خواهد بحران کشتن و یا خار کمیسیون دسته?

A ‘Finder’s fee’ isn’t new in agency circuits and it has grown to become the accepted norm. یک هزینه یاب’ جدید نیست در آژانس مدارات و در آن رشد کرده است برای تبدیل شدن به هنجار پذیرفته شده.

توسط Gokul Krishnamoorthy

در اینجا یک اعتراف. من معمولا برای جلوگیری از وارد شدن به موقعیت های که در آن مشتری می خواهد راهنمایی در تعامل سازمان – از هر بازاریابی ارتباطات نوع است. من انتظار می رود به عنوان یک ناظر بی طرف از marcom صنعت در گذشته تکالیف هستم و انتظار خودم به عنوان یک ناظر بی طرف از نام تجاری مبارزات در حال حاضر.

اخبار مرتبط

اما وقتی کسی واقعا نیاز به وکیل من نمی تواند رد. من تا به حال برای رفتن به یک کمی فراتر از حد معمول روش از دادن پیشنهادات و پله به عقب. پس از دور اول بحث یکی از سازمان های به نام به خاطر من نوشته شده است. آنها همچنین به من پیشنهاد که نبود کاملا غیر معمول است. اگر انتخاب را به من ارائه یک درصد خاصی از خود سالانه نگهدارنده. آن را غیر معمول بود هر چند به شنیدن آن را در میان زمین روند. به خصوص زمانی که یکی بود اقدام به عنوان یک مشاور به مشتری به عنوان یک عامل برای آژانس.

من تا به حال شنیده ام آنها را قبل از. از سازمان ها در یک شهر که مایل به دریافت مشتریان در یکی دیگر از بچه های جدید در بلوک تلاش برای شکستن به لیگ های بزرگ از هر کسی گرسنه برای کسب و کار جدید. وجود دارد چند استثنا دارد من گفت. و حتی برخی از آنها را استثنا در راه های خلاق.

یک هزینه یاب’ جدید نیست در آژانس مدارات و در آن رشد کرده است برای تبدیل شدن به هنجار پذیرفته شده. یک سازمان دست می گوید آن استفاده می شود انجام می شود با احتیاط زودتر, اما در حال حاضر پذیرفته شده به طور رسمی با “Finder’ حسابداری و مدیریت این سازمان برای خدمات خود را. و خدمات است که برای پیدا کردن کسب و کار.

بنابراین چه چیزی اشتباه است با یک سازمان برون سپاری کسب و کار خود را توسعه تابع ؟ و آیا این “طبیعی” افزایش یا کاهش با Covid-19 بحران و رکود همراه?

مشکل با هنجار

برای شروع با آن تکراری کار استعداد در داخل سازمان است. وجود دارد به پایان می رسد اشتراکات. بسیاری از برون سپاری کسب و کار جدید معاملات را شامل مهارت های دیگر از ساخت مقدمه. برخی بیشتر به کمک این تبدیل اتفاق می افتد – اما نه با استراتژیک ورودی. سازمان فرهنگ و دیدگاه ها منعکس نشده است در فرد ساخت اول برداشت. و آن شخص ممکن است تبادل بیش از یک سازمان است که بدتر است.

آن است که نه فقط یاب, اما در برخی از موارد مشتری که درگیر یاب نیز ‘انگیزه’. که در آن این است که از? و آنچه که می توانید آن را به منجر شود ؟

نگاهی به برخی از هنجارهای ” است که هنوز هم در جای خود در رسانه های خرید. بالای پله از سازمان ها و مشتریان با قوی شیوه در حال حاضر ممکن است حلقه حصار از شیوه های خاص, اما وجود دارد مقدار زیادی از پول است که جریان به رسانه (تلویزیون, چاپ, آه, رادیو, تولید, حوادث, دیجیتال, آثار) از طریق کانال های دیگر. سابق رسانه فروشنده به من می گوید هدف مبتنی بر ‘انگیزه’ برخی از سازمان ها ‘کسب درآمد’ با یا بدون آگاهی از مشتریان که پول آنها را صرف. یک رسانه خریدار اضافه می کند که آنها را به اطمینان حاصل شود که حساب پاک در زمان به آن هویج است. در برخی موارد یک نماینده در پایان مشتری نیز ‘incentivised.’ من فرض بر این باید فقط مردمی در سمت راست در بالای صفحه. من اشتباه بود.

از آنجا که ما در رسانه ها, من وسوسه به حفر کردن به شرکت های رسانه ای و, آگهی خرید و فروش واسطه ها پرداخت یک بمب به پرواز مشتری و نمایندگان خود را به کنفرانس ها و یا دیگر indulgences در مکان های فانتزی. تماس با آن سرگرمی یا آموزش و پرورش است; شباهت عجیبی به ” انگیزه.’

اما بیایید دور ماندن از رسانه ها و یا فیلم و یا رویداد زندگی می کنند هزینه های تولید. هر یک از کسانی که نیاز به یک پایان نامه خود را. کافی است که برای ایجاد فرهنگ ‘انگیزه’ بیگانه نیست به marcom-زمین و یا مشتری-زمین.

زمانی که همان محصول شروع می شود هزینه بیشتر در برخی از نقطه, یکی ممکن است شروع به مصرف کمتر از آن است. به خصوص در رکود.

مارپیچی از کاهش می گرداند

سابق آژانس سر یک بار خواسته شده بود توسط ارشد client-side اجرایی برای نفع. آن را کاملا مشروع است. مشتری راه اندازی یک تیم در خانه و می خواستم یک ویژوالایزر. پس از آژانس سر می دانید استعداد در فضای او خواسته شد. نامزد او معرفی شده بود پرسید: فقط یک سوال: چقدر به او می خواهید ؟ نامزد خواسته تومان. 75 ، 000 در هر ماه. او گفت: او می پرداخت Rs 1,00,000 در هر ماه. بیش از حد مورد نیاز برای رفتن به کسی که او را استخدام کرد. این است که بر اساس یک داستان واقعی است. آن یکی است.

اما در حال حاضر اجازه دهید ما فرض کنیم که مشتری فراتر از فساد است. وقتی یاب خانه قطع می گویند 10 درصد است که پول به معنای برای آژانس است. پس چگونه می خواهد این سازمان جبران این هزینه ؟ با اضافه کردن به هزینه های زیر سر دیگر صورتحساب به مشتری و یا با کاهش هزینه های وارده بر مشتری. در هر صورت مشتری و سازمان می پردازد. در مورد این سازمان را جذب و هزینه آن رنج می برد.
صنعت تبلیغات هرگز فرصت از دست رفته به نقطه کاهش حاشیه (دیگر marcom صنایع نمی تواند به صحبت زیاد). آنها همچنین اشاره کردن که چگونه آنها قادر به پرداخت هزینه برای استعداد خوبی در حال حاضر به خصوص در ورود به سطح. می تواند کمتر و ‘incentivising” بیشتر کمک کند که در مقابل? من شک دارم.

چند ‘Mad Men” من تا به حال افتخار ملاقات هنوز هم صحبت در مورد دوران معمار با مشتریان. احترام متقابل. از یک رابطه برابر است. که به صورت سرگرم کننده و مشتریان کاملا متفاوت از پرداخت آنها – و یا یک واسطه – یک کمیسیون برای کسب و کار خود را.

ما می تواند در این نگاه ‘انگیزه’ در دو روش. در بهترین حالت آن است که یک تخفیف در بدترین حالت رشوه. در هر صورت کار به پایان می رسد تا برای آن پرداخت. حتی اگر هیچ نفوذ ناروا آن است که مشتری سازمان است که تحت تاثیر قرار است و باید از این رو شروع به سرمایه گذاری در درک آن اکوسیستم از همکاران به جای تکیه بر سریع-رفع و fixers. ترک آن را به فروشنده اجناس به مشوق واسطه است و نه راه به منبع بهترین استعداد وجود دارد.

آنها می گویند وجود دارد بسیاری از مثبت به بیرون آمدن از زمان همه گیر. آن را منجر به کمتر از نامزدی ‘مکان یاب’ یا بیشتر ؟ من از ترس است که همه چیز ممکن است بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است.

(نویسنده مستقل محتوای مشاور موسس و سردبیر StimulusMag.com و بنیانگذار ClutterCutters.در. انتقادات و پیشنهادات: [email protected])

دفعات بازدید: همچنین: Coronavirus تاثیر: به همین دلیل تولید فیلم شرکت همچنان به مبارزه برای از سرگیری شلیک با وجود آرامش از هنجارهای

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de