توییتر غیر فعال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جورج فلوید تصویری ادای احترام

Donald Trump, Donald Trump campaign, George Floyd video tribute, George Floyd murder, latest news on donald trumpاین تصویری بود که هنوز هم در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانال یوتیوب و شامل تصاویری از فلوید که مرگ موجب اعتراضات گسترده در شروع. (عکس از آسوشیتدپرس)

توییتر را مسدود کرده است یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصویری ادای احترام به جورج فلوید بیش از یک کپی رایت ادعا می کنند در یک حرکت است که می افزاید: به تنش ها بین پلت فرم رسانه های اجتماعی و رئیس جمهور ایالات متحده یکی از آن به طور گسترده کاربران به دنبال.

این شرکت با قرار دادن یک برچسب بر روی یک ویدیو ارسال شده توسط @TeamTrump حساب که گفت: “این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک ادعا توسط مالک کپی رایت.”

اخبار مرتبط

این تصویری بود که هنوز هم در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانال یوتیوب و شامل تصاویری از فلوید که مرگ موجب اعتراضات گسترده در شروع.

“هر کپی رایت ما, سیاست ما در پاسخ به معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نمایندگان مجاز خود” توییتر در بیانیه ای گفت. آن را می گویند نیست که شکایت.

سه دقیقه و 45 ثانیه کلیپ یک مونتاژ عکس و فیلم از راهپیمایی مسالمت آمیز و افسران پلیس بغل کردن معترضان پراکنده با برخی از صحنه های سوختن ساختمان ها و خرابکاری تنظیم برای پیانو ملایم, موسیقی و تهمت صحبت کردن.

ماه گذشته توییتر قرار داده شده واقعیت-بررسی هشدارها در دو توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب خود که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی مشکلات نوامبر انتخابات آمریکا.

در زیر توییت در حال حاضر وجود دارد یک لینک خواندن دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که هدایت کاربران به توییتر لحظه صفحه با واقعیت بررسی و اخبار در مورد تهمت به ادعاهای بی اساس.

آن را نیز تنزل مقام قرار می گیرد و قوی تر هشدار در یک سوم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس تظاهرات که خواندن بخشی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. توییتر گفت که صدای جیر جیر نقض کرده پلت فرم قوانین توسط ستایش خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ تهدید به مقابله به مثل در برابر رسانه های اجتماعی شرکت ها. در سال گذشته توییتر نیز حذف یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر است که شامل یک doctored Nickelback موسیقی کلیپ های ویدئویی که در زمان هدف در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پس از دریافت کپی رایت شکایت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de