هند-منبع انگلیسی, وزیر Alok Sharma ملاقات PM Sunak قبل از coronavirus آزمون

در لندن ژوئن 4

بریتانیا کسب و کار, منشی, Alok Sharma ملاقات کرده بود نخست وزیر بوریس جانسون و صدراعظم Rishi Sunak در 10 خیابان داونینگ فقط قبل از او تست شده برای coronavirus پس از احساس ناخوشی در فرستا دن جعبه در مجلس عوام در روز چهارشنبه.

52-سال-هندی-منشاء وزیر دیده می شود احساس مضطرب و عرق کردن در طول بحث در مورد شرکت های بزرگ به عجز از پرداخت دیون و حکومت لایحه در مجلس این است که خود منزوی در خانه در حالی که او منتظر نتایج آزمون.

اگر از آن می آید و مثبت جانسون و منشأ وزیر دارایی Sunak را نیز به خود منزوی به مدت 14 روز تحت دولت بریتانیا راهنمایی.

“او شرکت در یک جلسه در شماره 10… که بحث در اقتصاد و در نظر است که در آن نخست وزیر و صدراعظم و کسب و کار, منشی,” سخنگوی دولت گفت و افزود که دو متر فاصله حکومت برآورده شده بود که تمام جلسات در انگلستان PM دفتر “اجتماعی فاصله”.

“او هنوز رتبهدهی نشده است که او نتایج آزمون. باید وزیر امور خارجه [Sharma] دریافت یک تست مثبت و سپس او را با آزمون و ردیابی سرویس برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد اخیر تعاملات” سخنگوی گفت.

تحت تست و ردیابی, سیستم, دولت, مشاوره برای همه “تماس نزدیک” شده اند در یک فرد آلوده در مجاورت برای بیش از 15 دقیقه باید تست شده و به خود انزوا در خانه.

ارشد آمار دولت باید سعی در بی اهمیت جلوه دادن این موضوع گفت: خواندن غرب حزب محافظه کار MP که متولد آگرا ممکن است یک مورد شدید از تب یونجه یا فصلی واکنش های آلرژیک.

اگر نتیجه آزمون می آید و مثبت برای رمان coronavirus Sharma ملحق خواهد شد جانسون و وزیر بهداشت مت هنکاک به عنوان یکی دیگر از اعضای ارشد دولت بریتانیا به زده شود COVID-19.

“Alok Sharma شروع به احساس ناخوشی که در اتاق ارائه خواندن دوم شرکت عجز از پرداخت دیون و حکومت لایحه” سخنگوی وزیر گفت.

“در خط با هدایت او شده است برای coronavirus و بازگشت به خانه به خود منزوی کردن” این سخنگو گفت.

سایه کسب و کار, وزیر کار را اد میلیبند دیده می شد عبور از وزیر یک لیوان آب به او نگاه مشخصه ناخوشی.

وزیر بود در میان صدها نفر از نمایندگان مجلس دیده می شود صف برای ساعت روز سه شنبه رای خود را در زیر جدید فاصله اجتماعی قوانین مجلس به عنوان بازگشت به تنظیمات فیزیکی پس از یک هیبرید نسخه که شامل کنترل از راه دور حضور نمایندگان مجلس از طریق صفحه نمایش راه اندازی در اتاق.

شارما بیماری تجدید نگرانی های ابراز شده توسط تعدادی از نمایندگان مجلس بیش از بازگشت فیزیکی رای گیری پس از رای گیری دیجیتال قطع شد.

در حالی که تنها تعداد محدودی از نمایندگان مجلس مجاز به نشستن در اتاق عوام در هر نقطه ای داده می شود رهبر عوام یعقوب ریس-the lean lab مقرر کرده بود بازگشت همه نمایندگان مجلس به کاخ وست مینستر در مرکز لندن.

او در مواجهه واکنش از همه طرف از خانه بیش از تصمیم به رها دیجیتال گزینه های رای گیری از جمله از نمایندگان مجلس با شرایط بهداشتی است که قادر به شرکت در جلسات است.

لیزا Nandy, کار, هندی-منشاء سایه وزیر امور خارجه بود در میان کسانی که ابراز نگرانی زیر شارما بیماری است.

“دولت متوقف شد و نمایندگان مجلس از کار از خانه و از ما خواست به بازگشت به یک ساختمان که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن است. نمایندگان مجلس در حال سفر خانه به هر بخشی از کشور امشب. بی پروا نمی کند و حتی شروع به توصیف آن است.”

بسیاری از نمایندگان مجلس تا به حال ارسال شده تصاویر در رسانه های اجتماعی از snaking صف سراسر پارلمان مجتمع در روز سه شنبه به عنوان آنها به انتظارنشسته بودند تا رای خود را در حالی که تلاش برای حفظ این شرط دو متر فاصله برای جلوگیری از انتقال ویروس کشنده.

یک مجلس عوام سخنگو گفت: “این خانه را اولویت این است که به اطمینان حاصل شود که کسانی که در املاک و امن هستند در حالی که کسب و کار تسهیل می شود.

“ما از نزدیک دنبال راهنمایی از PHE [بهداشت عمومی انگلستان] در عمل به دنبال مورد مشکوک به Covid-19 در سایت از جمله تمیز کردن اضافی. ما ارزیابی ریسک به تشریح اقدامات ما در حال حاضر در محل قرار داده برای کاهش خطر انتقال در مجلس.” PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de