انگلستان می پرسد چین به مرحله بازگشت از آستانه در هنگ کنگ

“زمان وجود دارد برای چین به تجدید نظر وجود دارد لحظه ای برای چین به مرحله بازگشت از آستانه و احترام هنگ کنگ استقلال و احترام به چین را خود تعهدات بین المللی” Raab گفت: عوام. (رویترز)

دولت بریتانیا روز سه شنبه پرسید: چین به مرحله بازگشت از آستانه و احترام هنگ کنگ استقلال به عنوان آن تصریح کرد طرح خود را برای ارائه به انگلیسی, ملی در خارج از کشور (BNO) دارندگان گذرنامه در منطقه یک مسیر به شهروندی اگر بحث امنیت قانون پیش می رود. انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab ساخته شده بیانیه ای در مجلس عوام که از سر فیزیکی آن نشست تحت coronavirus فاصله اجتماعی هنجارها به استرس است که بریتانیا نمی خواهد دنبال راه های دیگر به عنوان آزادی از مردم از آن مستعمره سابق در معرض خطر هستند. “زمان وجود دارد برای چین به تجدید نظر وجود دارد لحظه ای برای چین به مرحله بازگشت از آستانه و احترام هنگ کنگ استقلال و احترام به چین را خود تعهدات بین المللی” Raab گفت: عوام.

“اما اگر چین همچنان ادامه دارد و در این مسیر فعلی اگر آن enacts این امنیت ملی ما را در نظر بگیرید چه بیشتر پاسخ ما را انگلستان, تاریخی دارند مسئولیت یک وظیفه من می خواهم بگویم به مردم هنگ کنگ است. بنابراین من می تواند به خانه در حال حاضر است که اگر چین enacts این قانون ما را به تغییر ترتیبات برای انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه-دارندگان در هنگ کنگ,” او گفت:.

اخبار مرتبط

این BNO وضعیت اعطا شد, بریتانیایی, وابسته به سرزمین های شهروندان در ارتباط با هنگ کنگ به عنوان بخشی از بسته ترتیبات که به همراه بیانیه مشترک در سال 1984 در آماده سازی برای تحویل به خاک چین است. و تحت آن وضعیت BNO دارندگان گذرنامه در حال حاضر تحت عنوان به انگلستان کمک های کنسولی در کشورهای ثالث. دولت بریتانیا نیز فراهم می کند مردم با BNO گذرنامه روادید ورود به انگلستان برای شش ماه به بازدید کنندگان است.

اگر چین به شرح زیر از طریق با آن قانون پیشنهادی ما را در جای خود قرار داده ترتیبات جدید اجازه می دهد تا BNOs برای آمدن به انگلستان بدون زمان شش ماه محدود کردن آنها را قادر به زندگی می کنند و تقاضای خود را به مطالعه و کار برای تمدید دوره 12 ماه نتیجه همچنین ارائه یک مسیر به شهروندی این وزیر کابینه گفت: تایید برخی از گزارش قبلی حدود یک تغییر در وضعیت حدود 3 میلیون دلار هنگ کنگ اتباع.

“من صمیمانه امیدواریم که چین تجدید نظر در رویکرد خود را. اما اگر نه, انگلستان نمی خواهد فقط دنبال راه های دیگر وقتی که می آید به مردم هنگ کنگ است. ما با آنها ایستاده ما را زنده خواهد کرد تا به مسئولیت های ما,” او اضافه شده است.

در 22 مه در نشست کنگره خلق ملی چین پیشنهاد امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است. در مه 28, ملی اتخاذ این تصمیم است. چین وزیر خارجه دولت عضو شورا وانگ یی ساخته شده روشن است که این قانون را به دنبال ممنوعیت خیانت, تجزیه طلبی فتنه و براندازی و انتظار می رود به طور کامل منتشر زودی. پیشنهادی امنیت ملی قانون تضعیف یک کشور و دو سیستم تحت چارچوب است که هنگ کنگ است که تضمین شده درجه بالایی از استقلال با اجرایی مقننه و مستقل قضایی قدرت” Raab گفت.

“پیشنهادی امنیت ملی قانون آن را به عنوان شرح داده شده است را افزایش می دهد چشم انداز از نظر ماده و جزئیات پیگرد قانونی در هنگ کنگ برای ارتکاب جرایم سیاسی که تضعیف تعهدات موجود برای حمایت از حقوق و آزادی های مردم هنگ کنگ به عنوان مجموعه ای در بیانیه مشترک بلکه به عنوان منعکس کننده میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی” او گفت:. در پاسخ به سوال وی افزود: “واقعیت تلخ این است که اگر چین همچنان ادامه دارد و در این مسیر آن خواهد بود خفه چه شده است که این گوهر در اقتصادی تاج.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de