world economic forum, wef, world economic forum 2021, economic growth, climate change, sustainable economic growthما به سادگی نمی توانید از اتلاف بیشتر زمان گفت: شاهزاده چارلز.

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) را منحصر به فرد دوقلو اجلاس در ماه ژانویه سال 2021 با موضوع ‘بزرگ تنظیم مجدد’ به گرد هم آوردن رهبران جهانی از دولت و کسب و کار و جامعه مدنی از سراسر جهان به بحث در مورد چگونه به تکامل یک مدل اقتصادی با تغییر آب و هوا در قلب آن است.

“ما فقط یک سیاره و ما می دانیم که تغییرات آب و هوایی می تواند آینده فاجعه جهانی با حتی بیشتر چشمگیر عواقب آن برای نوع بشر است. ما باید به decarbonise اقتصاد در کوتاه پنجره هنوز هم باقی مانده و ما را به تفکر و رفتار یک بار دیگر به هماهنگی با طبیعت” گفت: کلاوس شواب موسس و رئیس اجرایی از مجمع جهانی اقتصاد.

اخبار مرتبط

این نوآورانه اجلاس خواهد بود بسیار متفاوت نشست سالانه منعکس کننده روح بزرگ تنظیم مجدد. آن را یک فرصت منحصر به فرد در آغاز سال 2021 به گرد هم آوردن کلید جهانی دولت و رهبران کسب و کار در داووس و در عین حال قاب در جهانی ذی نفعان summmit رانده شده توسط نسل جوان به اطمینان حاصل شود که بزرگ تنظیم مجدد dialogue هل beyind مرزهای سنتی فکر کردن و واقعا رو به جلو گرا WEF گفت.

“اگر یکی از بحرانی leasson برای یادگیری از این بحران این است که ما نیاز به قرار دادن طبیعت در قلب چگونه عمل می کنیم. ما به سادگی نمی توانید از اتلاف بیشتر زمان گفت:” چارلز شاهزاده ولز.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله