Stocks in focus, RIL, Aurobindo Pharmaشرکت کنندگان در بازار نگاه گذشته ناآرامی های اجتماعی در آمریکا و در ادامه به تمرکز بر روی کاهش مستند محدودیت ها و چشم انداز بهبود اقتصادی

جذاب آتی و تجارت بود که با کسب 79 امتیاز و یا 0.79 درصد در 10,067 در سنگاپوری ارز سیگنالینگ که BSE Sensex و جذاب 50 نفر به رهبری برای یک شروع قوی در روز چهارشنبه. شرکت کنندگان در بازار نگاه گذشته ناآرامی های اجتماعی در آمریکا و در ادامه به تمرکز بر روی کاهش مستند محدودیت ها و چشم انداز بهبود اقتصادی. خارجی سرمایه گذاران نهادی (FIIs) خریداری سهام به ارزش تومان 7,498.29 کرور داخلی و سرمایه گذاران نهادی (DIIs) نیز اقدام به خرید سهام به ارزش تومان 441.05 کرور در net اساس در روز سه شنبه با توجه به موقت اطلاعات موجود در NSE. “تجمع اخیر است که به وضوح سوق بانکی فضایی است که نشانه ای از قدرت و اصالت. جدای از این جیب دیگر هم کمک کرده به این مناسبت همراه با بازار گسترده تر. از این رو یکی باید تمرکز بیشتر بر روی سهام فردی; چرا که ما ممکن است برخی از کندی و یا تحکیم در شاخص پیش رفتن” گفت: Sameet Chavan (تحلیلگر ارشد-فنی و مشتقات Angel Broking).

سهام در فوکوس امروز

اخبار مرتبط

  • Stocks in focus: RIL, Kotak Mahindra Bank, Britannia Industries, IndiGo, IGL stocks to remain in news

    سهام در تمرکز: RIL, Kotak Mahindra Bank, Britannia صنایع نیلی IGL سهام به باقی می ماند در اخبار

  • Stocks in focus: Adani Power, Yes Bank, Dish TV, Maruti Suzuki, among others to remain in news

    سهام در تمرکز: Adani قدرت, بله, بانک, Dish TV, Maruti Suzuki, در میان دیگران به باقی می ماند در اخبار

  • Last day for buying, selling RIL-Rights Entitlement, shares surge 48% from May 20; should you buy today?

    آخرین روز برای خرید و فروش RIL-حقوق حق سهام افزایش 48 درصد از مارس 20; باید به شما خرید امروز ؟

Reliance Industries: RIL Rs 53,124 کرور حقوق موضوع که باز برای اشتراک واجد شرایط برای سهامداران در تاریخ 20 مه خواهند شد. با توجه به موضوع اشتراک داده ها در مبادلات سهام کل پیشنهادات دریافت شده برای RIL حقوق سهام بود در 54.9 کرور روپیه جهش پولي به 42.26 کرور سهام در ارائه با 29.8 درصد PTI گزارش گفت:.

BPCL Aurobindo داروسازی: جهت هتل ها, DCM Shriram, BPCL Aurobindo داروسازی, MAS, خدمات مالی, Cholamandalam سرمایه گذاری و Dishman Carbogen در میان 15 شرکت که در حال برنامه ریزی برای اعلام راهپیمایی خود را از درآمد سه ماهه امروز.

Britannia صنایع: FMCG عمده Britannia گزارش تلفیقی سود خالص افزایش 26 درصد برای ماه مارس سه ماهه در 375 تومان کرور. کل هزینه مالیات کاهش یافته و به حدود نیم تا 85 تومان کرور روپیه از Rs 155.65 کرور. این شرکت گفت که مستند است و مانع رشد آن احیای.

InterGlobe حمل و نقل هوایی: نیلی گزارش از دست دادن خالص از 870 تومان کرور روپیه در ماه مارس سه ماهه به عنوان coronavirus ناشی از مستند مجبور به بسته شدن عملیات پرواز که در آن نهفته مالی. برای سال مالی این شرکت ضرر و زیانی از 233 تومان کرور روپیه در مقایسه با سود خالص Rs157 کرور در آخر سال مالی.

Syngene بین المللی: Syngene بین المللی گفت که آن را وارد یک همکاری با HiMedia آزمایشگاه برای تولید و توزیع آن روش الايزا برای کوروناویروس.

لوپین: Lupin اطلاع داد که آن را دریافت کرده است تصویب از سوی ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA ایالات متحده) برای آن ملوکسیکام کپسول استفاده شده است که برای درمان درد آرتروز در بازار آمریکا.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله