دیدار با استادان اجتماعی فاصله گرفتن: زن و شوهر زندگی می کنند به تنهایی در بیابان برای دهه

وندل و Mariann هاردی به حال زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را در به سرعت در حال رشد جنوب غربی شهر توسان آریزونا. اما هر کشیده شده بود به تنهایی. Mariann شروع راه دور در حال اجرا به کوه ها بالا کویر مسیرهای پیاده روی. حتی قبل از آنها ملاقات هر دو مهاجرت به کابین وارد شوید در Mt Lemmon این 9,157 پا اوج در Catalinas محدوده است که مشرف توسان. هنوز شهر انواع آمد به حزب وجود دارد در تعطیلات آخر هفته. نبود جدا شده به اندازه کافی.

وندل در زمان کار نصب ویندوز در Mariann کابین. در ابتدا خجالتی, دو کردم به صحبت کردن در مورد چگونه آنها ساخته شده بودند برای مکان های شلوغ. یک بعد از ظهر Mariann به او پیشنهاد جین و تونیک. فقط چقدر, Wendell از او پرسید که آیا او مایل به رفتن ؟

سوال باز به پایان رسید و هیجان آغاز یک اتحادیه بین دو نفر که در پی تنهایی – و به جای آن یافت می شود یک زندگی به تنهایی با هم.

چند دهه بعد از یک بیماری همه گیر محوری است مفهوم اجتماعی فاصله به روزانه واژگان و زندگی آمریکایی است. به عنوان کشور مرگ و میر از COVID-19 تاپ 100,000 یک واقعیت جدید است در مجموعه: با چند درمان موثر و بدون واکسن حفظ فاصله از دیگران در جامعه است که تنها روش مطمئن برای توقف گسترش یافته است.

تعداد کمی از مردم هستند که عادت کرده اند به لرز یا پاداش از پناه-در-محل به عنوان Wendell, 75 و Mariann, 69. به زودی پس از سال 1985 کلیسا عروسی در توسان آنها شروع به کاوش در wildest می رسد آمریکا و غرب برای یک محل به طور خود به خود.

جک از همه معاملات از جمله رانندگی با اتومبیل های مسابقه Wendell تا به حال صدای شلاق برای تعمیر وسایل نقلیه خود را سالم وانت و یک سال 1978 جیپ. آنها می خواهم یک بار و دیده بانی کردن آریزونا خشک مرز به سمت جنوب و آن ponderosa pine جنگل های شمال.

شما می توانید چیزی بگویید چگونه, ارتباط جنسی, نشستن روی نیمکت صندلی در کامیون وانت. برخی از نشستن از هم جدا در یا پنجره. دیگران مانند Wendell و Mariann نشستن نزدیک به هم در پشت فرمان.

The root cellar is seen at the rural home of Wendell and Mariann Hardy in Catron County, New Mexico, US, Apr 28 2020. REUTERS

ریشه انبار دیده می شود در خانه های روستایی از Wendell و Mariann هاردی در Catron County, New Mexico, US, Apr 28 سال 2020 است. ایسنا

جستجوی خود را به پایان رسید در Catron County, New Mexico. آن است که در میان اکثر روستایی در ایالات متحده بزرگتر از برخی از ایالات آمریکا. الک تعداد افراد 4 به 1. ترافیک بسیار پراکنده شهرستان ندارد یک چراغ ترمز. برخی از کودکان منتظر اتوبوس مدرسه در چوب و سیم قفس. این خدمت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گرگ ها.

مایل به پایین شسته-از جاده خاکی همراه سان فرانسیسکو آنها را دیدم 25 هکتار برای فروش. از $40,000 کشش زمین از 6000 پا بالا و طبقه بندی شده برای احشام (گاو) چرا مرز در جنگل ملی بود و در نزدیکی یک مامان-ساکنان تنگه به نام گویم چیز بی معنی دره عمیق و باریک. آنها را خریداری و آن را در سال 1986. مالیات بر املاک پرداخت هزینه کمتر از پستی تمبر Wendell مورد نیاز به پست الکترونیکی آنها را در.

امروز یک آهن نشانه ای بالاتر از خود را در مقابل دروازه جعلی توسط Mariann سال پیش خوانده شده “El Medio de Nada.” اسپانیایی برای وسط هیچ جا.

“اگر شما می توانید همراه با همسر خود را در اینجا عنوان می کنیم که در مورد آن. وجود دارد هیچ همسایه به همراه” وندل می گوید. “من از خواب بیدار مبارک هر روز صبح.”

که میلیون ها نفر در سراسر آمریکا در مبارزه با اجتناب از دیگران Mariann و Wendell چهره های مختلف چالش: چگونه به حفظ انزوای خود را به عنوان آنها رشد می کنند.

آن است که فاصله آنها فکر می کنم که کمک می کند تا ارتباط آنها را با جهان است.

“ما احساس می کنیم و نزدیک به زندگی مردم راه ما” Mariann می گوید. “زمانی که ما با دیگران آن را به معنی چیزی بیشتر.”

بالاتر از خود را در مقابل درب او آویزان آیتی خوش آمدید.

در بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن بیشتر می شد یک خبرنگار به دور است. من به آنها گفتم من می خواستم برای گفتن داستان از یک زن و شوهر که می خواهم تسلط اجتماعی فاصله قابل توجه یک تعادل بین تنهایی و با هم بودن خود تکیه و وابستگی.

به طوری که آنها از من دعوت کرد به صرف دو روز با آنها در El Medio de Nada. یک عکاس فیلمساز و مشاهده کردم دقیق اقدامات احتیاطی سلامت در طول سفر است. ما را به طور جداگانه به تن فولاد ماسک ماند بیش از شش فوت از هم جدا شسته دست ما اغلب و sanitised هر سطح ما را لمس کرد.

“من مرده بازیکن اگر من گرفتن آن” وندل می گوید ویروس. “اگر من زندگی می کردند در یک شهر, من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام دهید اما من احساس امنیت در اینجا.”

همه گیر و انزوا را تشویق می کند در حال حاضر جرقه نشانه های متوسط شهری مهاجرت به سمت وایلدر مناطق مانند این یکی. ما تقاضا برای وسایل نقلیه تفریحی اتحاد رسید, همراه با اجاره خانه در پرت و دور افتاده مناطق. بسیاری از کارگران عادت کرده اند به مشاغل اداری و به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم باید آنها را پیدا کرده اند آنها می تواند به همان اندازه سازنده از موضع محصور دفاعی کوچک در حومه شهر.

اما واقعا از راه دور, زندگی, مسیر Wendell و Mariann را انتخاب کرده اند می آید با سختی ها و خطرات خاص خود را دارد. هنگامی که سان فرانسیسکو بالا می شود آنها به طور موثر سنگر در هفته و یا ماه. Mariann بود من کاین توسط یک کوه بزرگ شیر چند سال به عقب. خوشبختانه او سیبری نیرومند و درشت هیکل ترس گربه کردن مقدار کمی او نیاز به آن شلیک کنید. (“من اسلحه اما من یک تفنگ شخص شما می دانید؟”) این زن و شوهر می کند ساقه های گاه به گاه موهاوی مار زنگی – نیش از اینجا خیلی دور از تمدن می تواند کشنده زیرا نزدیکترین سرویس کامل بیمارستان ساعت دور.

اما جوایز از زندگی با هیچ کس دیگری در چشم: “آن را احساس می کند همه چیز شما را با شما است” وندل می گوید.

در تاریکی و شب moonless که می تواند شامل کیهان.

“شما می توانید ببینید ستاره ها فراتر از ستاره” Mariann می گوید.

والدن غرب

من از شنیدن قصه های Wendell هاردی پدر دبیرستان همکلاسی. به عنوان افسانه به حال آن را جایی خارج وجود دارد با Mariann او همسر سوم این خود گریزان-didact مشغول خود با استادانه درست شده پروژه های کوچک و شاهکارهای مهندسی است که اجازه برای یک زندگی راحت را در انزوا.

زن و شوهر پرواز از جامعه غیر معمول به نظر می رسید. حرفه خود را در سال های پس از کالج به حال قرار داده و آنها را در تماس دائم با مردم: Mariann که رشد کرده بود با پنج خواهر و برادر, یک پلیس و Wendell شرکت متعلق به یک شیشه ای-شرکت پیمانکاری که پس از ازدواج خود را کمک به ساخت زیست کره 2 اینده آزمایش در خودکفایی در آریزونا بیابان سونورا.

رانندگی را خالی جاده به سمت Hardys مطمئن نبودم چه به انتظار. من تا به حال تصور از وجود آنها به عنوان یک نوع از والدن از غرب از مد افتاده پس از قرن 19 رساله در خودکفایی توسط ماساچوست نویسنده Henry David Thoreau. از قرار گرفتن در والدن تالاب تورو دفاع و پشتیبانی تنهایی به عنوان یک راه برای زندگی زندگی را به کمال.

در جامعه او نوشت: “جمعی از مردان منجر شود زندگی آرام و ناامیدی.”

Wendell and Mariann Hardy look through a photo album at their home in Catron County, New Mexico, US, Apr 28 2020. REUTERS

وندل و Mariann هاردی نگاه را از طریق یک آلبوم عکس در صفحه Catron County, New Mexico, US, Apr 28 سال 2020 است. ایسنا

در طول سفر آن را به من زده است که Wendell و Mariann در حالی که آنها تا به حال یکدیگر نیز گرفته شده و همه چیز برای یک افراطی تورو نداشته است. نویسنده پس از همه, تنها تجربه با انزوا در والدن تالاب به مدت دو سال. حتی پس از آن او اعتماد بنفس ظاهرا محدود: تورو را اش رازهای خانه مادرش را بشویید.

در طول دهه آن را در زمان Hardys به ساخت خانه Wendell بود خود آموخته طراح و مهندس. Mariann می گوید که او نام مستعار مانی است کوتاه به صورت “دستی در کار” اما در طول راه او را تبدیل به یک ماهر, برق, لوله کش, داربست و horticulturist. “من حفر, اما من هم یک کمال گرا,” او می گوید.

خود را با انرژی خورشیدی خانه است که به طور کامل خارج از شبکه. از آن زمان دو سال برای ساخت حصار در اطراف زمین های خود را نگه می دارد که شکارچیان ، یکی دیگر از حصار 8 فوت ارتفاع در اطراف باغ است برای بازداشتن مردم به عنوان الک که پایمال باغ زن و شوهر بستگی دارد و برای مواد غذایی است. (به تازگی یک چالاک خرس رسیده باغ و شراب خواری-ate 30 رسیده cantaloupes).28-پا سیاهههای مربوط را تشکیل می دهند که این خانه در زمان ماه به پوست و در محل قرار داده. بسیاری از وسایل جراحی در اطراف ملک هستند از تنیس نور قطب, زن و شوهر scrounged از یک توسان باشگاه کشور.

پس از ادای سوگند خاموش اسراف آنها قادر به دریافت بسیار کمی: حقوق بازنشستگی و پس انداز. آخرین فیلم که دیدم در یک تئاتر شد “سه مرد و یک بچه” و “داستان عامهپسند”.

آنها می توانند و گاهی اوقات انجام ماه بدون جسارت به نزدیکترین شهر, رزرو جمعیت 300 برای بیکن از جیک مواد غذایی و یا یک سفر با نوههایشان. (Wendell را از قبل از ازدواج و نقل مکان به Catron شهرستان با فرزندان خود در سال 2004.)

این زن و شوهر را بدون هراس از خرید به عنوان همه گیر آمار; آنها نه از نوع به وحشت. ریشه خود را انبار – خاک سپرده شد ظرف حمل و نقل قابل دسترسی از طریق یک outhouse با یک باطری آسانسور – در مواجه نگردند مانند یک زیر زمین خارج شده است. (قفسه های ساخته شده از نیومکزیکو علائم جاده. “بهترین تخته سه لا در هر نقطه” وندل می گوید.) نزدیکترین واقعی خارج? سه ساعت رانندگی است.

اجتماعی-دورى قوانین در اثر تقریبا در همه جا دیگری باید کمی تحمل در آنها. آنها برای آن سپاسگزار است اما کمتر نگران برای اعضای خانواده با آنها باقی می ماند یا برای بقیه از ما.

Mariann که کاتولیک پیدا کرده آرامش در روزانه مجازی توده به رهبری کشیش محلی در رزرو که از نیجریه. “من احساس نیاز به دعا برای مردم در این همه گیر” او می گوید.

ایالات متحده آمریکا با 4 درصد از جمعیت جهان به حساب 28 درصد از آن ثبت COVID-19 مرگ و میر تا کنون یکی از نشانه ای که به تأخیر انداختن سخت اجتماعی فاصله اقدامات می تواند کشنده باشد. شهر نیویورک است که grimmest تلفات, اما آن را در حال حاضر روشن است که مناطق روستایی را نمی توان در امان ماند.

به شمال و در سراسر ایالت آریزونا خط ویروس را کشته است نمرات از آمریکایی های بومی در نوجو و آپاچی سازمان ملل.

در نیومکزیکو اقتصادی افسرده Catron شهرستان که بزرگترین کارخانه تعطیل سال پیش تا به حال تنها دو مورد تأیید. با وجود شدید زیبایی از این محل چند خارجی ها مراجعه کنید.

“وجود دارد هیچ جاذبه در اینجا و برای من که جاذبه” وندل می گوید که او به نظر می رسد از یک تنیس-دادگاه-اندازه عرشه بر روی رودخانه, دره عمیق و باریک, کوه و دشت. “من ساخته شده یک زندگی برخورد با مردم و می توانید با هر کسی. من فقط نمی خواهم به, که همه.”

Mariann را مشاهده بیشتر مراقبه.

“اگر شما جدا شده, شما قادر به گرفتن زمان به تأمل در زندگی چه شما ممکن است قادر به تغییر شادتر با خود و با دیگران,” او می گوید.

در روز دوم در هاردی خانه پس از زن و شوهر پخته شده یک صبحانه فنلاندی پنکیک و ترد بیکن من تعجب اگر آنها تا کنون پناه از هر یک از دیگر. مطمئنا راز یک ازدواج شاد بین دو زاهد نوع نیست به صرف هر لحظه بیداری با هم.

سپس Mariann ذکر اتومبیل خود را و گفت: من باید آنها را برای خودم.

در یک ساختمان Wendell quaintly تماس “انبار غله” و او را در مرتب کردن بر اساس از فروشگاه مکانیک-مرد غار خواهد بود که حسادت از بسیاری از. پیدا کردن و بازگرداندن عتیقه اتومبیل ها و کامیون ها است که یکی از تنها حرفه که او تساوی از زمین های خود را.

انبار است که در آن او صرف صدها ساعت به تنهایی تبدیل آنها. در اینجا بود که علاوه بر جدید: یک سال 1937 کادیلاک لیموزین با مدرن موتور و قدرت فرمان بعدی به یک سال 1928 مدل فورد. ساختمان دیگری در این ملک دارای یک ’55 Chevy یک فورد مدل T. یکی از Wendell ترین خیالی خلق یک “رودخانه دونده” متشکل از یک تویوتا وانت کابین معلق هفت پا توسط یک جلف جراحی اسكلت. آن را وحشتناک رانندگی, اما این خودرو ترخیص کالا از گمرک و 25-پا در چرخ پایه آن را قادر به اورژانس گذرگاه رودخانه.

و برای Mariann زمان به تنهایی می آید تا حد زیادی در باغ, باغ و گلخانه. او در حال رشد 220 کیلو لوبیا چیتی, تازه, مارچوبه و فلفل و انگور برای شراب جم و کشمش.

اما گاهی اوقات زمان به تنهایی خطرناک است. چند هفته پیش Wendell گفت Mariann که او کادیلاک برای چرخش. او نگران است که او می تواند شکستن و تصمیم گرفت به دنبال او در یکی دیگر از وسیله نقلیه در یک فاصله. زمانی که کادیلاک پراکنده به توقف در یک county road آنها یدک در آن خانه با هم. وندل است به صرف ساعت های طولانی در انبار, افزایش سرعت موتور خود را.

او نمی نیاز به اضافه کردن یک شیک کادیلاک کرایه تاکسی به ناوگان خود را. اما چند سال پیش Mariann, گیر افتاد, Wendell, مخفیانه بازدید از وب سایت خود را, قرص, و به دنبال به چالش کشیدن پیر زیبایی. ماشین او می دانست که او را به هدف.

“من فکر کردم شاید Wendell باید فقط یک” او می گوید. “آخرین پروژه ماشین.”

رفتن فاصله

در حالی که بسیاری از افراد برای انزوا به پایان متحده شروع به بازگشایی این فصل تیره برای جامعه است خاطر نشان کرد Wendell و Mariann از یک سردرگمی خود را. این یک آشنا یک.

ما می توانیم از طریق این دوره و هنوز هم زندگی می کنند در این راه ما را انتخاب کنید ؟

آنچه آنها را از این راه دور آنها می گویند یک تمایل به هر کس دیگری تجویز آنها چگونه باید زندگی می کنند و یا می میرند. اما نه همیشه در نظر بگیرید چقدر سخت خواهد بود برای رسیدن به اینجا.

گرفتن موجودی کامل از ریشه خود را انبار در سال گذشته در زمان یک ماه کار می کنند. آنها به طور مداوم نظارت بر قدرت متر برای دیدن اگر وجود دارد به اندازه کافی انرژی برای اجرای یک بشویید. هیچ کش برق و یا پیمانکار در سال بازدید.

“اگر چیزی را اشتباه می رود در اینجا شما به دنبال در پسر و دختر است که باید برای رفع آن” وندل می گوید.

هر دو نیاز به یک صندلی چرخدار در زمان. Mariann را به گلوله بست. هر کدام از آنها می تواند لغزش در clawfoot وان حمام. این چه ifs بی پایان هستند و سخت به برنامه ریزی برای.

وندل تا به حال جدی تر مسائل مربوط به سلامت. از سال 2002 او را به حال هموکروماتوز داشته باشد, یک اختلال ژنتیکی است که در آن آهن می سازد تا در بدن دچار ارگان ها و مفاصل است. “آن را به معنای واقعی کلمه rusts شما از داخل به خارج” او می گوید. پس از تشخیص این زن و شوهر تا به حال به درایو چند ساعت تقریبا هفتگی به یک بیمارستان در شو-Lo برای درمان. در حال حاضر آن را تحت کنترل سرطان کبد تقریبا او را کشته و او را وابسته به انسولین برای دیابت. شنوایی او است رفتن او hobbles پس از سقوط ریشه انبار شفت است که خرد خود را پا. Mariann دارای انبار یک سال ارزش خود را از داروها.

آنجا که Wendell خود را می اندازد به بازسازی یک ماشین قدیمی Mariann با خود توصیف پایونیر اخلاق بوده و قادر به پرستار Wendell به بهداشت بارها و بارها. او می تواند ادامه دهد ؟

وندل مصمم است. روز خود را از زندگی در میان دیگران در یک شهرستان و یا شهر در حال پشت سر او.

“شما می دانید که مردم می میرند در اینجا بیش از حد” او می گوید. “وجود دارد یک قبرستان. شما لازم نیست که در یک شهر و یا به انجام این کار است.”

و Mariann می خواهد در اینجا با او تا پایان.

“من می دانم که Wendell آرزوها برای زندگی روز خود را در اینجا,” او می گوید. “ما در حال رفتن به سعی کنید. ما در حال حاضر به دنبال هر یک از دیگر به پایان زمین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de