CBSE هشدار! کلاس 10, 12 دانش آموزان با نیازهای ویژه اندازهایی کاتب تسهیلات می توانید جست و خیز امتحانات

هیئت کمک های مالی چندین معافیت برای کودکان با نیازهای ویژه مطابق با حقوق افراد معلول Ac, 2016.

کودکان با نیازهای ویژه اندازهایی تسهیلات کاتب می توانید انتخاب کنید به نظر می رسد برای انتظار کلاس 10 و 12 امتحانات هیئت مدیره به عنوان آن دشوار خواهد بود به پیروی اجتماعی فاصله هنجارها و نتیجه اعلام خواهد شد که در هر یک جایگزین ارزیابی طرح هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) گفت. امتحانات که به تعویق افتاد و در نظر COVID-19 مستند را در حال حاضر انجام می شود از ژوئیه 1 به 15 است.

“در مورد کودکان با نیازهای ویژه اندازهایی تسهیلات کاتب نمی خواهید به نظر می رسد در آینده بررسی به دلیل عدم اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای دانش آموزان می توانند خود را در مدارس و نتیجه اعلام خواهد شد طبق ارزیابی طرح به تصمیم توسط هیئت مدیره” عضو ارشد هیئت مدیره گفت.

اخبار مرتبط

هیئت کمک های مالی چندین معافیت برای کودکان با نیازهای ویژه مطابق با حقوق افراد معلول Ac, 2016. “در علاوه بر این به وقت اضافی کاتب یا خواننده کامپیوتر و یا لپ تاپ (بدون اینترنت) از این سال ما نيز اجازه استفاده از ماشین حساب اساسی برای نامزدهای ثبت نام شده تحت CWSN رده” رسمی اضافه شده است.
تعداد کل داوطلبان تحت کودکان با نیازهای ویژه (CWSN) دسته بندی از جمله بینایی نارساخوان دیستروفی عضلانی spastics, حرکتی اختلال dwarfism و دیگران هستند 6,844 برای کلاس 10 و 3,718 برای کلاس 12.

در حالی که کلاس 12 امتحانات انجام خواهد شد در سراسر کشور کلاس 10 امتحانات هستند و تنها در انتظار در شمال شرق دهلی نو. امتحانات نمی تواند انجام شده در سرمایه های ملی منطقه با توجه به وضعیت نظم و قانون در پی اعتراض به اصلاح قانون تابعیت.

مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 16, هنگامی که این مرکز اعلام سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان بخشی از یک کشت از اقدامات شامل COVID-19 شیوع. 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد, در مارس 24, که آمد روز بعد. هیئت مدیره اعلام کرده بود در ماه آوریل است که آن را تنها انجام دستور امتحانات در 29 موضوعاتی که بسیار مهم برای توسعه و ورود به موسسات آموزش عالی.

این CBSE نیز تصمیم گرفته است که هیچ انتظار امتحانات انجام خواهد شد در کشورهای خارجی است. هیئت مدیره است که هنوز برای اعلام یک ارزیابی طرح برای امتحانات هستند که در حال انجام برای دانشجویان خارجی و کودکان با نیازهای ویژه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de