باراک اوباما از هر ما شهردار به دنبال پلیس اصلاحات در پی تظاهرات

ژوئن 4

در زنده سخنان در ناآرامی آوردن ده ها تن از شهرستانها رئیس جمهور باراک اوباما در روز چهارشنبه خواست هر آمریکایی شهردار برای بررسی و اصلاحات خود را در اداره پلیس استفاده-از-نیروی سیاست در مشاوره با جوامع خود.

این کشور اولین رئیس جمهور سیاه نیز رخ داد توجه داشته باشید از خوش بینی و حتی به عنوان او اذعان ناامیدی و خشم تأمین اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس نه روز پیش.

“در برخی از راه به عنوان غم انگیز که این چند هفته گذشته بوده است به عنوان سخت و ترسناک و نامشخص به عنوان آنها بوده است و آنها نیز یک فرصت باور نکردنی برای مردم بیدار می شود به برخی از این زمینه گرایش” اوباما گفت: از طریق livestream از شیکاگو خود را خانه.

“و آنها را به یک فرصت برای ما همه کار با هم برای مقابله با آنها به آنها را به امریکا تغییر و آن را به زندگی می کنند تا آن بالاترین آرمان است.”

او همچنین به طور مستقیم خطاب به جوانان آمریکایی در رنگ آنها گفتن “من می خواهم شما بدانید که شما موضوع من می خواهم شما بدانید که زندگی شما مهم است که رویاهای خود را مهم است.” اوباما در سخنرانی ارائه شده متمایز کنتراست در تن به راه خود جانشین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در پاسخ به اعتراض برخی از آن ها را تفویض به خشونت است. تهمت و تهدید کرده است که برای استقرار نظامی آمریکا برای سرکوب تظاهرات و گفت: فرمانداران به “سخت تر است.”

اوباما اشاره نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارشنبه, هر چند او انتقاد رئیس جمهور اقدامات بیشتر در هفته های اخیر.

یکشنبه آدرس بخشی از یک بحث میزبانی برادر من حافظ, برنامه اوباما در تاسیس 2014 در پی تیراندازی پلیس در مرگ نوجوان سیاهپوست در فرگوسن میسوری به آدرس عمیق نژادی و بی عدالتی.

این پنل شامل سابق دادستان کل اریک هولدر و دیگر رهبران سیاه و سفید.

اوباما که دیدم مشابه غلیان احساسات غم و اندوه و نا امیدی در حالی که در موجی از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان را رد کرد و این تصور که یکی را انتخاب کنید باید بین “رای گیری در مقابل تظاهرات” یا “سیاست و مشارکت در مقابل نافرمانی مدنی.”

“این است که یک یا,” او گفت:. “این است که هر دو-و…” ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de