یادبود جورج فلوید برای پنج شنبه بعد از روز اعتراض و خشم

The Reverend Al Sharpton تلویزیون مفسر سیاسی و فعال حقوق مدنی که به مداحان در این سرویس زده خوش تن روز پنج شنبه صبح ستایش وحدت راهپیمایان معترض در خشونت پلیس.

“من دیده ام بیشتر آمریکایی ها از نژادهای مختلف و در سنین مختلف ایستاده با هم در راهپیمایی با هم, بالا بردن صدای خود را با هم,” او گفت: MSNBC. “ما در یک نقطه عطف در اینجا” Sharpton گفت: پیش از این رویداد با توجه به شروع در 1 بعد از ظهر مرکزی زمان (1800 GMT).

جمعیت عظیمی را به مبارزه طلبیده حکومت گرفته و به خیابان های شهرهای سراسر کشور نه شب در گاهی اوقات از تظاهرات خشونت آمیز است که باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال در ارتش.

تظاهرات پناهندگان یک شبه به اوایل پنج شنبه پس از, دادستان وارد اتهامات جدید علیه چهار مینیاپولیس پلیس دخیل در این قتل است. چند عمده شهرهای کوچک به عقب و یا برداشته حکومت اعمال شده برای چند روز گذشته. اما همه آرام بود.

در شهر نیویورک بروکلین قصبه پلیس ضد شورش متهم به جمعیت حدود 1000 معترض هجوم حکومت نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیم Mattis پس از امتناع به صراحت انتقاد یک رئیس جمهور نشسته را محکوم کرد یک نظامی واکنش به ناآرامی های مدنی. زمان وزیر دفاع علامت Esper همچنین گفت که او به استفاده از نیروهای نظامی برای گشت زنی در این کشور است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به سعی” Mattis که استعفا داد و به عنوان وزیر دفاع در سال 2018 نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط اطلس.

“به جای او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی.”

خدمات برنامه ریزی شده پلیس متهم

خدمات فلوید, 46, کشش در سراسر شش روز و سه متحده وکیل برای Floyd خانواده گفت: رسانه ها. او قتل است رو به موضوع مسابقه به بالای سیاسی در دستور کار پنج ماه قبل از نوامبر. 3 انتخابات ریاست جمهوری.

یادبود نیز برگزار می شود در روز شنبه در Hoke کانتی کارولینای شمالی که در آن فلوید خواهر زندگی می کند و در هوستون در روز دوشنبه در نزدیکی که در آن فلوید می کردند رسانه ها گفت. یک تشییع جنازه است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه با خدمات خصوصی در مکانی نامعلوم.

دادستان ها روز چهارشنبه وارد اتهامات جدید علیه چهار مینیاپولیس پلیس دخیل در Floyd مرگ است.

درک چوین, 44 قبل دستگیر و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس نیز با اتهام قتل درجه دوم.

اضافه شارژ می تواند یک حکم تا 40 سال و 15 سال بیش از حداکثر مجازات حبس برای سومین قتل درجه.

چوین بود افسر سفید دیده می شود در فیلم زانو زدن در Floyd گردن به عنوان فلوید gasped هوا و بارها و بارها آغاز, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم.”

در یکی دیگر از لحاظ نژادی متهم پرونده که به دست آورده توجه ملی یک دادگاه شنیده می شود در روز پنج شنبه که یکی از مردان سفید پوست متهم در قتل غیر مسلح سیاه Ahmaud Arbery در گرجستان با استفاده از یک نژادی لکه دار پس از تیراندازی مرد و قبل از پلیس در صحنه وارد شدند.

نماینده ویژه ریچارد شماره گیری یک محقق برای محاکمه به نقل از ویلیام برایان عنوان کرد و گفت تراویس McMichael ادا را لکه دار پس از تیراندازی Arbery در ماه فوریه است. برایان و McMichael هر دو متهم در این مورد.

“آقای برایان گفت که پس از تیراندازی صورت گرفت قبل از ورود پلیس در حالی که Arbery بر روی زمین بود که او شنیده تراویس McMichael را گفته: گاییدن سیاه پوست,” شماره گیری گفت: در شهادت به دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de