هند مجموعه به بازگشایی معابد و مراکز اما هیچ آبپاش آب مقدس

اضطراب پرش به شروع یک اقتصاد فلج شده COVID-19 قرار داده و میلیون ها نفر از مردم به کار نارندرا نخست وزیر دولت بین بردن آن گسترده مستند از 1.3 میلیارد جمعیت اعمال شده در مارس.

دستورالعمل های دقیق را همراه با شل شدن محدودیت در دوشنبه ،

مهمانان هتل خواهد شد تست شده برای, تب, ماسک اجباری خواهد بود در همه زمان ها و رستوران ها را باید به مجموعه ای از جداول جدا اجتماعی را حفظ فاصله زمانی که آنها بازگشایی در روز دوشنبه با توجه به قوانین صادر شده توسط فدرال صفحه اصلی وزارت.

در مکان عبادت مردم خواسته خواهد شد که برای شستن دستها و پاهای خود را قبل از ورود و وجود خواهد داشت هیچ توزیع مواد غذایی عرضه می کنند و یا پاشیدن آب مقدس و یا دست زدن به بتها و کتاب مقدس.

“با در نظر گرفتن این تهدید بالقوه از گسترش عفونت به عنوان دور به عنوان امکان پذیر است, ثبت, مذهبی, موسیقی/آهنگ ها ممکن است (اما) کر و آواز گروه نباید اجازه داد” این وزارت خانه گفت: در وب سایت خود را.

هند مکان های عبادت به خصوص معابد هندو رسم بسیاری از هزاران نفر از مردم و محل ها معمولا به اندازه کافی بزرگ اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. در دهلی محبوب سای معبد مدیران باید رنگ محافل در خیابان برای مردم ایستاده به طوری که آنها می تواند تنظیم ورود از طریق دالان های باریک.

در مجموع عفونت کروناویروس در هند رسیده اند 226,770 همراه با 6,348 مرگ و میر وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه. در این زمان نرخ رشد caseload را پیش افتادن از ایتالیا در دو روز آینده برای تبدیل شدن به جهان بزرگترین ششم.

با استفاده از این در ذهن برخی از کارشناسان بهداشت هشدار داد در برابر شتابزده بازگشایی.

“جلوگیری از تشکل های خوشه ای (از COVID-19 عفونت) است که نیاز به ساعت. ما در حال باز کردن اماکن مذهبی بیش از حد به زودی بیش از حد سریع است. خدایان می توانید صبر کنید” Giridhar R ببو, اپیدمیولوژی در بهداشت عمومی بنیاد هند در توییتر نوشت.

“افزایش موارد در دهلی نو نگران کننده” فدرال وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در یک بررسی در نشست با مسئولان شهرستان که در آن او می خواست آنها را به مرحله نظارت است.

وجود دارد 9,851 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت از هفته گذشته روزانه به طور متوسط رشد حدود 8000. بمبئی با یک پنجم از عفونت پس از دهلی نو و چنای باقی می ماند این نقاط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de