بمبئی فرودگاه تعلیق عملیات تا 7 بعد از ظهر به عنوان طوفان Nisarga باعث ریزش زمین

Mumbai airport, Mumbai airport suspends operations, MIAL,cyclone nisagra, Airport Authority of India, air india, indigo,goair, air asia, GVK groupبمبئی فرودگاه اجازه داده شد به کار در مجموع 50 پرواز در هر روز 25 خروج و ورود هر زیر از سرگیری هوایی خدمات مسافر در مسیرهای داخلی از مه 25.

عملیات پرواز در فرودگاه بمبئی بسته باقی می ماند تا 7 بعد از ظهر روز چهارشنبه به عنوان پیشگیری گام با توجه به ادامه ریزش زمین از طوفان Nisarga بمبئی بین المللی با مسئولیت محدود (MIAL) گفت.

“با توجه به قوی crosswinds آن تصمیم گرفته شده است که هیچ ورود و خروج برگزار خواهد شد بین 2.30 ساعت و 7 بعد از ظهر” MIAL در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

آن گفت که این تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق پرواز خدمات در Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی (CSMIA) گرفته شد و در مشورت با مقامات فرودگاه از هند (AAI)

AAI دارای 26 درصد سهام در MIAL سرمایه گذاری مشترک. اکثر 74 درصد سهام است که با یک GVK گروه به رهبری کنسرسیوم.

این فرودگاه خصوصی اپراتور برنامه ریزی شده بود در مجموع 19 پرواز برای روز شنبه که شامل 11 خروج و هشت ورود به این عمل توسط پنج شرکت های هواپیمایی — هوایی هند, نیلی, SpiceJet, GoAir و ایران در هند است.

آن را تا به حال گفته است که این برنامه می تواند تغییر و همچنین بسته به وضعیت. طوفان Nisarga وزید از سمت دریای عرب ساخت ریزش زمین در شهر ساحلی Alibaug در حدود ساعت 12: 30 بعد از ظهر و مراحل را به پایان برساند با 4 ساعت, مقامات گفت.

بمبئی فرودگاه اجازه داده شد به کار در مجموع 50 پرواز در هر روز 25 خروج و ورود هر زیر از سرگیری هوایی خدمات مسافر در مسیرهای داخلی از مه 25.

عملیات تجاری خدمات مسافر بودند به حالت تعلیق در ماه مارس به دلیل اعمال یک ملت-شبکه مستند در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت بعد از لغو این محدودیت در پروازهای داخلی از مه 25. عملیات بین المللی توسط هواپیمایی هند, اما, به حالت تعلیق باقی می ماند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de