شب زنده داری ممنوع, هنگ کنگ مجموعه به مناسبت تیان آن من با شمع در همه جا’

سالگرد حملات به خصوص حساس عصب در نیمه مستقل شهرستان در این سال پس از پکن حرکت ماه گذشته برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ که منتقدان ترس را سرکوب آزادی ها در مالی توپی.

آن را نیز همراه به عنوان رسانه ای و برخی از مقامات پکن اعلام کردند برای حمایت از تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر ایالات متحده است.

در سال گذشته در هنگ کنگ شمع vigils کشیده شده اند ده ها هزار نفر از مردم را به شهر ویکتوریا پارک.

اما پلیس گفت: در این هفته یک توده جمع آوری خواهد تهدیدی برای بهداشت عمومی فقط به عنوان شهر گزارش اول خود را به صورت محلی منتقل coronavirus موارد در هفته.

Malissa چان یک زن 26 ساله که با این نسخهها کار در بخش املاک گفت: او را به پارک بروید به هر حال.

“هنگامی که مقامات می خواهید برای سرکوب ما وجود دارد دلایل بیشتری برای صحبت کردن” او گفت:.

لی Cheuk-یان رئیس گروه سازماندهی سالانه افروزی به رویترز گفت ساکنان خواهد شد نور شمع در همه جا در سراسر شهر به جای.

تماس خود را آنلاین برای مردم به نور شمع در مکان های خاص در طول شب و پس از آن “که در آن شما هستند” در 8:00 بعد از ظهر به وقت محلی (1200 GMT) پس از یک دقیقه سکوت.

اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد برای تجمعات مذهبی تحت شرایط خاص برخی از افراد برنامه به مناسبت سرکوب در کلیساها و معابد. ساکنان نیز انتظار می رود به پخش گل در امتداد تفرجگاه اسکله در حالی که برخی از هنرمندان طرح به مرحله کوتاه تئاتر خیابانی ایفا می کند.

هنگ کنگ ممنوعیت تجمع بیش از هشت نفر یک اقدام بهداشت عمومی مقامات بارها و بارها گفت که تا به حال هیچ انگیزه سیاسی.

چین هرگز ارائه کامل حسابداری از سال 1989 خشونت اما گروه های مدافع حقوق بشر و شاهدان می گویند مرگ و میر می تواند اجرا به هزاران نفر. تلفات داده شده توسط مقامات روز پس از سرکوب شد حدود 300 بسیاری از آنها سربازان با تنها 23 دانش آموزان را تایید کرد کشته شدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de