فیل هندی می میرد پس از خوردن میوه بسته بندی شده با ترقه و پلیس در حال بررسی

این حادثه جلب خشم در رسانه های اجتماعی پس از یک جنگل افسر موهان کریشنان ارسال شده احساسی معذرت خواهی به فیل در 30 مه که در آن او گفت که این حیوانات پس از خوردن آناناس یا میوه دیگری پر شده با ترقه.

جنگلداری مقامات گفت: حادثه اتفاق افتاده در 23 مه در palakkad از دولت کرالا در جنوب هند و در نزدیکی زمین های کشاورزی که در آن مردم محلی پراکنده گاهی اوقات میوه های مشخصی با ترقه برای تضعیف حیوانات از آسیب رساندن به محصولات زراعی است.

“ما تنها می دانیم که آسیب (به فیل) باعث شد برخی از مواد منفجره ماده” جنگلداری رسمی Sunil Kumar گفت. عاملان او گفت که می تواند چهره ظلم و ستم حیوانی اتهامات است که می تواند با جریمه نقدی یا حتی زندان محکوم شد.

هند دارای بزرگترین جمعیت آسیایی, فیل, اما آنها طبقه بندی شده به عنوان یک گونه در معرض خطر. حوادث انسان و حیوانات تعارض غیر معمول نیست که فیل ها اغلب ولگرد به انسان شهرک شکار برای مواد غذایی است.

باردار فیل سرگردان بود از محلی سکوت پارک ملی دره در جستجوی غذا هنگامی که این حادثه رخ داده است, جنگلداری, مقامات گفت.

آنها بعد از آن فیل تلاش برای خنک کردن خودش در جریان است اما به عنوان مردم محلی سعی کردم به تقلا کردن آن از آب آن را به یک مرکز درمانی حیوانات سقوط کرد و درگذشت.

“ببخشید خواهر” کریشنان که شاهد فیل, مرگ نوشت: در Facebook post. “با دهان و زبان را در انفجار او ء در اطراف گرسنه بدون اینکه قادر به خوردن. او باید بیشتر نگران سلامت کودک درون خود را از مورد خود گرسنگی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de