باز کردن هند 1.0: دولت مسائل دستورالعملهای عملیاتی استاندارد قبل از بازگشایی مراکز خرید

دست sanitisers نیز باید در ورودی قرار داده شده و تنها بدون علامت مشتریان و بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت.

دولت مجاز مراکز خرید خارج از مهار مناطق باز از شنبه (8 ژوئن) البته با حرارتی غربالگری از خریداران مبهوت ورود و مناسب جمعیت استراتژی مدیریت. این اقدامات بخشی از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) صادر شده توسط وزارت (MHA) در روز پنج شنبه.

به عنوان دولت در جلو حرکت می کند با باز کردن هند 1.0 و تلاش برای احیای اقتصاد است که آمار گرفته با توجه به این رمان Coronavirus (Covid-19) شیوع مراکز خرید و مجتمع شده اند مجاز به باز کردن اما با احتیاط در یک پیشنهاد برای افزایش خرده فروشی تقاضا است.

اخبار مرتبط

طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد حرارتی غربالگری اجباری خواهد بود در ورودی و تنها کسانی که به خریداران اجازه خواهد داشت که استفاده از ماسک های صورت است که می توان در تمام زمانها. دست sanitisers نیز باید در ورودی قرار داده شده و تنها بدون علامت مشتریان و بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت.

ورود به مراکز خرید باید اجازه داد در یک تلوتلو خوران و کافی نیروی انسانی باید مستقر شود برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به دنبال دارد.

جدا از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد مراکز باید همهجانبه ضد عفونی فرایند تهویه مطبوع و تازه-سیستم هوا جایگزین ترتیبات صندلی در F&B رسانه های plexi-شیشه سپر جداسازی اتاق ها را برای مشتریان و کارکنان با علائم ،

Pushpa Bector مدیر اجرایی DLF مراکز خرید گفت: FE که این شرکت آماده کرده است و در طول دو ماه گذشته است و بشود به باز کردن مراکز. این شرکت اجرا می شود هفت high-end مراکز خرید. “ما نیز در آغوش فن آوری برای ارائه زمان واقعی ترافیک پا اطلاعیه زمان واقعی در ایمنی و پاکیزگی رزرو اسلات زمان طلایی ساعت برای بازدید از مراکز که ما مصرف کنندگان می تواند تجربه بسیار به زودی در DLF بازار Lukout برنامه” او اشاره کرد.

Bector گفت DLF است در ابتدا به دنبال بازگشایی مراکز در 12:00 بعد از ظهر است و خاموش به عنوان مقررات منع رفت و آمد در هر ساعت تعیین شده توسط دولت به طوری که مصرف کنندگان احساس امنیت به در آمده در آن زمان. آن را نیز راه اندازی پروتکل برای کنترل ترافیک در ورودی همراه با استقرار بازار کارکنان در گردشگاهها و مناطق مشترک برای اطمینان از پایبندی های اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

“حق از متوسط چک در ورودی سه-مراحل تجمیع در پله برقی دائمی نشانگر فاصله در آسانسور تکرار sanitisation مشترک اماکن از جمله washrooms; کارکنان آموزش دیده و بیشتر کنیم و برای فعال کردن امن و در عین حال تجربه خرید لذت بخش برای مشتریان ما,” او اضافه شده است.

مواد غذایی و آشامیدنی برندها را کاهش می دهد ترتیبات صندلی به 50% و حفظ قرار دادن صندلی و میز شش فوت از هم جدا برای همه مشتریان. آنها خواهد شد پذیرش قبل از دستور به اجتناب از صف های طولانی و نیز وجود خواهد داشت که تمرکز بر روی بیشتر از takeaways Bector گفت.

اقیانوس آرام گروه اجرا می شود که چهار مراکز بدهد آموزشی پیام از طریق آنلاین و آفلاین سیستم عامل در Covid-19 از طریق دو شخصیت هری و جاز. برای این آن را به استفاده از زندگی به اندازه برش outs, رسانه های اجتماعی, انیمیشن و غیره.

“ما همچنین تصمیم گرفته شده که یک بیمارستان شریک برای آموزش و پشتیبانی و Covid-19 نیروی کار و emergency response team (ERT) برای پایبندی و عمل است. ما نیز باید دولت از-هنر بدون تماس مواد غذایی-سفارش و پرداخت نرم افزار برای دادگاه های مواد غذایی و تشویق پرداخت بدون پرداخت پول نقد روشها در تمام فروشگاه های مواد غذایی و شمارنده” اقیانوس آرام, گروه, مدیر اجرایی, Abhishek Bansal گفت.

Gaurs گروه مدیر عامل Manoj گور گفت: “ما متعهد به در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم از قبیل حرارتی بررسی sanitisers اجتماعی فاصله به عنوان هنجارهای تجویز شده به طور منظم sanitisation کنترل ساعت و sanitisation تونل در تمام نقاط ورود”. این گروه دارای دو مراکز در گریتر نیدا غرب و Ghaziabad.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de