چین می گوید متعهد به درستی حل و فصل مرز مناقشه با هند پیش از کلید نظامی ایران

پکن, ژوئن 5

چین روز جمعه گفت که متعهد است به درستی حل و فصل “مربوط به موضوع” با هند پیش از کلید مذاکرات بین مقامات ارشد هندی و چینی مقامات نظامی در روز شنبه به پایان مرز بست.

هر دو طرف انتظار می رود که عمدی در طرح های خاص برای پایان دادن به ماه تلخ مناقشه در شرق لاداخ در اولین گسترده مذاکرات بین هند و نظامی چینی روز شنبه به رهبری ستوان ژنرال از هر دو ارتش.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: رسانه های توجیهی در اینجا است که “در حال حاضر وضعیت در منطقه مرزی بین چین و هند است که به طور کلی با ثبات و قابل کنترل”.

“ما باید تمام عیار در مرز مربوط به مکانیسم و ما حفظ, از ارتباطات هر چند نظامی و کانال های دیپلماتیک او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش می دهد که هندی و چینی مقامات نظامی هستند و با توجه به برگزاری مذاکرات در روز شنبه.

“ما متعهد به درستی حل و فصل مربوط به موضوع” Geng گفت.

کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه Lt Gen Harinder سینگ است که انتظار می رود به نمایندگی از هند در این مذاکرات که قرار است برگزار شود در یکی از حاشیه های این جلسه نقاط منابع رسمی در دهلی نو گفت.

سمت هند است و انتظار می رود به ارائه طرح های خاص در این مذاکرات به د-تشدید تنش در Pangong Tso, Galwan دره و Demchok—سه مناطق در شرق لاداخ که در آن دو طرف شده اند در یک بن بست تلخ برای یکی از آخرین ماه این منابع گفت.

آن است که بلافاصله شناخته شده چه خواهد بود طرح که ارتش هند را به میز مذاکره اما این قابل درک است که آن را به اصرار بر بازگشت به وضعیت موجود در تمام مناطق.

دو طرف در حال حاضر برگزار می شود حداقل 10 دور مذاکرات میان فرماندهان محلی و همچنین به عنوان اصلی کلی-rank مقامات دو ارتش اما این مذاکرات نیست عملکرد هر نتیجه مثبت گفتند.

آن را آموخته است که دو طرف نیز درگیر در مذاکرات دیپلماتیک برای پیدا کردن یک راه حل برای رو کردن که تبدیل به جدی ترین نظامی بن بست بین دو ارتش پس از Doklam قسمت از 2017.

پس از بن بست آغاز شد در اوایل ماه گذشته ارتش هند رهبری تصمیم گرفت که نیروهای اتخاذ خواهد شد شرکت روش برخورد با مهاجم ذکراست توسط چینی ها سربازان در همه مناطق مورد مناقشه از Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie.

ارتش چین است را به یاد مستقر کرده اند در حدود 2500 سرباز در Pangong Tso و Galwan ولی علاوه بر این به تدریج افزایش موقت زیرساخت ها و سلاح.

هند نیز تقویت حضور خود را با ارسال نیروهای اضافی و توپخانه و اسلحه و منابع گفت.

ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

نیروهای نظامی هند و چین مشغول شد و در 73 روز ایستاده در Doklam tri-تقاطع در سال 2017 که باعث ترس از یک جنگ بین دو هسته ای همسایه است.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است.

هر دو طرف شده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم است برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net