Sonu Sood, Sonu Sood books chartered flight, Airbus A320 plane,  flights for migrant workers, Jolly Grant Airport, Dehradun, mumbai airport, altest news on sonu soodبالیوود بازیگر همچنین گفت که او به دنبال به جلو به بیشتر از این پروازها در آینده نزدیک. (یعنی عکس)

بالیوود, بازیگر, Sonu Sood بودجه یکی دیگر از پرواز اجاره برای کمک به پرواز بیش از 170 کارگران مهاجر به دهرادون در Uttrakhand از شهر در یک هواپیما توسط بودجه خطوط هوایی AirAsia هند است. ایرباس A320 هواپیما با 173 مهاجران پردازنده چپ از بمبئی Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی (CSMIA) در حدود 1.57 ساعت یک AirAsia هند سخنگو گفت PTI.

آن فرود آمد در نشاط اعطای فرودگاه در دهرادون در 4.41 هستم, سخنگوی گفت. “به عنوان یکی دیگر از پرواز چارتر پرواز امروز تلاش های ما برای کمک به کارگران مهاجر سرگردان در نقاط مختلف کشور باید تنها رشد قوی تر است.
“بسیاری از آنها را هرگز تا به حال این فرصت را به تجربه مسافرت هوایی و لبخند بر چهره خود را به من ارمغان می آورد بسیاری از شادی به عنوان آنها را به این AirAsia هند پرواز برای رسیدن به خانه به خانواده و دوستان خود گفت:” Sood.

اخبار مرتبط

بالیوود بازیگر همچنین گفت که او به دنبال به جلو به بیشتر از این پروازها در آینده نزدیک. Sood هفته گذشته مرتب ویژه پرواز اجاره برای 167 کارگران مهاجر گیر در کرالا برای کمک به آنها در رسیدن به خانه های خود در Odisha.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

Anup Manjeshwar رئیس فروش و توزیع, ایران در هند گفت: “با UmeedKiUdaan’ (پروازهای چارتر برای مهاجران) تلاش های ما با هدف متحد کردن رشته کارگران مهاجر را با خانواده خود را به عنوان کشور جنگ همه گیر.”

وضعیت اسفبار کارگران مهاجر در طول این بحران شده است دلخراش, او گفت:, و اضافه کرد Sood شده است یک رکن قدرت در این دوران آزمایش و جلو آمده و به حمایت از airlifting رشته مهاجران از بمبئی به دهرادون با هواپیمایی پروازهای چارتر.

“توجهی پاسخی که دریافت کردیم در سراسر کشور برای این طرح در نظر گرفتن کارگران مهاجر از بمبئی ایمفال گواتی و کوچی یک کاتالیزور انگیزه ما برای انجام حتی بیشتر,” او گفت:.

“این ششمین پرواز چارتر انجام شده ما با تر در افق و ما مشتاقانه منتظر به کار با دیگر افراد همفکر و سازمان های مشتاق در حمایت از مهاجران جوامع” Manjeshwar اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ترجمه تخصصی مقاله