Covid-19 مستند بلوز: با عرض پوزش دولت از فقیر و به حاشیه رانده

The organisation surveyed 1,387 workers across sectors and members of certain marginalised groups in the state, and found that an overwhelming 82% didn’t have money to buy essentials and run their houses.سازمان مورد بررسی 1,387 کارگران در سراسر بخش ها و اعضای برخی از گروه های به حاشیه رانده در دولت و متوجه شد که قریب به اتفاق 82% ندارد پول برای خرید ملزومات و اجرای خانه های خود را.

چه سطح از فقر مجبور مهاجران در روز از مستند اعلام به فرار از شهرستانها آمده بودند تا به محل کار ؟ یک نظرسنجی که توسط کارناتاکا Janashakti یک کارناتاکا مبتنی بر جامعه مدنی سازمان ممکن است برخی از اشاره گرها. سازمان مورد بررسی 1,387 کارگران در سراسر بخش ها و اعضای برخی از گروه های به حاشیه رانده در دولت و متوجه شد که قریب به اتفاق 82% ندارد پول برای خرید ملزومات و اجرای خانه های خود را.

تقریبا سه چهارم از کشاورزان در میان پاسخ دهندگان گفته اند که آنها نمی توانند فروش خود را تولید و در میان کسانی که موفق به فروش آن تقریبا چهار پنجم متحمل خسارات جدی است. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان اظهار داشت که آنها قادر به دسترسی به هر گونه دولت تسکین در طول مستند دوره است.

اخبار مرتبط

این نظرسنجی همچنین تحت پوشش کسانی که زندگی در حاشیه جامعه از جمله کسانی که در کار transgenders و عشایری مردم و متوجه شد که تقریبا همه این افراد بدون دریافت کمک از دولت است. و فقط 5% قادر به دریافت مراقبت های پزشکی مورد نیاز در طول دوره. چنین گسترده و عمیق پریشانی است که به احتمال بسیار زیاد دقیق سلامت اقتصادی و هزینه های اجتماعی از برخی از آسیب پذیر ترین بخش از جمعیت به خصوص اگر موانع دسترسی به دولت کمک باقی می ماند.

در کارناتاکا داستان است به احتمال زیاد به بازی کردن در سراسر کشور و شاید آشکار خواهد شد در یک بدتر شیوه ای به عنوان مناطق روستایی و فقیر متحده خروش از بازگشت مهاجران—با Covid-19 مورد افزایش دستمزدها سقوط و محرومیت عمیق تر شدن است.

در حالی که مقابله روستایی پریشانی خواهد شد نیاز به یک افزایش در تعداد تضمین شده روز کار تحت MGNREGA کارناتاکا Janashakti توصیه می شود شهری تضمین اشتغال طرح. اما آنچه که واقعا مورد نیاز است kickstarting صنعت به خصوص MSMEs برای اطمینان از ایجاد شغل میدارد. بدون که دولت حتی ممکن است منابع به ادامه امداد/استخدام تضمینی برنامه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de