جدید آمازون نخست سری به ارمغان می آورد و فیفا رسوایی به تلویزیون

Grondona بود بزرگتر از زندگی شکل بود که شناخته شده به عنوان “پدرخوانده” و حکومت های فوتبال آرژانتین برای بیش از سه دهه است.

درگذشت او در سال 2014 و هشت-قسمت سری برنامه ریزی شده به جریان در آمازون خدمات ویدئویی از جمعه تا Grondona پس از مرگ بازگویی داستان در مورد فوتبال کثیف می پردازد.

“من پیدا کردن آن فوق العاده جالب تصور کنید همین خولیو گفتن داستان از طرف دیگر” آرماندو بو سری خالق و مدیر اجرایی و تهیه کننده و گفتگو کرد. “از آنجا که او می گوید آن را در راه آرام داشتن آن زندگی می کردند و با هیچ چیز برای از دست دادن.”

“این یکی از این موارد که در آن حقیقت این است که غریبه تر از داستان تا من یه جورایی مجبور به آن را کمدی طنز” گفت: Bo که برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلمنامه اصلی برای “بردمن” در سال 2015.

آرژانتین-شیلی شرکت-تولید بر اساس اطراف زندگی واقعی ظهور و سقوط Sergio Jadue که شات به شهرت به عنوان رئیس جمهور شیلی فدراسیون فوتبال در سال 2011.

شیلی موفق به کسب کوپا امریکا تحت ریاست او اما Jadue شد یک خبرچین در رسوایی فساد اطراف این ورزش را در بدن حاکم فیفا و التماس کرد گناه را به racketeering توطئه و تقلب سیم توطئه است.

او ممنوع برای زندگی توسط کمیته اخلاق فیفا در سال 2015.

سری شات در چندین شهر در آمریکای لاتین و اروپا و ایالات متحده و ستاره Karla Souza (“How to Get Away with Murder”), آندرس Parra (“پابلو اسکوبار: این دارو خداوند”), Paulina Gaitan (“Narcos”) و ویژگی های لوئیس Margani به عنوان Grondona.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de