از سال 1962 تا سال 2020: نبرد سخت ارتش هند

indian army, 1962 war, hiindi chini bhai bhai, indo chinese standoff, Op Parakram, kargil war, Ajit Doval, NSA, defence newsجهان ‘بزرگترین’ و ‘نبرد سخت ارتش” در جهان مدرن ارتش هند امروز است و ارتش از سال 1962 که در آن مردان ما مبارزه با PT کفش خود را از پا در کوه ها بالا!

توسط سرتیپ Pradeep Bhatia

سال 1962 شاهد هند در حال ظهور از سایه مبارزه خود را برای استقلال. این Nehruvian دوره با Menons & Kauls در موقعیت های رهبری است. تماس برای ‘هندی-Chini Bhai Bhai’ طنین انداز در راهروها از قدرت است. در جایی کسی سخن گفتن نشان می دهد که هند نمی نیاز به یک ارتش!

اخبار مرتبط

نیروهای مسلح ما در مطلق غفلت از ایمنی شخصی رفت و به نبرد در ارتفاع بالا مناطق تحت مجهز و تحت پوشیده; آنها جنگیدند و به همه برای کشور است.

سال بعد گرفته شده توسط در اب زیر کاه به شیوه ای که در آن ارتش پاکستان به طور منظم مخلوط با تروریست ها راه اندازی حملات در مناطق حساس در سال 1999. ما در بر داشت خودمان تن به تن در عملیات Parakram این جنگ کارگیل آن را به عنوان معروف شد. پس از آن رئیس شده است ثبت می گویند: “ما در مبارزه با آنچه که ما داشته باشد و ما در مبارزه برای بیرون راندن پاکستان نیروهای با موفقیت های زیادی.

هوش و توانایی به محل تحت نظارت مناطق بسیار فراتر از خط دید بود و بدیهی است که نیاز به ساعت علاوه بر توانایی انتخاب کنید تا ‘پچ پچ’ در مناطق ارتباطی رادیو, ترافیک, اینترنت, Satcom و بیشتر غیر از معنای دیگر صرفا نظامی استفاده کنید.

هند و چین ایستاده

از سال 1962 هند به مراتب بهبود زیرساخت های قوی تر حضور “چکمه بر روی زمین’ بهتر مجهز و تدارکات.

توانایی ما را در چین نشان داده شد در سال 1967 است و به خوبی مستند شده است دوباره در سال 1986 ما تجربه Sumdorong چو قسمت به دنبال Doclam در شرق هند و در هر یک از این حل و فصل شد به رضایت دو.

مسلما Doclam جلب توجه های زیادی را در رسانه ها و در حال حاضر ما می بینیم بیشتر در مورد Ladakh!

کارشناسان و ارزیابی

گزارش از این تعداد از نیروهای خود را به تانک و توپخانه و اسلحه در حال مستقر شدن هستند بحث توسط کانال های رسانه های مختلف . “کارشناسان” برخی از آنها حتی تا به حال “ناموسی” از خدمت و یا دیدن آن منطقه و دیگران بسیار حساس برای امنیت ملی صحبت از استراتژی و هند گزینه به عنوان اینکه اینها یک ‘ضد’ مواد مخدر است که ما می توانیم کشتزارهای! برخی از نشان می دهد که چینی ها را اشغال کرده اند یک تکه بزرگ از خاک هند, در حالی که دیگران انکار این ! بدیهی است که این دیدگاه ها بر اساس جایی که شما در حال نگاه کردن به موضوع از; اگر از منظر هند و سپس چینی ها فقط می آیند تا به ادعای خود خطوط از دیدگاه آنها را نقض مرز درک که در آن نه حزب باید اشغال یک منطقه تحت اختلاف! تا به حال ما نیروهای نظامی را اشغال کردند تا به انگشت 8 چینی را پذیرفته است ؟

مسلما آن را به عنوان یک شمارنده برای تبلیغات و ساخت یک “جنگ هیستری’.

ارتش هند

جهان ‘بزرگترین’ و ‘نبرد سخت ارتش” در جهان مدرن ارتش هند امروز است و ارتش از سال 1962 که در آن مردان ما مبارزه با PT کفش خود را از پا در کوه ها بالا!

سراسر کوه برف پوشیده مناطق رودخانهای زمین و جنگل و بیابان در علاوه بر این به Cou8ter تروریسم و واکنش به بلایای طبیعی. ارتش های جهان به ما نگاه برای آموزش! نیروهای ما در حال حاضر در تقاضا برای مأموریت سازمان ملل متحد بیش از حد.

مبارزه فصول و روشمند سیستم های اعزام شده اند و تصفیه شده از طریق سال حداقل نیروی سطوح در جزئیات کار می کرد برای خنثی کردن هر گونه تعجب عمل توسط دشمنان ما. بود این انگشت 4 ” و یا در جای دیگر به عنوان در Naku La مناطق که در حال رقابت با هر دو کشور هند و چین به عنوان خودمانی.

رهبری نظامی در سطوح فرماندهی سپاه بخش گردان و در زیر همتراز. این نادر است که یکی می شود برای دیدن یک فرمانده ارتش که به مبارزه در یک نبرد در کارگل فرمان و بخش های مختلف سپاه است و در حال حاضر در ستاد فرماندهی علاوه بر داشتن دفاع وابسته به چین است.

تاریخ و رهبری در سطوح فرماندهی و افسران و زیر ثابت کرده اند که تعهد و وفاداری زمان بیش از زمان حتی در هزینه های زندگی خود تعهد باقی مانده است غیر قابل انکار.

ارتش هند یک حیوان خنده دار اگر من ممکن است بگویند که نیروهای نظامی در زمین متعهد به انجام کار خود را بدون در نظر گرفتن آنچه آنها دارند و یا ندارند. آن را به نام’ هنگ و روح هنگ غرور’.

هوش ساخت و جنگ

با توجه تکنولوژی مدرن روز آن داده شده است که تقریبا همه کشورها ارزش نمک خود را یا توانایی خود را برای حفظ یک ساعت مچی نزدیک در ‘واحد و تشکل های’ که موضوع این شامل حرکت خود را از محل دائمی به جلو استقرار هواپیماهای ترابری ساخت و غیره.

سازمان کنترل این اطلاعات به عنوان آنجا که هند نگران است دولت از هنر و تکنولوژی, در علاوه بر این وجود همیشه ما فوق العاده-سازمان جاسوسی’ و NSA آقای agnew که تجربه بیشتری در این زمینه بیش از هر کس دیگری در این کشور امروز. آن را باید گفت که هیچ کدام از این کنترل توسط نیروهای مسلح.

مصرف هند با تعجب به نظر می رسد یک جای کار مشکل امروز و نیاز به یک درجه بسیار بالایی از فریب. من ممکن است اضافه کردن به غیر از بومی کردن تکنولوژی موجود به هند وجود دارد احتمال ابتلا به دقیقه به دقیقه ورودی از هر چینی فعالیت در عمق مناطق از دوستانه ما کشور است. آنها نیاز نمی توان نام برد.

نتيجه گيری

حوادث و رویدادهای تمایل به دوباره عود کند و زمان دوباره. هیچ یک باعث صلح با ضعیف ملت و هر کس می خواهد صلح با یکی از قوی. ضعیف چه قوی به آنها و نه آنچه آنها تمایل!

با چین و پاکستان اتخاذ تهاجمی ایستاده محاصره هند توسط چینی ها در امتداد مرزهای زمینی اقیانوس هند و دریای چین جنوبی نپال موضع برابر هند در مسائل ارضی به احتمال زیاد باقی می ماند .سدها برنامه ریزی شده توسط چینی ها در POK گلگت و شمال بوتان BRI در غرب تایوان و هنگ کنگ رویارویی با ایالات متحده آمریکا و ما هم ترازی با آنها یکی می تواند در بهترین حالت بیشتر انتظار لحظه زمان.

هند بیمار می تواند استطاعت به او غافل نیروهای مسلح در آینده قابل پیش بینی اگر در همه به نفع امنیت ملی نیروهای مسلح ما نیاز به عضلات بیشتر.

آن است که برای دولت و سیاستگذاران را به یک تماس و پشتیبانی نیروهای دفاع در شیوه ای مناسب. ما هزینه های دفاعی کشور است بنابراین انتظار می رود تا ” را در هند برنامه دیدار با نیاز با مناسب فن آوری و تجهیزات. عدم انجام این کار ممکن است فقط اثبات گرانتر از هزینه تجهیزات مورد نظر.

(نویسنده هندی است ارتش کهنه. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de