IdeateLabs افزایش Porus خوزه به CCO تقویت خلاق تیم رهبری در بمبئی

Jose, who has been promoted to the role of chief creative officer has been with IdeateLabs for more than 4 yearsخوزه که ترویج شده است به نقش رئیس خلاق مامور شده است با IdeateLabs برای بیش از 4 سال

دیجیتال-اولین آژانس خلاق IdeateLabs به تازگی منصوب و دو ارشد مدیران خلاق را به تیم خود Sajid Dadarkar و Ashwini Vyas. در نقش جدید این دو خواهد بود ابزاری در نمودار خلاق استراتژیک و نقشه راه برای آژانس و تبدیل روش ارتباطی برای حساب های خود را.

اواز یا موسیقی دو نفری خواهد بود به گزارش Porus خوزه که ترویج شده است به نقش رئیس خلاق افسر آژانس. خوزه شده است با IdeateLabs برای بیش از 4 سال است و محور عمل خلاق در سازمان. با توجه به Porus خوزه مدیر خلاق افسر IdeateLabs, آزمایش سنگ بنای عالی کار خلاق و یکی از باورهایی که Ashwini و ساجد به اشتراک بگذارید. “طراوت خود را از تفکر و رویکرد خود را نسبت به کار خواهد شد و نه تنها یک راه طولانی در بانکها و مارک های ما با اما همچنین آوردن انسجام در تیم و تقویت روح است. آن است که هم هیجان انگیز زمان برای آژانس با یک میزبان کامل از طرح های جدید و مشتری برنده است. من مشتاقانه منتظر پیشرو در این تیم به عنوان ما به راهپیمایی به دیجیتال-اولین آینده,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

در نانامی به بازی قبلی خود, Vyas کار کرده است با مجموعه ای متنوع از برندهای مانند پدرم خیر MRF, Royal Challengers بنگلور (RCB) تاتا موتورز, Vodafone, در میان دیگران. همانطور که برای Dadarkar او می آید با یک غنی, تبلیغات, پس زمینه, سراسر, سازمان پوشا دو کشور. او مشغول به کار با مشتریان از قبیل Fair & Lovely, Cadbury Dairy Milk, Parle-G Pepsodent Standard Chartered Bank, سنگاپور, هواپیمایی امارات, هواپیمایی, و, نیسان, در میان دیگران.

برای Vrutika Dawda مدیر IdeateLabs اضافه کرد Ashwini و ساجد به این تیم خواهد شد تا حول و حوش آژانس خلاق ارائه شده است. “ایده این است به آنها را با نام تجاری متولیان و تلقین حس مالکیت پاسخگویی و مسئولیت در عملکرد خلاق” او را شرح و بسط بیشتر است.

دفعات بازدید: همچنین: تدارکات راه اندازی Shiprocket افزایش CBO Akshay Ghulati به عنوان co-founder

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn و Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de