“ما نیاز به کمک’: coronavirus سوخت نژاد پرستی علیه سیاه آمریکایی ها در چین

اما نقطه شکستن در آمد ممکن است هنگامی که او در تلاش برای پیدا کردن یک آپارتمان جدید. او در نهایت در بر داشت یک مالک که اجاره به یک “خارجی” امضا اجاره نامه و آماده به حرکت می کند که محله مقامات در پا.

“عصر بخیر همکار همسایه!” خواندن یک پیام است که گردش در یک محله WeChat گروه با توجه به تصاویر نوشته شده توسط نیویورک تایمز. املاک و مستغلات آژانس “معرفی یک آفریقایی خانواده برای اجاره در محله ما. پول مهم تر از زندگی می کند؟” آن ادامه داد: “مردم آفریقا هستند یک گروه پر خطر و گوانگژو مردم همه نه اجاره به آنها. اما در محله ما, برخی از مردم با دیدن پول و حیرت زده.”

“من از نوع شکسته” گفت: Remmington, 32 که زباله-بحث moniker “سیاه فرشته مرگ” را دریافت کرده است معنای جدید با تجارب خود را. “من که قرار بود به بی خانمان.”

زمانی که گزارش های مبتنی بر نژاد قربانی اول ظهور در ماه گذشته در گوانگژو تولید توپی که بسیاری از آفریقایی زندگی می کنند سفرای آفریقایی خواستار چین وزارت امور خارجه دستور فوری “قطع پرقدرت تست قرنطینه و دیگر غیرانسانی درمان پرداخت به آفریقایی.” نیجریه و کنیا و غنا احضار دیپلمات چینی به اعتراض و نیجریه برگزار تخلیه پرواز از گوانگژو.

بدرفتاری از آمریکایی ها دریافت کرده است به مراتب بیشتر خاموش و پاسخ. در مارس 13, وزارت امور خارجه فرستاده آمریکایی ها یک مشورتی اشاره کرد که پلیس تا به حال به طور خاص دستور کافه ها و رستوران ها نه برای خدمت به مردم که به نظر می رسد از مبدا و مشاوره آفریقایی آمریکایی ها برای جلوگیری از گوانگجو است. دولت آمریکا نه سازماندهی پروازهای آمریکایی به ترک چین از اوایل روز از coronavirus شیوع آن به جای ارائه می دهد وام به آنها پول برای یک پرواز تجاری.

CGTN های دولتی پخش تخمین زده می شود که نزدیک به 31,000 خارجی ها زندگی در گوانگژو سومین جمعیت می آید از ایالات جنوبی ایالات متحده آمریکا است که در حدود 15 ٪ از تعداد کل — 4,553 آمده از کشورهای آفریقایی.

این سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus با اشاره به جمهوری خلق چین گفت: “وزارت امور خارجه با محکوم نژادپرستی در قوی ترین شرایط ممکن و مطرح شده است و این موضوع به طور مستقیم و در سطح بالا با PRC مقامات.” این گروه کاهش یافته است می گویند چه چیزی پکن را در پاسخ.

“آمریکایی های آفریقایی تبار در گوانگژو به خسارت های ناخواسته از یک سیاست اجرا به هدف آفریقایی که در آن چینی را بررسی نمی کند و ویزای خود را فقط به رنگ پوست شما” گفت: Yaqiu وانگ چین پژوهشگر دیده بان حقوق بشر. “در یک بزرگتر زمینه چینی درک آفریقایی انجام کسب و کار در چین به عنوان پاره کردن دولت پرداخت نمی مالیات و overstaying خود ویزا.”

با راه انداختن جارو ضد coronavirus مبارزه با پوست تیره مردم او گفت: “آنها در حال تلاش برای خلاص شدن از آنها.”

گوردون Mathews, صندلی از گروه انسان شناسی در دانشگاه چینی هنگ کنگ و همکاری نویسنده “جهان در گوانگژو: آفریقایی ها و دیگر خارجی ها در جنوب چین را در بازار جهانی” بود و کمتر پرقدرت.

“وجود نژادپرستی در چین,” او گفت: “اما این است که بیشتر احتمال دارد به وحشت بیش از coronavirus از هر سیاست بلند مدت.”

گوانگژو مقامات در ابتدا هرگونه تبعیض است. سپس در میان یک اعتراض بین المللی آنها صادر قوانین در این ماه است که ممنوع نابرابر درمان است. اما اجرای سهل انگاری می گویند آمریکایی های آفریقایی تبار در گوانگژو و سوء استفاده باقی بماند.

“قبل از این من کاملا خوب” Remmington گفت. در حال حاضر او افزود: “به عنوان من می آیند به یک فروشگاه مواد غذایی مردم به معنای واقعی کلمه در حال اجرا خارج از ترس برای زندگی خود را.”

ماه گذشته یک آمریکایی آفریقایی تبار در گوانگژو صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عذاب بود و محدود به مدت 14 روز به قفل بیمارستان جداسازی اتاق با وجود بارها و بارها تست منفی برای ویروس. پس از “فروپاشی روانی” او گفت: “او التماس کرد با کنسولگری آمریکا در گوانگژو به دخالت.

“آن احساس نمی مانند آنها مبارزه برای ما” که 34 است در مصاحبه ای گفت:. “ما تو را دیدم دیگر کشورها دولتها صحبت کردن به چین و تلاش برای حل و فصل این اما مال ما نیست.”

در حدود همان زمان زن در بیمارستان بود و جذاب برای کمک زو Spencer, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه ایالتی ویرجینیا و یک انسان فعال حقوق دریافت یک پیام از یک زن آمریکایی آفریقایی تبار که اسپنسر می دانستند که او یک دانش آموز در طول تاریخ سیاه و دانشگاه در پترزبورگ, Virginia.

“Dr Z, من در واقع در گوانگژو, چین, راست, در حال حاضر, و من نمی توانم انتشار این اطلاعات خودم” زن 28 ساله که از نقل مکان به چین در سال گذشته گفت: در این پیام ارائه شده به بار. “اما ما نیاز به کمک.”

زن گفت: او محدود به یک دولت-قرنطینه هتل. هر چند او تا به حال بارها و بارها آزمایش منفی برای ویروس, او گفت که او تا به حال بدست بیمار از خوردن میوه های فاسد و شد بسیار وحشت زده بود او را در بیمارستان بستری شود در برابر او خواهد شد.

“ما به جهان نیاز به دانستن آنچه اتفاق می افتد در اینجا,” او گفت: اسپنسر.

اسپنسر و جارویس بیلی یک کشیش تماس دفتر ویرجینیا فرماندار رالف Northam, قانونگذاران, وزارت امور خارجه آمریکا و کارفرمایان مانند والت دیزنی شرکت اجرا می شود که زبان در مدارس چین و ترغیب آنها برای کمک به آمریکایی های آفریقایی تبار در گوانگژو.

“ما باید به حرکت در این سطح برای نجات آمریکایی آفریقایی تبار مردم باعث می شود من غمگین” اسپنسر در مصاحبه ای گفت:. “ما باید برای انجام این کار. ما در حال برخورد با زندگی مردم و ایمنی و سلامت آنها.”

دو زن در مصاحبه با بار کار را برای دیزنی زبان انگلیسی در گوانگژو. پس از یک دیزنی کارمند آزمایش مثبت ماه گذشته برای coronavirus تماس, ردیابی منجر به قرنطینه از 43 کارکنان از جمله 23 چینی و خارجی 20, کارکنان, دیزنی سخنگوی گفت. چهار کارکنان آزمایش مثبت شد و به بیمارستان منتقل شد. پنجمین آفریقایی آمریکایی است که به نام کنسولگری از بیمارستان — گفت: او گفت: او تست مثبت بود و او بود که بستری برای هفت روز.

پس از بهورزان او اطلاع داد که او را آزمايش مثبت کاذب او بود نقل مکان کرد به یک اتاق ایزوله در بیمارستان جایی که او باقی مانده اضافی برای 14 روز, او گفت:.

“آن را مانند زندان,” او گفت:. “من به نام کنسولگری آمریکا. من به نام شرکت من برای کار. من به نام من و ما, نماینده, هم, برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهد به من. آنها مدام به من ” شما باید به دنبال قانون چینی وجود دارد چیزی است که ما می توانید انجام دهید.'”

پس از آزادی او در آوریل 28, آپارتمان او را مدیر به او هشدار داد به “پایین ماندن چرا که مردم از ترس” گفتن او را به راه رفتن سگ خود را بر روی پشت بام. او انتخاب کرده است به باقی می ماند در چین گفت: از آنجا که خانواده او در دلاور نمی تواند جای او را قرنطینه و او می خواهد به نگه داشتن شغل خود را در دیزنی.

“حتی اگر وجود تقاضای بالا برای معلمان انگلیسی در اینجا به دلیل بسیاری از آنها مجبور به ترک کشور دیگر مدارس نیست استخدام هر کسی که دارای پوست قهوه ای,” او گفت:.

گوانگژو مقامات صادر شده جدید ضد تبعیض دستورالعمل در مارس 2, نیاز به هتل صاحبخانه و رانندگان تاکسی برای خدمت به مردم از همه ملیت ها.

این زن آمریکایی آفریقایی تبار که تماس اسپنسر در مصاحبه ای گفت که او منتشر شد از قرنطینه هتل در اواخر ماه آوریل است. هنگامی که او را به آپارتمان خود بازگشت, او گفت:, چینی ساکنان زد دور از او.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de