آمازون در مذاکرات برای خرید $2bn سهام در هند مخابراتی Bharti Airtel

برنامه ریزی سرمایه گذاری, اگر به اتمام خواهد معنی آمازون دستیابی به تقریبا 5 درصد از سهام بر اساس ارزش بازار فعلی Bharti و خواهد به هند سومین شرکت مخابراتی افزایش آن را به عنوان به دنبال رقابت در برابر بازیکن شماره یک اعتماد Jio.

“Jio تبدیل کرده خود را از خالص اپراتور تلفن همراه به فناوری دیجیتال-led مصرف کننده رو پلت فرم و شعر می تواند انجام دهد همان” گفت: یکی از مردم است.

“شعر است که به دنبال به بازی گرفتن بازی در اینجا و برای آمازون آن را می سازد همه استراتژیک جهت حس برای هند کسب و کار.”

آمازون بوده است خانههای گلی خالی چندین گزینه های سرمایه گذاری از جمله خرید سهام به ارزش تا 8-10% دوم شخص گفت.

مذاکرات بین Bharti و آمازون در مراحل اولیه هستند و معامله شرایط می تواند تغییر و یا توافق ممکن رسیده است گفت: دو نفر از سه نفر همه آنها کاهش یافته است به شناسایی شود چرا که این بحث ها محرمانه است.

اگر مذاکرات به خرید سهام موفق این شرکت ها همچنین می تواند در یک معامله تجاری است که می تواند به Bharti مشتریان ارزان دسترسی به محصولات آمازون یکی از مردم گفت.

یک سخنگوی آمازون گفت: شرکت “ارائه نظرات به حدس و گمان از آنچه که ما ممکن است یا ممکن است انجام این کار در آینده است.”

Bharti گفت: آنها به طور معمول کار با تمام پخش کننده های دیجیتال را به محصولات خود را محتوا و خدمات به مشتریان. “فراتر از این است که هیچ فعالیت به گزارش” آن را در بیانیه ای گفت.

سهام در Bharti بسته 3.8 درصد بالاتر پس از افزایش به اندازه 6% در اخبار از آمازون شد. گسترده تر NSE بسیار خوب 50 شاخص تعطیل 0.32%.

آمریکا تکنولوژی بهره

بحث بین آمازون و Bharti تاکید جاذبه هند دیجیتال برای اقتصاد ایالات متحده غول تکنولوژی.

بیش از گذشته شش هفته Jio دیجیتال بازوی تکیه صنایع مطرح شده 10 میلیارد دلار از سرمایه گذاران جهانی از جمله Facebook, آن را به عنوان به دنبال ایجاد خود را به عنوان یک توقف دیجیتال پلت فرم تجارت الکترونیک.

الفبای شرکت گوگل نیز بررسی سرمایه گذاری در وودافون ایده سرمایه گذاری مشترک بین بریتانیا Vodafone Group Plc و هند ایده همراه, فایننشال تایمز هفته گذشته گزارش.

وودافون ایده دومین شرکت مخابراتی در هند که در آن coronavirus مستند منجر به افزایش تقاضا برای خرید آنلاین, سرگرمی و داده ها.

آمازون شمارش هند به عنوان یک مهم رشد بازار که در آن مرتکب شده 6.5 میلیارد دلار در سرمایه گذاری عمدتا در جهت گسترش تجارت الکترونیکی رد پای.

سیاتل-بر اساس شرکت است و همچنین گسترش آن دیجیتال ارائه شده در هند از طریق آن صدای فعال سخنرانان جریان ویدئو و ذخیره کنید و آن را به عنوان به دنبال ضربه بزنید یک عدد افزایش اینترنت و کاربران گوشی های هوشمند در کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

یک قرارداد با اپراتور Bharti می تواند کمک به آمازون گسترش ارائه طریق آن هوشمند سخنرانان و همچنین افزایش آن ابر کسب و کار به عنوان دسترسی به Bharti گسترده مخابرات شبکه فیبر می تواند کمک به آمازون هزینه های پایین تر. اعتماد را Jio در حال حاضر همکاری با مایکروسافت برای استفاده از آن ابری Azure platform.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de