دانشمندان سوال اطلاعات پزشکی مورد استفاده در دوم coronavirus مطالعه

یک گروه از دانشمندان که به پرسش های مطرح شده در هفته گذشته مورد مطالعه در مجله لانست در مورد استفاده از داروهای ضد مالاریا در coronavirus بیماران در حال حاضر در اعتراض به یکی دیگر از مقاله در مورد فشار خون داروهای جدید در مجله پزشکی انگلستان منتشر شده توسط برخی از همین نویسنده و با اتکا بر همان اطلاعات رجیستری.

لحظات پس از باز کردن نامه آنلاین ارسال شده صبح روز سه شنبه سردبیران NEJM نوشته شده در “ابراز نگرانی” در مورد کاغذ و گفت: آنها خواسته بود این مقاله نویسندگان به ارائه شواهدی وجود دارد که داده ها قابل اعتماد هستند.

لانست به دنبال آن در روز بعد با یک بیانیه در مورد آن نگرانی های خود در مورد مالاریا مواد مخدر کاغذ گفت که سردبیران را به سفارش ممیزی مستقل از داده ها.

هر دو این مطالعات با تکیه بر تجزیه و تحلیل نتایج بیمار از یک پایگاه داده خصوصی اجرا شده توسط یک شرکت به نام Surgisphere که می گوید این دانه اطلاعات در مورد تقریبا 100.000 COVID-19 بيمار از 1200 بیمارستان ها و دیگر امکانات بهداشتی در شش قاره. بسیاری از مراقبت های بهداشتی اطلاعات کارشناسان می گویند که آنها می دانستند هیچ چیزی در مورد آن وجود تا همین اواخر.

هر دو مقاله در منتشر شد ممکن است در عرض چند هفته از یکدیگر بسیار مورد احترام مجلات پزشکی است که موضوع مطالعات به بررسی دقیق قبل از انتشار. هر دو قابل توجهی اثر توقف آزمایش های بالینی مالاریا مواد مخدر در سراسر جهان و فراهم کردن اطمینان در مورد خطرات ناشی از داروهای فشار خون گرفته شده توسط میلیون ها نفر از بیماران.

اما دانشمندان دیده می شود نیست و مجموعه داده های بزرگ است که Surgisphere می گوید آن ساخته شده است و سوالات در مورد منشأ آن در حال افزایش است در محافل علمی است.

در نامه ای به نویسندگان این NEJM مقاله و مجله, ویرایشگر, Dr Eric J روبین بیش از 100 پزشکان, محققان و آمار خواستار کسب اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات بیمار که در خدمت به عنوان اساس مطالعه و به اصطلاح به صورت مستقل اعتبار این کار توسط یک شخص ثالث.

در این مطالعه گفت: به تجزیه و تحلیل 8,910 COVID-19 بیماران بستری از طریق اواسط ماه مارس در 169 مراکز درمانی در آسیا اروپا و شمال امریکا است. نویسندگان به این نتیجه رسیدند که بیماری های قلبی و عروقی افزایش بيماران در خطر مرگ است.

اما این مقاله همچنین به نظر می رسد برای قرار دادن به بقیه هر گونه نگرانی که افراد با فشار خون بالا ممکن است در مورد مصرف مواد مخدر به نام بازدارنده های ACE: برخی از افراد تا به حال فکر کرده اید که آیا مواد مخدر شد و به ایفای نقش در تشدید این بیماری است.

این بیماران از مصرف این داروها احتمال بیشتری برای زنده ماندن نسبت به کسانی که نمی شد, نویسندگان گفت. (در مطالعات دیگر نیز گزارش شده است که فشار خون مواد مخدر را افراد بیشتر مستعد ابتلا به عفونت با کروناویروس و نه افزایش خطر بیشتر بیماری شدید.)

در این مقاله در مجله لانست منتشر شده این نویسنده گفت که آنها تا به حال تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده از 671 بیمارستان ها در شش قاره است که به اشتراک گذاشته گرانول, اطلاعات پزشکی در مورد نزدیک به 15,000 بیمارانی که در حال دریافت داروهای ضد مالاریا و 81,000 که تا به حال در حالی که محافظ هویت خود است.

این مقاله به این نتیجه رسیدند که استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین ممکن است افزایش خطر مرگ در این بیماران است.

اولین نویسنده در هر دو مقاله توسط Dr Muhammad R Mehra, یک متخصص قلب و عروق و استاد در دانشکده پزشکی هاروارد. دوم نویسنده Dr Sapan S دسای مالک و بنیانگذار Surgisphere.

در صبح روز سه شنبه دسای که با شور و نشاط در دفاع از هر دو مطالعات و پایگاه داده گفت که با شرکت خود نویسنده در مجله لانست مطالعه به توافق داوطلبانه شخص ثالث ممیزی انجام شده در همکاری با مجله.

او همچنین گفت که او تنظیم شرایط توافقنامه nondisclosure که اجازه می دهد سردبیران NEJM برای دیدن اطلاعات آنها درخواست کرده بود.

دسای قبلا گفته است که موافقت نامه های قراردادی با بیمارستان او را مانع از افشای هر بیمارستان-سطح اطلاعات بیمار حتی اگر آن را anonymised. “Surgisphere پشت یکپارچگی مطالعات ما و ما علمی محققان بالینی همکاران و داده های تحلیلگران” او در بیانیه ای گفت.

در نامه خود به NEJM منتقدان از کار نوشت: “جدی و هنوز پاسخ داده نشده و نگرانی های مطرح شده در مورد صداقت و اصالت این داده ها.”

در این نامه اشاره می کند “عمده اختلاف” بین تعداد coronavirus موارد ثبت شده در برخی از کشورها در طول دوره مطالعه و تعداد بیمار نتایج گزارش شده توسط محققان بیش از مدت مشابه.

در خصوص آنها گفت: آن را “دشوار است برای آشتی دادن” به Surgisphere داده های از انگلستان با دولت ، مقاله گزارش 706 بیماران بستری با تایید COVID-19 فقط در هفت UK 1,257 خدمات درمانی بیمارستان ها.

در عین حال یک نسبت بالا از coronavirus بیماران بستری در انگلستان در اوایل در لندن و لندن قصبه یا بیمارستان تا به حال بیش از 100 موارد تایید شده در مارس 16, منتقدان گفت.

در این مطالعه تعداد موارد در ترکیه “نمی تواند درست باشد” با توجه به نامه. این مقاله گزارش اطلاعات در مورد 346 بیماران با موارد تایید شده در سه ترکی بيمارستان 15 مارس.

اما دانشگاه استانبول در بیمارستان یکی از بزرگترین بیمارستان های این شهر بستری شده در آن برای اولین بار COVID-19 بیمار در مارس 16, نویسندگان, گفت:.

“اکثر اطلاعات بیمار در بیمارستان ها به صورت دستی وارد شده بر روی کاغذ و ترکیه ندارد الکترونیکی در سراسر کشور پایگاه داده های دیجیتال دیگر برای آزمایش خون و نسخه” منتقدان اضافه شده است.

“علاوه بر این بسیار بعید است که چنین داده های بالینی شده اند که مشترک با یک شرکت آمریکایی بدون اذعان.”

بسیاری از دانشمندان که برای اولین بار نگرانی در مورد پایگاه داده های درگیر در آزمایش های بالینی از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و آنها مجبور به توقف مطالعات برای بررسی ایمنی پس از لانست مطالعه منتشر شده است.

جیمز واتسون یک دانشمند ارشد با MORU گرمسیری شبکه بهداشت و درمان گفت: واحد خود را تا به حال به بلافاصله به حالت تعلیق در کار زیادی تصادفی کارآزمایی بالینی برای دیدن اگر کلروکين یا هیدروکسی کلروکین می توانید به حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض این کار به کروناویروس از عفونت است.

“من تو را دیدم به سرعت این مقاله نمی نگه دارید تا به مقدار موشکافی در همه,” او گفت:. “ما شروع به تعجب ‘که جمع آوری این اطلاعات و از کجا آمده است?’ ما کاملا شگفت زده برای دیدن یک مطالعه جهانی با تنها چهار نویسندگان ذکر شده و هیچ تشکر و قدردانی از هر کس دیگری.”

دانشمندان سپس توجه خود را به مقاله در مورد بیماری های قلبی عروقی و فشار خون مواد مخدر است که تا به حال منتشر شده است در NEJM در مارس 1. “ما بلافاصله فکر کردم اگر چیزی اشتباه وجود دارد با پایگاه داده آن را به تحت تاثیر قرار هر دو انتشارات” او گفت:.

دیوید Glidden, یک استاد آمار زیستی دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که می خواند تمام نشریات جدید در مورد COVID-19 ضد ویروسی درمان به عنوان یک عضو از موسسه ملی بهداشت دستورالعمل های بالینی پانل گفت که او بلافاصله زده ابهام از این توصیف در هر دو مقاله.

وجود دارد یک دیوانگی به انتشار تحقیقات وی افزود: “مجلات پزشکی اغلب احساس فشار می شود مربوط به حمل داستانی که برای رفتن به صحبت در مورد و من فکر می کنم آنها باید پاسخگو به فوریت از این بیماری همه گیر اما همچنین به حفظ استانداردهای خود را که نیاز به احتیاط.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de