پلیس استرالیا رد مقایسه با ایالات متحده بیش از پسر بازداشت

کانبرا ژوئن 3

پلیس استرالیا روز چهارشنبه را رد کرد مقایسه به ما بعد از بومی پسر مجروح شد در حالی که پلیس در سیدنی هر چند یک مقام دولتی گفت: این پرسش در مورد استرالیا روابط.

یک, New South Wales, state police constable تحت تحقیقات داخلی پس از او دوخته 16-year-old سلاح های پشت سر خود را و سپس لگد پسر پاها را از زیر او را در روز دوشنبه.

یک ویدیو در حال گردش در رسانه های اجتماعی از سقوط چهره برای اولین بار به زمین.

بومی استرالیا هستند 2 درصد از استرالیا جمعیت اما 27 درصد از جمعیت زندان. در مجموع 432 بومی استرالیایی کشته شده در پلیس بازداشت از سال 1991.

پلیس وزیر دیوید الیوت به خبرنگاران گفت: “ما احتمالا بهترین رابطه بین جامعه و پلیس از هر حوزه قضایی در سراسر جهان است.”

“پیام مهم در اینجا این است که سیدنی نیست مینه سوتا و وضعیتی که ما تا به حال دو روز پیش در سیدنی … پاسخ از پلیس بود و نه بی” الیوت گفت: با اشاره به جورج فلوید مرگ است.

“چه اتفاقی افتاد در ایالات متحده است نه آنچه که اتفاق می افتد در اینجا.” “من به طور کامل رد … که ما مشکلات مشابه وجود دارد که در ایالات متحده,” او اضافه شده است.

اما نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: دستگیری پرسش در مورد روابط نژادی در استرالیا.

“من فکر کردم چه بیشتر مردم استرالیا فکر می کردم که ما هنوز راه طولانی برای رفتن در کشور ما” Berejiklian گفت: از این ویدئو.

“من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده در ما خوب است بیدارباش برای همه ما و من فکر می کنم همه ما دل شکستن به عنوان به آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده و ما قطعا باید به اطمینان حاصل شود که ما انجام آنچه ما می توانیم در کشور خودمان برای محافظت از تمام شهروندان ما,” او اضافه شده است.

افسر پلیس محدود شده است در چه وظایف او می تواند انجام دهد در حالی که استفاده از زور بررسی شده است. پسر که نمی توان مشخص شد متهم گرفته شده بود به یک بیمارستان برای یک معاینه پزشکی.

پلیس گفت که این افسر در درون حومه Surry Hills برای نامربوط دلیل زمانی که او زده گفتگو با پسر و چهار اصحاب.

این ویدئو نشان داد که پسر را تهدید به شکستن افسر پلیس فک و افسر واکنش به دستگیری او. پسر دچار grazes به صورت و دندان سون.

این حادثه برجسته شد که حدود 3000 تظاهرکنندگان راهپیمایی در مرکز شهر سیدنی در روز سه شنبه شب در یک تظاهرات مسالمت آمیز در برابر فلوید مرگ و خواستار تغییر اساسی در روابط.

بومی استرالیا هستند 2 درصد از استرالیا جمعیت اما 27 درصد از جمعیت زندان.

در مجموع 432 بومی استرالیایی کشته شده در پلیس بازداشت از سال 1991 با توجه به در حال اجرا و تحلیل توسط روزنامه گاردین.

استرالیا مردم بومی نیز بالاتر از میانگین نرخ مرگ و میر نوزادان و بهداشت ضعیف و همچنین کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از سفید استرالیایی. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de