پوشیدن ماسک در می گوید که در به روز رسانی از COVID-19 مشاوره

در آن راهنمایی های جدید باعث شواهد از مطالعات انجام شده در هفته های اخیر که تاکید کرد که در صورت ماسک تنها یکی از طیف وسیعی از ابزار است که می تواند به کاهش خطر ابتلا به ویروسی انتقال و نباید به یک حس کاذب از حفاظت.

“ماسک های خود را محافظت نمی کند شما از COVID-19” این که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: در یک جلسه.

که ویژگی های سرب متخصص در COVID-19 ماریا ون Kerkhove گفت: در مهر مصاحبه: “ما در حال ارائه مشاوره به دولت ها برای تشویق که عموم پوشیدن ماسک. و ما با مشخص کردن یک پارچه ماسک – است که یک غیر پزشکی ،

“ما باید یافته های تحقیقات جدید,” او اضافه شده است. “ما شواهدی در حال حاضر که اگر این کار به درستی انجام شده است این می تواند یک مانع … به صورت بالقوه عفونی قطرات است.”

در حالی که برخی از کشورها و ایالات متحده توصیه می شود و یا موظف به پوشیدن پوشش صورت در مکان های که قبلا گفته شد وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و یا در مقابل استفاده از ماسک ها برای افراد سالم در جامعه گسترده تر. آن را تا به حال همیشه توصیه می شود که ماسک پزشکی تواند توسط افرادی که بیمار هستند و با کسانی که مراقبت از آنها.

بریتانیا گفت: ماسک های اجباری خواهد بود برای مسافران در اتوبوس, قطار, هواپیما و کشتی در انگلستان از ماه ژوئن 15.

این آژانس سازمان ملل متحد را توصیه است که تمام کارکنان بهداشتی درمانی در برخورد با COVID-19 بیماران و یا با موارد مشکوک به بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus باید پوشیدن ماسک پزشکی باقی می ماند همان ون Kerkhove گفت.

اما توصیه شده است گسترش به توصیه کارکنان آمدن به تماس با هر بيمار يا ساکنان و درمانگاه و بیمارستان و مراقبت از خانه و در دراز مدت امکانات مسکونی نیز باید پوشیدن ماسک در همه زمان ها, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de