در صورت عدم استفاده از راه خود برای اجاره ماشین در کیش

بهترین زمان برای پیدا کردن مکانی برای سوخت گیری خودرو بلافاصله پس از انتخاب آن است. در حالی که از فرودگاه یا آژانس اجاره دور می شوید ، از پمپ بنزین های محلی توجه داشته باشید و برنامه ای را برای بازگشت به آسان ترین و ارزان ترین قیمت آنها در پایان اجاره خود تهیه کنید. محله های اطراف فرودگاه ها می توانند گیج کننده و ناآشنا باشند ، بنابراین نمی خواهید با نزدیک شدن زمان پرواز خود بخواهید در محافل رانندگی به دنبال پمپ بنزین باشید. هنگامی که به شما فشرده نشده است ، این مسئله را در راه بیرون آمادگی کنید.
خرید بیمه ، شماره شماره 1: بیمه اتومبیل شخصی شما را تحت پوشش قرار می دهد
قبل از پذیرش این مورد به ارزش اسکناس ، باید تأکید کرد که بیمه نامه اتومبیل می تواند بسیار متفاوت باشد ، بنابراین می خواهید مستقیماً با بیمه گر خود بررسی کنید. اگر حداقل پوشش قانونی مجاز داشته باشید ، ممکن است شامل پوشش اتومبیل های اجاره ای نباشد ، در حالی که اگر شرکتهایی را که “پوشش کامل” می نامند ، داشته باشید ، تقریباً در کشور خود شما تقریباً مطمئناً این کار را انجام می دهد. برای اطلاع از بیمه گر خود با تلفن یا ایمیل تماس بگیرید.

به طور کلی ، قانون شایع این است که پوشش شما برای وسیله نقلیه اصلی خود را به وسایل نقلیه اجاره خود گسترش دهید ، زیرا اجاره تحت سیاست گذاری وسیله نقلیه جایگزینی در نظر گرفته می شود. بنابراین اگر در اتومبیل شخصی خود پوشش کاملی داشته باشید ، خط مشی شما پوشش کاملی را برای وسیله نقلیه اجاره ای به شما می دهد. اجاره ماشین در کیش

اکثر سیاست ها حتی اگر ماشین اجاره اتومبیل “بهتر” یا با ارزش تر از اتومبیل شخصی شما باشد ، شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین نیازی نیست نگران نباشید اگر به روزرسانی کنید یا یک ماشین بسیار بهتر از اتومبیلی که در خانه بیمه می کنید اجاره کنید. .
البته توجه داشته باشید که تصادف در یک اتومبیل اجاره ای معمولاً در صورت درخواست مطالبه در بیمه نامه خود ، نرخ شما را بالا می برد.
خرید بیمه ، دلیل شماره 2: کارت اعتباری شما بقیه را در بر می گیرد
بیمه اتومبیل خود را پوشش نمی دهد ، به احتمال زیاد کارت اعتباری شما خواهد بود. در بعضی موارد ، پوشش کارت اعتباری به همان اندازه یا بهتر از بیمه اتومبیل شماست. در برخی دیگر ، این در نظر گرفته شده است که بیمه ثانویه باشد تا بتواند از بیمه اتومبیل خود استفاده کند.

البته ، شما نیاز به پرداخت کرایه اتومبیل خود با استفاده از آن کارت دارید؛ فقط داشتن کارت اعتباری واجد شرایط ، هیچ گونه محافظتی به شما نمی دهد.

نادیده گرفتن یک احتساب احتمالی: بیمه “از دست دادن استفاده”