گجراتی رادیو علاقه مندان می شود پاسخ از SpaceX خدمه اژدها فضانوردان در یک کلاس!

این کپسول باید گذشت بیش از احمدآباد برای فرکانس های برای مطابقت با. تصویر: ANI

در یک جای جالب به نوبه خود از وقایع یک ham radio علاقه مندان گفت که او موفق به دریافت یک پاسخ از SpaceX خدمه اژدها فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley. با توجه به توییت توسط آنی Adhir Saiyadh بود فقط گرفتن یک کلاس زمانی که این حادثه صورت گرفت. Saiyadh بود در یک تماس تصویری با یک دانش آموز بود و در تلاش برای توضیح دهید که چگونه برای اتصال به ایستگاه فضایی بین المللی. 58 سال, مهندس هنگامی که در تلاش برای توضیح دانش آموز خود یک پاسخ از کپسول اژدها بود که بنا به گزارش لنگر انداخت با مداری پاسگاه چهار روز پیش.

Saiyadh گفت: آنی که در حالی که توضیح دانش آموز خود را از او پرسید اگر آن را ممکن است برای اتصال به ISS است. این منجر به Saiyadh تلاش برای اتصال در حالی که او هنوز هم در تماس تصویری. آن تصادفی است که تماس در واقع متصل به فرکانس همسان و او پاسخ از خدمه اژدها فضانوردان در حالی که در یک تماس تصویری. این کپسول باید گذشت بیش از احمدآباد برای فرکانس های برای مطابقت با تماس و ارتباط آنی گفت.

اخبار مرتبط

آن است که به یاد داشته باشید که در اوایل این هفته دو فضانورد حال پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی است که جهان تنها مبتنی بر فضای آزمایشگاهی. این آزمایشگاه در حدود 400 متر بالاتر از در مدار زمین است. برای اولین بار ناسا ارسال کرده است فضانوردان در سفینه فضایی به نام Crew Dragon ساخته شده توسط SpaceX. Space X تاسیس شده است توسط Elon Musk.

در ضمن ناسا ارسال کرده است آن فضانوردان در یک سفینه فضایی آمریکایی پس از نه سال. پیش از آن استفاده می شود به یک ناوگان از پنج سفینه های فضایی که در عمل تا سال 2011. در حالی که دو سفینه سقوط ناسا بازنشسته کشف آن آتلانتیس و تلاش سفینه در ماه جولای سال 2011. و از آن شده است با استفاده از سفینه روسی برای اکتشاف و ماموریت های دیگر است. به تازگی سازمان تصمیم به رفتن برای خصوصی آمریکایی بازیکنان و استخدام SpaceX و بوئینگ برای شاتل.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net