنبه شب حتی به عنوان اعتراض به فعالیت پایدار بود و یا افزایش یافته است. او گفت که هیچ از اعضای گارد مجروح شدند و یک شبه.

Lengyel گفت: 18,000 از اعضای گارد شد کمک به اجرای قانون محلی در 29 متحده شکل که در حال افزایش بود.

درگیری با پلیس

خشونت به ما اعتراض شد و باعث مرگ جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار که پس از یک پلیس سفیدپوست دوخته گردن خود را در زیر زانو برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس در مه 25.

درک چوین 44 ساله مینیاپولیس افسر پلیس که کاشته زانو خود را در Floyd را از گردن متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از ماموران درگیر شده اند متهم شده است.

فلوید مرگ پرسیده است: انفجاری مسئله بیش از حد نیروی پلیس به ویژه علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و افزایش تنش در خطوط مقدم جبهه که در آن افسران مواجه خاموش در برابر گاهی خصمانه جمعیت.

چهار افسر در سنت لوئیس به ضرب گلوله کشته شدند در اواخر روز دوشنبه و به بیمارستان منتقل غیر تهدید کننده زندگی صدمات. عاطفی سنت لوئیس کمیسر پلیس جان هیدن گفت: حدود 200 معترض بودند غارت و آتش بازی و پرتاب سنگ در افسران.

A demonstrator wearing an

یک تظاهرکننده با پوشیدن یک “من نمی توانم نفس بکشم” محافظ ماسک صورت جمع در خارج از کاخ سفید به تظاهرات ادامه بیش از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید, در, Washington, US, ژوئن 2, 2020. ایسنا

“آنها تا به حال ماموران با گاز را روی آنها ریخت. چه می گذرد ؟ چگونه می تواند این باشد ؟ آقای فلوید کشته شد در جایی دیگر و آنها در حال پاره کردن شهرستانها در سراسر کشور,” او گفت.

یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در جریان تظاهرات در لاس وگاس پلیس وجود دارد در بیانیه ای گفت. افسران زخمی شدند در درگیری در جاهای دیگر از جمله یکی که در شرایط بحرانی پس از برخورد با یک خودرو در برانکس, پلیس گفت:.

این اعتراضات تشدید تنش های نژادی در سیاسی کشور تقسیم شده است که برخورد سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس با آمریکایی های آفریقایی تبار حسابداری به صورت نامتناسب بالا تعداد موارد است.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون روز سه شنبه به شبکه خبری ABC او “با توجه به تمام اتهامات علیه ماموران درگیر در Floyd مورد و این که “همه گزینه ها روی میز هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر اعلام کرده قتل فلوید و عدالت وعده داده شده اما او قول داده است به اقدام برای جلوگیری از حق تظاهرات از ربوده شده توسط یک “angry mob,” استقرار هزاران نفر از سربازان مسلح و اجرای قانون در ایالات متحده سرمایه و تعهد به انجام همان در جای دیگر اگر شهرداران و فرمانداران موفق به دست آوردن مجدد کنترل.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن متعهد در یک سخنرانی در روز سه شنبه به تلاش برای التیام نژادی تقسیم در امریکا و نه مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات.

ده ها تن از شهرستانها تحت حکومت دیده نمی شود پس از شورش پس از سال 1968 ترور مارتین لوتر کینگ جونیور

“رئیس جمهور تهمت مناسب است به تمرکز بر نظم و قانون. او به استخدام رابط-in-chief” گفت: Jason Miller که توصیه جمهوری خواه رئیس جمهوری 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de