‘هولناک’ تصویری از NYPD افسران خرمن کوبی یک قاره در حالی که عبور از جاده های برگ توییتر کالایی

تریبون میز وب
Chandigarh, ژوئن 4

اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) افسران اسپری فلفل و برداشت دعوا با معترضان راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق خیابان. یک کلیپ از NYPD افسران وحشیانه خرمن کوبی کردن یک مرد در حالی که عبور از جاده بر روی دوچرخه خود را ویروسی رفته است.

در 10-کلیپ دوم یک افسر پلیس پیاده روی تا و شروع به زدن او با باتوم. یکی فرض مردم گام رو به جلو به او کمک کند اما دو بیشتر مقامات او پیوست و شروع به لرزیدن او را بیش از حد.

را “هولناک” تصویری بیش از 5 میلیون بازدید.

یک کاربر توییتر—جاش فاکس BlackLivesMatter— روایت حادثه در میکرو وبلاگ نویسی وب سایت.

در یک سری از توییت نوشت: “این به من فرستاده شده توسط یک دوست از زنان در ماشین @tommiesunshine. در ترافیک گیر کرده برای نزدیک به یک ساعت در خیابان 50 و سوم خیابان”.

“یک 8pm مقررات منع رفت و آمد به این معنی که @NYCMayor فقط در زمان دور تمام درآمد و دستمزد هر کسی که با این نسخهها کار گذشته 8 بعد از ظهر. که نیمی از این شهر است. من مطمئن هستم که از دست دادن بیشتر از پول بیش از هر غارت در نیویورک”.

“هیچ راهی وجود دارد که #NYC خواهد ماند یا زنده ماندن یک 8pm مقررات منع رفت و آمد. این یک دستور غذا برای فاجعه در کل. آن را منجر به خشونت بیشتر و بیشتر کردند. این @NYCMayor نیاز به رفتن به @barclayscenter با سران شورای شهر و نشستن با رهبران #BlackLivesMatter ASAP”

“این بسیار غم انگیز است. من متولد شهر نیویورک است. ما استفاده می شود به نوآوری منجر شود. در حال حاضر ما در حال علوفه برای وال استریت تبر مردان و خشونت سفید supremacists. ما نیاز به بازگشت به این شهر است. ما می تواند آن را انجام دهد”.

“این یک آزمایش واقعی از ایده دولت در هر سطح. دولت می تواند در واقع پاسخ به این بحران با سلامت عقل? سلامت عقل خواهد بود فوری گفت و گو تغییر فوری. این نیاز فوری دموکراتیک پاسخ. نه فوری خشونت دولتی ما شاهد”.

واکنش:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de