دفاتر پست تحویل $54 میلیون روستایی مناطق unbanked در طول مستند: Niti Aayog, مدیر عامل شرکت آمیتا کانت

Niti Aayog CEO Amitabh Kant, post office, coronavirus lockdown, COVID-19 pandemic, Rajnish Kumar, IPPB, latest news on amitabh kantاین Niti Aayog, مدیر عامل شرکت نیز گفت: تکنولوژی بوده است که عمده توانمند در 112 aspirational مناطق هند و عوامل با استفاده از کامپیوتر و تلفن های همراه و میکرو-خود پرداز برای انجام معاملات.

هند قادر به پل گذشته مسیر توسعه با چالش درب-گام های مالی ارائه خدمات از هند پست پرداخت بانک (IPPB) در طول coronavirus ناشی از مستند, Niti Aayog, مدیر عامل شرکت آمیتا کانت گفت: در روز جمعه.

دفاتر پست تحویل 54 میلیون دلار (حدود 408 تومان کرور روپیه) از طریق 2.1 میلیون معاملات عمدتا در مناطق روستایی و مناطق unbanked بین مارس تا 24 مارس 23 دوره کانت گفت. او در سخنرانی خود در یک وبینار در ‘نقش دیجیتال زیرساخت های مالی در طول COVID-19 همه گیر و درس های است که می تواند آموخته از هند”.

اخبار مرتبط

این Niti Aayog, مدیر عامل شرکت نیز گفت: تکنولوژی بوده است که عمده توانمند در 112 aspirational مناطق هند و عوامل با استفاده از کامپیوتر و تلفن های همراه و میکرو-خود پرداز برای انجام معاملات. “ما قادر به پل گذشته مسیر توسعه با چالش درب-گام های مالی ارائه خدمات از هند پست پرداخت بانک. Dak Sevaks” اعلام کرد.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

در سخنرانی خود در این رویداد SBI رئیس Rajnish کومار گفت که در طول COVID-19 همه گیر با پیروی اجتماعی فاصله های مالی کل اکوسیستم کشور کارآمد در حصول اطمینان از انتقال سریع پول از دولت به سود از طریق صدا در شبکه بانکی.

هند جمعیت متنوع است دسترسی به گوشی های هوشمند و داده های تلفن همراه که آنها را قادر می سازد برای دسترسی به واحد پرداخت رابط کومار گفت. ملی پرداخت شرکت از هند MD و مدیر عامل شرکت دیلیپ Asbe گفت: وجود دارد بسیار زیاد محدوده به مقیاس دیجیتال زیرساخت های پرداخت در کشور است.

در سراسر کشور دریافت شد و برای اولین بار اعلام کرد نارندرا نخست وزیر در مارس 24 به مدت 21 روز در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. این مستند برای اولین بار تمدید تا آوریل 3 و سپس دوباره تا مارس 17. آن تمدید شد و تا 31 مه و در حال حاضر تمدید شده است در مهار مناطق تا 30 ژوئن.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de