Black lives matter می گوید: Meghan تماس با ما حوادث “ویرانگر”

در لندن ژوئن 4

Meghan بریتانیا دوشس ساسکس صحبت کرده در مورد وقایع پس از مرگ جورج فلوید گفت متاسفم که کودکان در حال رشد در جهان که در آن نژادپرستی هنوز هم وجود داشته و وقایع کنونی در ایالات متحده شد “ویرانگر”.

“من می دانم که شما می دانید که زندگی موضوع” Meghan گفت: در یک ویدئو او ثبت شده برای دانش آموزان فارغ التحصیل شدن از دبیرستان قدیمی در لس آنجلس است که پخش شد در روز چهارشنبه.

مرگ فلوید تبدیل شده است آخرین flashpoint برای خشم نهفته بیش از خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و منجر به سراسر کشور تظاهرات برخی از خشونت با حکومت اعمال شده در برخی از شهرستانها برای سرکوب این اختلال است.

“برای چند هفته گذشته من شده است با برنامه ریزی در گفتن چند کلمه به شما برای فارغ التحصیلی خود را و به همه ما دیده می شود در طول هفته گذشته آنچه که اتفاق می افتد در کشور ما و در کشور ما و در خانه ما شهر لا کاملا ویرانگر” گفت: Meghan که مادر آمریکایی و پدر سفید است.

“اولین چیزی که من می خواهم به شما بگویم این است که من با عرض پوزش من خیلی متاسفم که شما باید به رشد در جهان که در آن این است که هنوز هم در حال حاضر,” او گفت:, در پیام او به دختران در قلب معصوم دبیرستان.

دوشس سابق ایالات متحده بازیگر و همسر ملکه الیزابت نوه شاهزاده هری گفت: او می خواست بگویم “درست” بود و عصبی کلمات او خواهد بود “برداشت غیر”.

“تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز نیست. از آنجا که جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت و بنابراین بسیاری از مردم دیگر که نام ما می دانیم که نام ما نمی دانیم,” او گفت:.

بریتانیا خانواده سلطنتی سنت نیست اظهار نظر در مسائل سیاسی. اما مگان و هری پایین پا را از مقام سلطنتی نقش در پایان ماه مارس و در حال حاضر زندگی در لس آنجلس با نوزاد خود را پسر مورچه.

در پیام 38 ساله منعکس شده در خاطرات خود از سال 1992 لا شورش.

“کسانی که خاطرات don’t go away, و من نمی توانم تصور کنید که در 17 یا 18 سال است که چگونه شما در حال حاضر است که شما را به نسخه دیگری از همان نوع تجربه,” او گفت:.

“این چیزی است که شما باید درک درستی از اما درک به عنوان یک درس تاریخ نه به عنوان واقعیت خود را. بنابراین من متاسفم که در راه ما بدست نمی جهان به جایی است که شما آن را سزاوار می شود.”—ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net