Rajya سبها انتخابات 2020: ضربه سخت defections BJP را پیچ و تاب و تازه می تواند کنگره را متوقف کرد

rajya sabha seats, rajya sabha election 2020دو کنگره MLAs در گجرات استعفا فقط پیش از Rajya سبها نظر سنجی در ژوئن 19. (فایل عکس. بازنمودی)

کنگره حزب دچار یک ضربه عمده در گجرات تنها چند روز پیش از Rajya سبها انتخابات پس از حداقل دو نفر از آن MLAs استعفا داد. یکی بیشتر MLA است که انتظار می رود به استعفا به زودی با توجه به گزارش در هند اکسپرس.

این استعفا تنها صدمه دیده کنگره چشم انداز برنده دوم صندلی در ژوئن 19 زمانی که رای گیری را برای انتخاب چهار Rajya سبها نمایندگان مجلس است. با استناد به منابع IE گزارش گفت که Karjan MLA Akshay پاتل استعفا داد و Kaprada MLA Jitu Chaudhary بود در تماس با حزب دیگر. کنگره معتقد است که او هم استعفا داد.

اخبار مرتبط

دو “من می توانم تایید می کنند. سوم ما در حال تلاش برای تایید” ارشد AICC رهبر گفت. “این انتظار بود. آن است که گجرات. اگر آنها (BJP) می توانید این نوع از چیزی که در کشورهای دیگر….گجرات است که زمین خانه خود را یک” رهبر حزب گفت: به عنوان مثال.

از چهار کرسی در گجرات هر دو بی جی پی و کنگره می تواند به نفع هر دو. اما بی جی پی دارای سابقه Narhari امین سابق کنگره سیاستمدار به عنوان سوم خود را نامزد دادن یک پیچ و تاب و تازه به جنگ. علاوه بر امین بی جی پی دارای سابقه Abhay Bharadwaj و Ramilaben باره. این کنگره از سوی دیگر به میدان فرستاد shaktisinh می Gohil و Bharatsinh Solanki.

بی جی پی انتظار دارد که تعداد در حال حاضر در آن نفع و آن را معامله یکی از دو کرسی از کنگره سهمیه داده شده که پنج تن از مخالفان MLAs استعفا کرده اند. به گجرات قانونی مجمع اتحاد 182 صندلی و دو صندلی در حال حاضر خالی است. پنج کنگره MLAs استعفا داد و قبل از آن دو استعفا و در حال حاضر یک سوم این است که گفته می شود در راه است. اگر سه MLAs استعفا قدرت موثر از خانه خواهد بود و کاهش به 172 و کنگره خواهد شد که 65 عضو دارد.

حکم BJP دارای 103 MLAs و وجود دو Bhartiya قبیله ای حزب (BTP) MLAs یکی NCP و مستقل.

هر نامزد باید 37 اولین ترجیحی رای هر یک به نفع خود. رفتن فعلی حساب بی جی پی به نظر می رسد در یک وضعیت راحت به بیخ و بن کنگره و پیروزی سه صندلی.

بی جی پی-حکومت, Madhya Pradesh همچنین انتظار می رود شاهد یک مسابقه که در آن کنگره دولت به رهبری کمال نات سقوط در ماه مارس پس از یک توده استعفای خود MLAs. این استعفا 22 MLAs پس از آن یکی از رهبران ارشد Jyotiraditya Scindia روشن به BJP هموار راه را برای بازگشت Shivraj Songh Chouhan در راس امور دولت.

هر دو بی جی پی و کنگره اعلام کرده اند دو نامزد برای هر سه صندلی. همانطور که در دولت حسابی هر دو کنگره و بی جی پی در یک موقعیت راحت برای تضمین پیروزی خود را برای یکی از نامزدها. در حالی که Scindia و کنگره رهبر Digvijaya سینگ انتظار می رود به راحتی برنده شدن در انتخابات BJP را سومر سینگ Solanki و Phool سینگ Baraiya کنگره به احتمال زیاد مثل حلزون حرکت کردن آن را برای سومین صندلی.

پس از استعفای 22 MLAs کنگره به نظر می رسد در یک وضعیت دشوار را به نفع خود دوم صندلی. بی جی پی دارای یک دست بالا و کیسه سوم صندلی. در 230-عضو Madhya Pradesh قانونی مجمع 24 صندلی خالی و یک نامزد نیاز به امن 52 رای را به نفع خود. بی جی پی حمایت از 112 MLAs که 107 هستند خود را دارد. کنگره اتحاد 92 MLAs.

کنگره-حکومت راجستان نیز عنوان برای یک نبرد که در آن حزب حاکم دارای سابقه KC Venugopal و Neeraj Dangi در حالی که بی جی پی’ راجندرا Gehlot و سیستم عامل Lakhawat در نزاع.

در 200 عضو مجمع کنگره 107 MLAs در حالی که BJP است 72. مستقل و دیگران هستند 21. برای برنده شدن یک Rajya سبها صندلی نامزد نیازهای 51 رای. در چنین شرایطی کنگره به راحتی می توانید برنده دو صندلی و BJP یکی. اما بی جی پی دارای سابقه یک سوم نامزد برای ایجاد مشکل برای کنگره است.

کنگره حزب را تنها Rajya سبها MP از راجستان است نخست وزیر مانموهان سینگ. او انتخاب شد unopposed در Rajya سبها bypolls سال گذشته پس از روی صندلی سقوط کرد خالی پس از مرگ BJP را Rajya سبها MP مادان لعل Saini.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.