COVID-19: FRBM چارچوب نیاز به به روز می شود, می گوید: سابق CEA سوبرامانیان

سوبرامانیان نیز گفت: احیای بخش مالی در حال رفتن به بحرانی برای تحریک رشد اقتصادی است.

رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان روز چهارشنبه گفت: FRBM عمل احتمالا باید تجدید نظر تا پایان سال به هند خواهد شاهد یک کاهش شدید در رشد تولید ناخالص داخلی با توجه به COVID-19 بحران است.

پرداختن به یک وبینار برگزار شده توسط EY هند سوبرامانیان بیشتر گفت: در حالی که کار اصلاحات لازم بودند راه آنها انجام شده توسط برخی از کشورها را تضعیف حمایت های اساسی برای کارگران به ویژه در نور از مهاجر بحران است.

اخبار مرتبط

“آن است که رفتن به بسیار دشوار اقتصادی سال. ما باید بریس خودمان را برای یک کاهش شدید در رشد تولید ناخالص داخلی.
“هند وضعیت مالی در حال رفتن به بسیار دشوار است. هند بدهی به تولید ناخالص داخلی افزایش خواهد یافت و به 85 درصد هنگامی که گرد و غبار حل و فصل ، ” او گفت:.

سوبرامانیان در حال حاضر استاد مدعو در دانشگاه هاروارد در ادامه گفت: احیای بخش مالی در حال رفتن به بحرانی برای تحریک رشد اقتصادی است. صحبت کردن در مورد هند کنونی وضعیت اقتصاد کلان در میان COVID-19 گیر او گفت: مسئولیت مالی و مدیریت بودجه (FRBM) قانون و ضوابط از 15 کمیسیون امور مالی احتمالا باید تجدید نظر شده و به روز شده.

“مقایسه بودجه 2020-21 من فکر می کنم حقایق را تغییر داده اند. ما احتمالا باید به تجدید نظر و به روز رسانی بودجه اعداد FRBM چارچوب و ضوابط از 15 کمیسیون امور مالی در پایان سال” سوبرامانیان تاکید کرد.

این FRBM عمل از سال 2003 به دنبال کاهش کشور مالی کسری بودجه از طریق انضباط مالی. او همچنین اشاره کرد که با توجه به تومان 20 lakh کرور بسته اقتصادی اعلام شده توسط دولت برای کاهش تاثیر COVID-19 گیر هند بدهی به تولید ناخالص داخلی افزایش خواهد یافت و به 85 درصد است. برجسته اقتصاددان همچنین اشاره کرد که این بیماری همه گیر در هند است تحت کنترل است.

“کشورهای در حال توسعه بسیار آسیب پذیر تر و کمتر مالی فضایی از اقتصادهای پیشرفته. مستند شده است بسیار شدید در کشورهای در حال توسعه,” او گفت:. و اشاره کرد که هند وارد شده به مستند زمانی که اقتصاد آن در حال حاضر کاهش سوبرامانیان گفت: “آن را به یک مقدار زیادی از کار سخت را برای هند به دوباره شروع به رشد در 6 درصد است.” سابق CEA نیز گفت: این بیماری همه گیر و مستند ساخته شده در مورد جهانی درآمد اولیه (UBI) قوی تر است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de