مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب پنج coronavirus واکسن نامزدها به عنوان فینالیست

توسط بالابر زمینه در چند هفته از یک استخر در حدود یک دوجین شرکت های دولت فدرال شرط بندی است که آن را می تواند شناسایی مهمترین واکسن پروژه در مراحل اولیه با سرعت در طول فرایند تعیین آن کار خواهد کرد و اطمینان حاصل شود که برنده یا برندگان می تواند به سرعت تولید شده در مقادیر بزرگ و توزیع در سراسر کشور است.

اعلام این تصمیم خواهد بود ساخته شده در کاخ سفید در چند هفته آینده, دولت, مقامات گفت. Dr. Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا اپیدمیولوژی و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اشاره کرد در آینده اقدام روز سه شنبه هنگامی که او گفت: پزشکی سمینار که “با آغاز 2021 ما امیدواریم که به یک زن و شوهر از صد میلیون دوز.”

پنج شرکت مدرن یک ماساچوست مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت که Fauci گفت که او انتظار می رود را وارد کنید و به مرحله نهایی آزمایشات بالینی ماه آینده; ترکیبی از دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca در یک شبیه برنامه; و سه بزرگ شرکت های دارویی: Johnson & Johnson, Merck و Pfizer. است و با در نظر گرفتن یک رویکرد تا حدودی متفاوت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به نشان دادن پیشرفت سریع به عنوان ملت به آرامی پدیدار از مستند و او به عنوان چهره رشد چالش برنده انتخاب مجدد در میان ملی تحول: بیش از 106 ، 000 آمریکایی مرده را از ویروس بیکاری در سطح رکورد و در حال حاضر اختلاف و خشونت در خیابان ها.

با وجود وعده های اولیه نتایج و دولت منافع قوی در پرورش یک دولت-صنعت مشارکت قابل توجهی از موانع باقی می ماند و بسیاری از دانشمندان در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن هدف از داشتن یک واکسن به طور گسترده ای در دسترس است در اوایل سال آینده خوشبین باشیم, اگر نه غیر واقعی. واکسن توسعه است دشوار و وقت گیر; رکورد چهار سال است و از یک دهه است که غیر معمول نیست.

مدرن, Johnson & Johnson و آکسفورد-AstraZeneca گروه در حال حاضر دریافت یک مبلغ 2.2 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای حمایت از واکسن خود را برنامه. انتخاب خود را به عنوان فینالیست همراه با مرک و شرکت گزارش را به تمام پنج شرکت دسترسی به اضافی دولت پول کمک به در حال اجرا بالینی و مالی و لجستیکی برای حمایت از تولید پایه است که ساخته شده است حتی قبل از آن روشن است که اگر هر کدام از این واکسن در توسعه کار خواهد کرد.

کمک های مالی بیشتر است به احتمال زیاد به زودی اعلام خواهد شد, مقامات گفت. در اوایل این هفته وزارت بهداشت و خدمات انسانی اضافه شده $628 میلیون به قرارداد با اورژانس BioSolutions یک مریلند شرکت برای گسترش توسعه واکسن ظرفیت تولید.

Fauci بود که صدایی احتیاطی یادداشت ها در حال حاضر برای تلفن های موبایل بیشتر خوش بینانه: در میان نگرانی های خود را, او گفت: در این جلسه اجرا توسط مجله انجمن پزشکی آمریکا این است چگونه ایمنی باعث واکسن ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

“واکسن در حال آمدن است همراه واقعا خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در روز سه شنبه ساعت قبل از او برنامه ریزی شده برای دیدار با الکس آذر بهداشت و خدمات انسانی ، “حرکت سریع تر از پیش بینی. خبر خوب در پیش است.”

پروژه — نام عملیات پیچ و تاب سرعت — به مقدار وسیع در پرواز آزمایش در سیاست صنعتی توسط یک دولت جمهوری خواه است که در غیر این صورت اختصاص داده شده به بخش خصوصی دست.

دموکرات ها در کنگره در حال حاضر به دنبال جزئیات بیشتر در مورد قرارداد با شرکت های بسیاری از آن ها هنوز هم پیچیده در پنهان کاری. آنها درخواست چقدر آمریکایی ها را مجبور به پرداخت واکسینه شود و اینکه آیا شرکت یا مالیات دهندگان آمریکایی را حفظ سود و مالکیت معنوی.

کشورهای دیگر از جمله چین نیز عجله تلاش های خود را برای تولید یک واکسن نگرانی که ناسیونالیسم به جای نیاز به درایو می تواند تصمیم گیری در مورد چه کسی اول می شود تلقيح شده.

دو واکسن نامزدهای انتخاب شده توسط تهمت اداری — طراحی و توسعه توسط مدرن و دانشمندان در آکسفورد — در حال حاضر در فاز دو مطالعات معنای اثر خود را در حال آزمایش بر روی نمرات از افراد بشر.

آنها به احتمال زیاد به تغییر مقیاس بزرگ آزمایش های انسانی به نام فاز سه در اوایل ماه جولای دو مقام ارشد دولت افغانستان ،

در حالی که جانسون و جانسون است گفت: این امر شروع فاز یک دادگاه در ماه سپتامبر در آخرین, که در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد می شود تا بطور قابل توجهی مقامات گفت. فاز یک با تمرکز بر تست های ایمنی به خصوص عامل مهم برای واکسن از آنها تجویز می شود به طور گسترده ای به افراد سالم است.

چند تا از این شرکت گفت که آنها نمی خواهید به صحبت می کنند قبل از هر گونه اعلام کاخ سفید و دیگران پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر. همراه با مدرن, Merck, Pfizer و جانسون و جانسون در حال مستقر در ایالات متحده است. AstraZeneca مستقر در بریتانیا است.

تحت مدیریت طرح به گفته مقامات حدود 30000 نفر را در فاز سه آزمایش برای هر واکسن زمانی که آنها رسیدن به این مرحله. اگر تمام پنج شرکت رسیدن به مرحله سوم آزمایشات حدود 150000 نفر بیشتر آمریکایی ها در نهایت تبدیل شدن به افراد مورد آزمایش برای واکسن.

همه گروه های سنی را تحت پوشش از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

ممکن است مقامات و مدیران شرکت های بزرگ در چند تا از شرکت هایی که برخی از فاز سه آزمایش انجام خواهد شد در خارج از ایالات متحده و ممکن است با تمرکز بر coronavirus نقاط داغ که در آن بیشتر احتمال عفونت می تواند سرعت روند تعیین اثربخشی بالقوه واکسن. دیگر جایگزین — عمدا در معرض تلقيح داوطلبان به بیماری مملو از مسائل اخلاقی و مقامات به نظر می رسد تمایلی به گرفتن این مسیر حتی اگر آن ممکن است نتایج سرعت.

برنامه های در حال مونتاژ در یک دفتر کار سوئیت در طبقه هفتم از بهداشت و خدمات انسانی بخش مرکزی که در آن دو تازه منصوب رهبران پروژه دکتر Moncef Slaoui و ژنرال گوستاو Perna را راه اندازی دفاتر موقت.

Slaoui می آید از دارویی و سرمایه جهان است. Perna سران ارتش Materiel فرمان و متخصص در مجتمع تدارکات و نه دارو.

کار خود را نظارت آذر, وزیر دفاع علامت Esper و جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون است. آنها در حال هماهنگی با ارشد و کارشناسان بیماری های عفونی در کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی Fauci و دکتر دبورا Birx که نظارت بر نیروی کار روز به روز عملیات.

هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با سرعت در پیچ و تاب تلاش به پروژه منهتن دولت-برنامه led در طول جنگ جهانی دوم به توسعه بمب اتمی. وجود سطحی شباهت ها: زندگی در خطر خرد کردن مهلت و ترکیبی از نظامی و غیر نظامی رهبری است. (پروژه منهتن به رهبری جی رابرت اوپنهایمر یک فیزیکدان نظری و ژنرال لسلی گرووز که نظارت این پروژه به ارائه بمب به اهداف خود در ژاپن است.)

اما حتی برخی از رییس مشاوران می گویند قیاس می رود تنها تا کنون: این تلاش امیزش خصوصی-صنعت واکسن پروژه های با پوشش نظامی و هماهنگی است.

یک مقام ارشد دولت گفت: این مناسب تر مقایسه خواهد بود لاکهید مارتین “مرداب آثار” برنامه در کالیفرنیا که در آن شرکت حساس ترین هواپیما, پروژه های توسعه داده شده اند و ساخته شده است. بسیاری از هرگز چپ مرحله طراحی.

بسیاری از کار در پیچ و تاب سرعت پروژه شامل ساخت مطمئن شوید هیچ شگفتی توسعه کند.

اما دکتر Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت که دولت باید “آماده برای همه چیز را به کم کردن سرعت زمانی که ما دریافت بیشتر همراه است.”

“همه جدول زمانی خوشبین هستند,” او گفت:. “واکسن توسعه نیست و همیشه به عنوان پیش بینی کرد. وجود دارد بسیاری از سکسکه در فرایند تولید است.”

قانونگذاران دموکرات روز سه شنبه نوشت: به آذر با نگرانی در مورد چگونه خود را اداره اعطای قرارداد به شرکت های دارویی.

تشکر. جیمز Clyburn D-S. C. و صندلی از خانه را انتخاب کمیته coronavirus و تشکر. کارولین Maloney, D-n. y. و رئیس کمیته نظارت و اصلاحات گفت که آنها “به دنبال تعیین این که آیا این قرارداد شامل مقررات برای اطمینان از قیمت و جلوگیری از احتکار.”

توافق باید شامل وعده از شرکت های دارویی مربوط به مالکیت معنوی تعداد دوز که تولید خواهد شد اگر یک نامزد موفق است و قیمت یک واکسن یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. اما تعداد کمی از جزئیات شده اند ساخته شده است.

قراردادهای اعطا طریق بخش پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت. کنگره اختصاص میلیاردها دلار برای تولید واکسن در اجزای مختلف از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است.

ارشد مقامات دولت گفت که بين جدید کنگره بودجه و پول است که می تواند کشیده شده از تخصیص بودجه برای بهداشت فدرال, سازمان های پروژه خواهد شد که مقدار زیادی از بودجه.

پشت صحنه این پروژه دستخوش تحول در رهبری آن است.

دکتر پیتر علائم فدرال دانشمند است که ابداع شده و در ابتدا نظارت پروژه در سازمان غذا و دارو پا به کنار از نقش خود به عنوان آن منجر واکسن متخصص در بخشی به دلیل اعتقاد او Slaoui تا به حال بالقوه و تضاد منافع با توجه به ارشد مقامات دولت.

Slaoui یک سرمایه گذار و یک سابق اجرایی در شرکت دارویی گلاکسو در نشست هیئت مدرن قبل از پذیرش خود را در زمان, نقش در ماه گذشته. ارزش سهام خود را منابع مدرن شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی که شرکت منتشر شد داده های اولیه از مرحله اولیه نامزد خود را آزمایش واکسن. او فروخته 12 میلیون دلار در سهام پس از آن و دولت گفت که اهدای این افزایش ارزش به تحقیقات سرطان.

Slaoui نیز در این پروژه در قرارداد و نه به عنوان یک کارمند دولت ترک او را معاف از فدرال افشای قوانین است که نیاز او را به لیست خود خارج مواضع سهام و دارایی های بالقوه دیگر در تضاد است. این ترتیب است که موضوع را به همان جنگ از منافع قوانین و مقررات است که قوه مجریه کارکنان باید به دنبال.

در مارس 20 جلسه به گفته یکی از مقام علائم مدیر مرکز FDA بیولوژیک بررسی و پژوهش, اطلاع, Dr. Stephen هان آژانس کمیسر که او می خواست برای خروج از این واکسن در برنامه.

او همچنین ترک کاخ سفید را coronavirus نیروی کار یک گروه به نام او شده بود به مدت پنج روز زودتر.

دو مقامات ارشد گفت که سرهنگ متی هپبورن است که یک پزشک در پا به صورت علامت بر روی این واکسن در برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de