Nitin کرد exhorts جراحی بازیکنان به چشم بزرگتر جهانی به اشتراک گذاری ضربه بزنید فرصت

Nitin Gadkari, steel industry, COVID-19, Indian Steel Industry, National Highways Authority of India, NHAIاتحادیه وزیر Nitin کرد گفت که با ارتقاء تکنولوژی در این بخش هند نیز می تواند بزرگ جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی و در نتیجه ایجاد اشتغال است. (فایل تصویر)

اندرز داخلی جراحی بازیکنان به هدف بزرگتر پای در بازار جهانی با تمرکز بر کیفیت محصولات و رقابت اتحادیه وزیر Nitin مقامات آمریکا روز جمعه گفت: در حال حاضر وضعیت بحران در پی COVID-19 باید تبدیل به یک فرصت است.

او پرداختن به یک وبینار در “هند صنعت فولاد – مواد خام”.

اخبار مرتبط

“وجود دارد فرصت بزرگ برای ما… وقت آن است که برای هند صنعت برای ایجاد مثبت و اعتماد به نفس و ما را به پیروزی در جنگ اقتصادی. ما در حال رشد سریع اقتصاد. وضعیت بین المللی حمایت از ما” حمل و نقل جاده و MSME وزیر گفت.

او گفت: با ارتقاء تکنولوژی در این بخش هند نیز می تواند بزرگ جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی و در نتیجه ایجاد اشتغال است.

او همچنین خواستار این صنعت به تمرکز بر روی صادرات با افزایش ظرفیت و کاهش وابستگی به واردات است.

“ما نیاز به تلاش برای رقابت اقتصادی و بهبود کیفیت” وزیر گفت.

به افزایش استفاده از فولاد گفت: در بزرگراه ملی اقتدار هند (NHAI) است که با استفاده از آن در بزرگراه ساخت و ساز همراه با سیمان و جاده وزارت تعیین کرده است هدف از ساخت بزرگراه تومان ارزش 15 لاخ کرور در دو سال آینده.

وزیر ارشد گفت: دولت در نظر دارد برای ترویج مدولار پلهای فلزی راه آهن overbridges و غیره و خواست صنعت به منظور بهبود کیفیت در تاریخ همتراز با کشورهای اروپایی علاوه بر آوردن هزینه پایین.

او گفت: یک پیشنهاد بود همچنین انتظار با کابینه دبیرخانه برای ساخت تله کابین و کابل و ماشین و غیره در موقعیتهای پر از تپه و به جای آن از بزرگراه.

کرد گفت که چند متحده/UTs مانند هیماچال پرادش, Uttarakhand, و کشمیر در حال آماده به برق به مدت ده سال برای کابل های خودروهای سواری و تله کابین و غیره سیستم و خواست جراحی بازیکنان به شیر فرصت است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de