در تگزاس a 20-year-old معترض به ضرب گلوله در سر توسط افسران پلیس در آستین هدف شخص دیگری با nonlethal beanbag مهمات رها شده است و با صدمه به مغز و جمجمه شکسته.

تلفن همراه ویدئوها نشان می دهد شهر نیویورک افسران پلیس ضرب و شتم معترضان غیر مسلح و sideswiping تظاهرکنندگان با باز پیراهن درب ماشین. دیگران در سراسر کشور نشان می دهد پلیس یکسره با استفاده از اسپری فلفل در تظاهرات و یا پیاده. در آتلانتا یک و نیم دوجین افسران شده اند با عنوان جرم جنایی متهم پس از یک حمله خشونت آمیز در دو دانشجویان نشستن در یک ماشین در طول تظاهرات. به صورت زنده از تلویزیون افسران پلیس در لوئیزویل, کنتاکی, اخراج فلفل اسپری توپ در روزنامه نگاران.

یک جنبش اعتراضی که مشتعل شد توسط یک ویدیو وحشتناک از خشونت پلیس — یک افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را در برابر گردن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید برای نزدیک به نه دقیقه — باعث شده است تا صدها نفر از دیگر قسمت های و فیلم مستند از موارد خشونت پلیس تاکتیک.

در فورت لادردیل فلوریدا, میامی هرالد خبرنگاران فیلم برداری افسران بودند که تیراندازی غیر خشونت آمیز معترضان در سر با فوم گلوله و شکستگی او چشم سوکت و خروج او جیغ و خونین است. در کانزاس سیتی میسوری پلیس راه می رفت بر روی پیاده رو به استفاده از اسپری فلفل معترضان فریاد در آنها.

در بوفالو یک ویدیو از WBFO محلی رادیو عمومی ملی ایستگاه های, در روز پنج شنبه نشان داد که افسران پلیس ضد شورش تنه زدن 75 سال به زمین و راه رفتن دور به عنوان او دراز ناخودآگاه در پیاده رو خون بیرون آمدن از گوش خود را.

تلفیقی از ثبت حوادث ارسال شده در توییتر توسط یک کارولینای شمالی وکیل بود در 281 کلیپ توسط پنج شنبه شب.

این قسمت رخ داده در شهرهای بزرگ و کوچک در گرما از تظاهرات توده ای و در آرام خود را پس. برخی از آنها هنگامی رخ داد که پلیس مواجه افرادی که مشکوک به غارت. کارشناسان پلیس گفت که این ویدئوها نشان داد در بسیاری از موارد نمونه از تشدید ناگهانی در بخشی از اجرای قانون است که دشوار است برای توجیه.

“آن احساس می کند مانند پلیس در حال به چالش کشیده در راه است که آنها به چالش کشیده شده است در برخی از زمان گفت:” چاک Wexler مدیر اجرایی پلیس اجرایی تحقیقات فروم. “پاسخ آنها. و گاهی اوقات که پاسخ کاملا نامناسب است.”

اد Obayashi کالیفرنیا مبتنی بر متخصص در استفاده از زور توسط اجرای قانون گفت: این حوادث در حالی که اغلب نگران کننده بودند و به طور کلی بهبود در گذشته پلیس رفتار در طول قسمت از ناآرامی.

یک وکیل که به توصیه انجمن کالیفرنیا از افسران آموزش پلیس در استفاده از زور Obayashi گفت که با توجه به سطح هرج و مرج در سراسر کشور “از نقطه نظر من بوده است وجود دارد قابل توجه داری.”

لس آنجلس شورش در سال 1992 او گفت: سمت چپ بیش از 50 نفر کشته و بیش از 1000 مجروح فقط در آن شهر است. این اعتراضات بوده است ملی که شامل هزاران نفر از ماموران و تظاهرکنندگان در نمرات از شهرها به مراتب کمتر مرگ و میر و یا آسیب به غیرنظامیان و چند منجر به دستگیری اخراج و یا تحقیقات داخلی از افسران.

“من از دیدن همواره یک فرمان و کنترل سیستم در محل در بسیاری از این ادارات پلیس و بسیار بهتر آموزش,” او گفت:. “در سال گذشته شما می خواهم که افسران رفتن این راه و آن راه با هیچ سازمان است. این بود هر کس فقط برای خودش و ” چه کسی می تواند من گرفتن؟'”

بهبود آن, اما, اند, نه لزوما تغییر فرهنگ از رتبه و فایل اجرای قانون گفت: جان Burris یک دیرین حقوق مدنی وکیل در اوکلند کالیفرنیا که در سال 1994 به کمک نمایندگی رادنی کینگ در برابر اداره پلیس لس آنجلس.

“از آنچه که من می توانید ببینید برای بسیاری از آنها این است که هنوز هم فقط یک لحظه برای دریافت از طریق مانند فرگوسن” گفت: Burris که به نمایندگی از خانواده این مرد غیر مسلح شات شنبه درست پس از نیمه شب در یک Vallejo پارکینگ. که تیراندازی او اشاره شد تنها ترین برای یک گروه که با وجود استخدام یک رئیس جدید در سال گذشته تا به حال سابقه طولانی پلیس سوء استفاده کرده است.

“ما شاهد بسیاری از بد رفتاری ماموران پلیس در سراسر کشور” Burris گفت. “و هیچ یک از آن نشان می دهد که آنها درک خشم مردم احساس به عنوان یک نتیجه از طولانی پلیس در خشونت های صورت گرفته در آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی جوامع است.”

یک تفاوت این است که در تعدادی از موارد ادارات پلیس در حال نظم افسران برای اقدامات خود را.

برای مثال در بوفالو حادثه دو مامور شده اند به حالت تعلیق توسط کمیساریای بایرون Lockwood و امور داخلی تحقیقات در جریان است WBFO گزارش پنج شنبه شب.

ما پارک پلیس گفت: پلیس قرار گرفتند به وظایف اداری و پس از آزار استرالیا اخبار خدمه در لافایت مربع در واشنگتن در روز دوشنبه. در ساکرامنتو باز پلیس با استفاده از زور تحقیقات پس از تماشاگران ثبت افسران با استفاده از یک آشکار سبد به زانو در آوردن یک فرد مظنون به غارت پس از تظاهرات اواخر یکشنبه شب.

در آتلانتا که در آن یک گروه از افسران پلیس روز شنبه yanked دو دانش آموز را از یک ماشین و تنظیم بر آنها را با یک تیزر دو افسر بودند بلافاصله از کار اخراج شدند. اتهامات جنایی واصل شد در این هفته در برابر تمام شش محصول, رئیس پلیس گفت: “یک سونامی سیاسی مانورهای رندانه.”

“ما درک می کنیم که افسران ما در حال کار ساعت های بسیار طولانی تحت مقدار زیادی از استرس گفت:” شهردار Keisha لنس پایین. “اما ما همچنین درک می کنیم که استفاده از نیروی بیش از حد هرگز قابل قبول است.”

پس از یک افسر پلیس در هوستون بر اسب فرار بیش از یک زن بود که او به افسر ضربه زدن او به زمین شهردار این شهرستان سیلوستر Turner عذر خواهی کرد به زن است. هنر اکودو این رئیس پلیس پیشنهاد کرد که افسر می توانست پریشان معترضان در میان جمعیت پرتاب سنگ و بطری.

رئیس پلیس در Austin, تگزاس, برایان مانلی نیز عذر خواهی کرد پس از آسیب به معترضان در این شهر از جمله به جاستین هاول 20 بود که به شدت صدمه دیده توسط یک beanbag دور پس از یک فرد در کنار او پرتاب یک بطری آب در پلیس.

مجروح شدن مردم “است نه آنچه که ما مجموعه ای را به انجام به عنوان یک اداره پلیس” مانلی روز دوشنبه گفت:.

هاول مادر میرا هاول روز پنجشنبه گفت که پسر او بود که در مورد شروع سال سوم خود را در کالج بود “انجام بهتر” خود را از دست داده اما “آن را روز به روز.”

Austin شورای شهرستان در روز پنج شنبه افتتاح دو روز بررسی پلیس دست زدن به تظاهرات بیش از آخر هفته با چند تن از اعضاء ابراز خشم و انزجار بیش از پلیس استفاده از “کمتر کشنده” مهمات که چهار مجروح تظاهرکنندگان از جمله هاول.

“مردم نباید در یک بیمارستان برای حضور در تظاهرات گفت:” گرگ کسر یک عضو شورای محلی که برای یک “تحول” تغییر در policing “از بالا به پایین.”

برخی از فیلم ها نشان داده اند بیشتر همدلانه پاسخ بود که نشان داد ماموران با معترضان در, Lincoln, Nebraska.

اما در بسیاری از ویدئوها تلفن همراه است که نشو و نما در رسانه های اجتماعی افسران اغلب به نظر می رسد unapologetic برای درمان شدند. “Don’t kill ’em اما hit ’em سخت” دولت سپاهی ضد شورش exhorts در تصویری نوشته شده این هفته در جریان تظاهرات در سیاتل.

حتی پرسنل پزشکی در تلاش برای ارائه مراقبت از معترضان را گزارش کرده اند که هدف اجرای قانون است. زمانی که جف Markowitz مشغول به کار بود به عنوان یک طبیب آخر هفته گذشته در یک تظاهرات در دنور او شگفت زده شد زمانی که گلوله های لاستیکی از کار اخراج شدند در جهت خود را. Markowitz سوم-سال دانشجوی پزشکی بود رسیدگی به یک معترض شده بود که در معبد توسط فوم گلوله شلیک شده توسط دنور اداره پلیس.

Markowitz تخمین زده است که او اشک آور و گاز کشته و بیش از ده بار حتی اگر او تنها با نزدیک شدن اگر کسی به شدت مجروح شد و نیاز به نقل مکان کرد.

“من باور دارم که این غلط است که هدف پزشکی و حرفه ای اقدام به ارائه کمک های اولیه,” او گفت:.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در پاسخ به تاکتیک های پلیس با پرونده های حقوقی: پس از روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفتند توسط پلیس در طول تظاهرات در مینیاپولیس سازمان شکایت کرد شهر مینیاپولیس آن را متهم به abridging این قانون اساسی موظف آزادی مطبوعات است. روز پنج شنبه در ACLU واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr به نمایندگی از زندگی ماده سی و معترضین بودند که در پارک لافایت در واشنگتن روز دوشنبه گفت که پلیس با شلیک گاز اشک آور در اعتراض صلح آمیز نقض حقوق اساسی.

ظهور ویدئوها از تظاهرات به ارمغان آورده است قسمت های دیگر به نور است که ممکن است در غیر این صورت نادیده گرفته شده است. در یک ویدئو گرفته شده یکشنبه در شیکاگو افسران پلیس احاطه شده یک خودرو در یک پارکینگ و زور مردم در داخل. این زنان بودند که در ماشین گفت: بلوک باشگاه شیکاگو آنها به سادگی در تلاش برای خرید اقلام در فروشگاه و متوجه شدم که آن را بسته بود زمانی که پلیس pounced.

شهردار لری Lightfoot که زد برای امیدوار به اصلاحات در اداره پلیس گفت: وجود خواهد داشت یک بررسی.

“اگر هر گونه تخلف کشف شده است, افسران پاسخگو خواهد بود,” Lightfoot در بیانیه ای گفت. کیم فوکس کوک کانتی خارجه آمریکا گفت که او را به انجام یک تحقیقات مستقل.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله