‘شما درد من است درد’: جهانی ضد نژادپرستی تظاهرات خشم

فرانکفورت/لندن ژوئن 5

معترضان در سراسر جهان به خیابان ها ریختند و دوباره در روز جمعه با وجود coronavirus هشدارها در موجی از خشم و انزجار در مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در ایالات متحده و نژادپرستی علیه اقلیت ها در خود سازمان ملل.

فلوید مرگ پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که بازداشت او تکان ایالات متحده است.

تظاهرات در شهرهای فرانکفورت و هامبورگ به خود جلب کرد بیش از 10 ، 000 نفر با توجه به رویترز شاهدان با بسیاری از بلند کردن دست در هوا و برگزاری آگهی ها با شعارهایی مانند: “خود درد من است درد خود را از مبارزه است مبارزه من”.

به عنوان مقامات در بسیاری از کشورها هشدار داد خطر COVID-19 عفونت از اجتماعات بزرگ برخی از شرکت کنندگان در آلمان عینک ضد coronavirus ماسک با مشت گره کرده تصویر.

یک بنر در فرانکفورت تجمع پرسید: “چگونه بسیاری از نبود فیلم برداری?” در اشاره به این واقعیت است که فلوید را مورد بود در مینیاپولیس.

در میدان ترافالگار لندن ده ها تن را به یک زانو در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

پلاکارد بخوانید: “مردم سفید باید بیشتر” و “عدالت برای حلقه Mujinga” در اشاره به یک کارگر راه آهن که درگذشت COVID-19 بعد از اینکه قومی توسط یک مرد که گفت: او آلوده شد.

“هستند بسیاری از مکالمات ناراحت کننده است که مردم باید اجتناب شده است چرا که آن را ناخوشایند آن را سرگرم کننده نیست و این می تواند ایجاد تنش چه که در خانواده خود و یا با دوستان خود و یا در محل کار خود گفت:” شرکت حقوقی کارگر ادا Offor, 21 در میدان ترافالگار.

“اما آنها در حال گفتگو است که باید به حال اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از چیزهایی مانند این اتفاق می افتد در آینده اگر ما می خواهیم برای ایجاد اصلاحات اگر ما می خواهیم در نهایت به ایجاد یک نوع جامعه ای که در آن سیاه و سفید بدن درمان می شوند به همان اندازه است.”

در استرالیا تظاهرکنندگان راهپیمایی به پارلمان در کانبرا رسانه های اجتماعی تصاویر نشان داد با وجود تلاش مقامات برای جلوگیری از تجمعات با توجه به کوروناویروس.

استرالیا نیز جلب توجه به بدرفتاری از اتباع بومی.

پلیس ممنوع تظاهرات برنامه ریزی شده را در مقابل سفارت آمریکا در پاریس در روز شنبه با استناد به خطرات ناشی از اختلال اجتماعی و coronavirus بیماری همه گیر.

در جای دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده بود در روز جمعه در هلند کشور لیبریا نروژ و ایتالیا و اتریش و کانادا و یونان با بیشتر برنامه ریزی برای آخر هفته. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de