West Bengal, nurses in west bengal, healthcare in west bengal, coronavirus pandemic, coronavirus in India, coronavirus healthcare in west bengal, coronavirus latest news, coronavirus toll in west bengal, coronavirus deaths in west bengal, coronavirus cases in west bengalدولت در حال حاضر 3,583 فعال موارد است.

West Bengal ثبت نام 10 مرگ و میر بیشتر ناشی از COVID-19 روز چهارشنبه خود را به شماره 273 به عنوان 340 مورد جدید از عفونت ظاهر در دولت, مقامات گفت.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

با استفاده از این مجموع تعداد موارد تایید شده بیماری در کشور افزایش می یابد به 6,508, دولت بهداشت و درمان بولتن گفت.

از تازه مرگ و میر و هفت گزارش شده از کلکته و یک مرگ در هر گزارش شده از South 24 Parganas, هوره و منطقه دارجلینگ.

هفتاد و دو نفر فوت کرده اند در بنگال غربی به دلیل شرکت مرضی که در آن شرایط COVID-19 بود که “اتفاقی”, بولتن نگهداری می شود.

دولت در حال حاضر 3,583 فعال موارد آن اضافه شده است.

حداقل 170 نفر ترخيص شده از بيمارستان در روز چهارشنبه در نظر گرفتن تعداد افراد درمان این بیماری به 2,580 این بولتن گفت.

آن اضافه شده است که با 99 تازه موارد کلکته در صدر لیست روز چهارشنبه در حالی که مناطق دیگر که نیز گزارش داد تعداد زیادی از موارد شامل هوره (58), North 24 Parganas (42), Hooghly (38), بنکورا (15), کوچ بهار (14) و Malda (10).

به عنوان بسیاری از 9,499 نمونه های آزمایش شده در کشور از سه شنبه در نظر گرفتن تعداد کل جمله معاينات بالينی به 2,32,225 این بولتن گفت.

آن گفت: 18,525 مردم در حال حاضر قرار داده شده در 582 دولت قرنطینه مراکز در حالی که تعداد زیادی از مردم در زیر صفحه اصلی-قرنطینه است 1,48,287.

دولت راه اندازی ویژه قرنطینه امکانات برای بازگشت کارگران مهاجر در Shramik قطار ویژه و تعدادی از عودت ماندن وجود دارد در حال حاضر است 1,30,594.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de