آدیداس طناب در Manushi Chhillar به عنوان سفیر نام تجاری

Chhillar joins the list alongside ambassadors such as Ranveer Singh, Rohit Sharma, Hima Das, and over 20 other athletes and youth iconsChhillar می پیوندد لیست در کنار سفرای مانند Ranveer Singh, Rohit Sharma, Hima داس و بیش از 20 دیگر ورزشکاران و جوانان آیکون

ورزشی مارک آدیداس هند طناب در Manushi Chhillar به عنوان سفیر نام تجاری به عنوان نام تجاری با هدف الهام بخشیدن بیشتر مردم به ماندن از لحاظ جسمی و ذهنی مناسب میان مستند. به عنوان بخشی از مشارکت Chhillar خواهد بود جلو در حال اجرا با نام تجاری ماموریت برای الهام بخشیدن به زنان بیشتر به آغوش تناسب اندام, در حالی که ایجاد یک مثبت اجتماعی از طریق قدرت ورزشی در کشور است.
Chhillar با این انجمن می پیوندد لیست در کنار سفرای مانند Ranveer Singh, Rohit Sharma, Hima داس و بیش از 20 دیگر ورزشکاران و جوانان آیکون از هند ورزشی و تناسب اندام فرهنگ است. با توجه به Manish Sapra ارشد نام تجاری مدیر آدیداس هند Manushi الهام بخش برای بسیاری از زنان جوان که آرزوی شکستن موانع و هدف برای ستاره. او ساخته شده است که کل کشور با افتخار از طریق سفر خود را. “در زمانی که این کشور به دنبال ثابت انگیزه و الهام بخش ما می خواهیم همه را تشویق به اتخاذ فعالیت های تناسب اندام و همچنان به این باور در قدرت ، زمین بازی آنها را در انتظار و زمانی که همه چیز بهتر همه ما خواهد بود آماده برای, ورزش,” او اضافه شده بیشتر است.

این ارتباط بیشتر خواهد شد فعال Chhillar برای برقراری ارتباط اهمیت بودن مناسب و سالم در این بی سابقه بار. “هدف ما هم این است که به استفاده از پلت فرم های ورزشی برای الهام بخشیدن به مردم و رانندگی تغییر مثبت که آیا آن است برای الهام بخشیدن به زنان درایو پایداری یا تشویق کودکان و نوجوانان را به ورزش” Chhillar توضیح داد.

اخبار مرتبط

Chhillar را جلوتر آدیداس’ ابتکار جدید #HomeTeamHero چالش است که پشتیبانی از این که COVID19 پاسخ صندوق آن را به عنوان تشویق مردم در سراسر جهان را به یک روال تناسب اندام. آدیداس اهدا خواهد شد $1 برای هر ساعت فعالیت ورزشی با سنجش زمان در آدیداس در حال اجرا و آدیداس نرم افزار آموزش.

دفعات بازدید: همچنین: LinkedIn را #InItTogether کمپین برجسته قدرت جامعه در میان زمان نامشخص

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de