بیش از 5000 IoT ثبت اختراع ثبت در هند بیش از 5 سال گذشته: Nasscom

Nasscom, IoT patents, IoT patents in india, MNCs, Debjani Ghosh, covid 19 era, Healthcare, latest news on nasscom40 درصد از کل IoT اختراعات اعطا شده است این گزارش با عنوان “IoT: رانندگی ثبت اختراع و رشد اقتصادی در هند’ گفت.

حدود 6000 اینترنت اشیاء (IoT) اختراعات ثبت شد در هند از 2009-2019 که بیش از 5000 واصل شد در پنج سال گذشته, گزارش, آن, صنعت, بدن Nasscom گفت: در روز جمعه. 40 درصد از کل IoT اختراعات اعطا شده است این گزارش با عنوان “IoT: رانندگی ثبت اختراع و رشد اقتصادی در هند’ گفت.

بیش از 80 درصد از این اختراعات مربوط به برنامه های کاربردی مربوط به صنعت 4.0 با بهداشت و درمان و صنعت خودرو پیشرو در این گزارش گفت:, و اضافه کرد که 70 درصد از ثبت اختراعات آمد از شرکت های چند ملیتی (MNCs) و 7 درصد ثبت شده توسط راه اندازی است.

اخبار مرتبط

همچنین 95 درصد از IoT اختراع ثبت شده به ترتيب مربوط به قطعات سخت افزاری با اتصال به شبکه و سنسور که منجر sub-فن آوری.

تولید کنندگان الکترونیک و تجهیزات الکتریکی و دستگاه های نیمه هادی و کامپیوتر و تجهیزات مخابراتی با هم اختصاص بیش از 60 درصد از IoT اختراعات در هند توسط نهادهای کسب و کار بیش از 2009-19 در حالی که به اشتراک گذاری آن-موار شرکت ایستاده بود در 13 درصد است.

“نوآوری همواره در خط مقدم مبارزه با هر گونه بحران است. در حال ظهور فن آوری های مانند IoT هوش مصنوعی (AI) Blockchain و دیگران در حال بازی نقش مهمی در فعال کردن یک جهان به هم پیوسته و همچنین ایجاد جدید-نرمال” Nasscom جمهور Debjani Ghosh گفت.

این گزارش بخشی از Nasscom سری از گزارش های که در مسیر تشکیل پرونده ثبت اختراع روند در کشور سراسر در حال ظهور فن آوری های.

او ابراز اطمینان کرد که IoT نوآوری به خصوص با تمرکز در حوزه بهداشت و درمان و تولید را افزایش انگیزه در تکنولوژی را فعال کنید طبیعی است.

تشکیل پرونده ثبت اختراع نیز انتظار می رود افزایش در سال های آینده در درجه اول محور, بهداشت و درمان, اتوماسیون تولید و عرضه زنجیره ای 5G و سیستم های امنیتی.

IoT نوآوری کمک خواهد کرد که کشورهای ارتجاعی در پست COVID دوران با افزایش تمرکز در بهداشت و درمان و بهداشت. بهداشت و درمان خواهد بود مدرن با تله-بهداشت و کنترل از راه دور مانیتورینگ بیمار از طریق دستگاه های مانند متصل دماسنج پیشرفته جمع آوری داده ها و پردازش هوشمند و wearables.

ردیابی سلامت مردم شرایط را از طریق سنسور فعال سیستم های غربالگری و استفاده از سنسور برای افزایش تماس با ما مشترک تاچ پونت بسیار مهم خواهد بود از یک امنیت عمومی چشم انداز.

نظارت بر سلامت کارگران از طریق چرخ دنده محافظ و همچنین نظارت خودکار ماشین از راه دور, ردیابی محل کالا را شاهد افزایش استفاده از IoT از زنجیره تامین و تولید ایستاده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de